Polecane posty

milanreal1    319

Dobrze powiedziane z tymi sąsiadami. Polska jest tak skomplikowanym krajem że nasi sąsiedzi są wrogami a przyjaciół szukamy daleko bo w samym USA. A niestety się boje że jak wygra Kaczyński(co jest prawdopodobne) to za wszelką cenę będzie szukał odwetu na Rosjanach...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co do tych 100tys to różnie źródła podają. Z tego co czytałem to 15tys zginęło w wyniku męczącej pracy, 10 tys rozstrzelano a z 90 tys nie wiadomo co się stało-wiec pewnie też ich zabito.

15 tyś myślało że Polacy będą ich karmić i poić, a wolny czas spędzą na rozdziewiczaniu polskich dziewcząt.Niestety zamiast tego zaproponowano im pracę,a że nauczeni byli kraść,rabować i gwałcić,na samą myśl o pracy,popełnili samobójstwo.10 tyś z nich udowodniono bestialskie traktowanie polskich cywili,kradzieże,morderstwa i gwałty,wobec czego ich rozstrzelano.Pozostałe 90 tyś wypuszczono,by po powrocie do domu powiedzieli co spotyka barbarzyńców w państwie prawa,którym była Polska.Niestety,bolszewicy,by się to nie wydało,potajemnie ich rozstrzelali,otruli,podusili by nikt nie dowiedział się że Polaków nie warto wk***iać.Ot i cala tajemnica ofiar wojny polsko-bolszewickiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Dla mnie rozstrzeliwanie ludzi nie jest powodem do żartów...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A wieszanie,np Rudolfa Hoessa?

P.S. przepraszam,bolszewicy mówili inaczej,a jak czytam,kolega wierzy im bezgranicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

@Xemit mówi jak było ,ale do @milanreal1 to nie dochodzi,wszystko przelicza na dopłaty i cenę zboża.Znając trochę historię,my Polacy musimy mieć niestety ograniczone zaufanie do swoich sąsiadow(z wyjątkiem Czech,Słowacji i Litwy).Czy to my strzelaliśmy w tył głowy oficerom,czy gazowaliśmy ludzi w obazach zagłady.Trzeba iść do przodu to fakt,ale druga strona udaje głupa to nie można tego lekceważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

A wieszanie,np Rudolfa Hoessa?

P.S. przepraszam,bolszewicy mówili inaczej,a jak czytam,kolega wierzy im bezgranicznie.

Wierze bolszewikom bezgranicznie? Teraz to już mnie uraziłeś i kończę dyskusje w tym temacie. Jak coś jest patriotą....

@vitasem wcale nie przeliczam wszystkiego na kasę. Tylko rozwikłanie kwestii historycznych nie jest najważniejsze.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz    0

Co do tych 100tys to różnie źródła podają. Z tego co czytałem to 15tys zginęło w wyniku męczącej pracy, 10 tys rozstrzelano a z 90 tys nie wiadomo co się stało-wiec pewnie też ich zabito.

Nie róbmy z Polaków ludobujców. 100 tyś. ofiar to propaganda czystej wody rodem z ZSRR. Zgony jeniców rosyjskich wynikały z wybuchajacych epidemi chorób zakazinych (które sami zresztą przywlekli), czy poniesionych obrażeń. Większość wróciła z powrotem do Rosji w ramach wymiany jeńców. http://pl.wikipedia.org/wiki/Je%C5%84cy_sowieccy_w_niewoli_polskiej_(1919-1921)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_warszawska_1920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

propaganda sowiecka swoje zrobiła,oczywiście,że była wymiana jeńców.Ale do niektórych to nie dociera może to nowy gatunek POlszewik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

Zauważcie tylko, jak bogaci jednym sznurkiem idą na wybory głosować na PO.

to chyba jedyne twoje slowa z ktorymi zgadzam sie w 100%,ja tez jestem w tym sznurku choc milionerem nie jestem ale mam nadzieje ze na starosc moze dociagne ;) ,swoj glosuje na swojego madry na madrego,glupi na glupiego.

co do historii -to polska napadla na rosje w 20 roku,tak samo jak gruzja na rosje niedawno.czesi,slowacy i litwini w latach 2o i 30 zostali napadnieci przez polske i ograbieni z czesci terytorium.czechy i slowacja wspolnie z hitlerem.

podole i wolyn to byly i sa tereny rdzennie ukrainskie,polacy byli tam tylko osadnikami i czesto po I wojnie bezprawnie zajmowali ukrainskie gospodarstwa i ziemie,ludnosc ukrainska mieszkala nawet ok.100 km od krakowa w ok. krynicy[to rodzinne miasto ziobry]polacy tez mordowali ukraincow ale proporcje byly mw.100-20,przed wojna ludnosc ukrainska byla gnebiona przez panstwo polskie[jak wam mowia ze II RP to bylo cudowne panstwo to bujda na resorach]i potem wzieli odwet,co nie zmienia oceny moralnej tych masowych mordow.

sytuacja jencow byla taka sama albo i gorsza jak sytuacja II RP czyli glod,nedza i choroby i temu ich tylu wyginelo-oczywiscie z pomoca wladz obozowych-niedawno sie dowiedzialem ze w pobliskich wadowicach byl oboz jeniecki ale mieli tam za dobrze wiec wyslali ich na pomorze .

dla mnie stawka doplat i cena zboza jest wazniejsza niz kazda zbrodnia sprzed 70 lat bo histori nikt nie zmieni[chocby bardzo sie staral]a ceny mozna zmienic

stalin byl gruzinskim goralem. hitler austryjackim niemcem-choc tu nie wszystko jest jasne bo byl panienskim dzieckiem .lenin kilka miesiecy mieszkal w poroninie kolo zakopanego.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

masz racje jacus ze swoj glosuje na swojego ,ja dodalbym tylko ze kanalja na kanalje tez zwlaszcza taka ktora w zamian za obietnice bez pokrycia zycia jak w irlandi wyzeka sie prawdy,sprawiedliwosci,i dumy narodowej.Gratuluje inteletku! ps.za komuny tez byla duza zesza kanalji ktora w zamian za obietnice profitow wyzekla sie wartosci woralnych ,historji,religi.teraz idziecie ta sama droga biedne pacholki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

a ja ortografii,w ktorej czesci malopolski takie zasady obowiazuja bo jak mnie wisla zaleje to tam sie wyprowadze ;)

zeby prawdziwy polak polskiej ortografii nie znal????,ja to moge pisac po polsku z bledami , bez duzych liter,polskich znakow i spacji, bo jestem tylko polskojezyczny ale ty ????????????


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

jestem dyslektykiem i dysgrafikiem i zdaje sobie sprawe ze robie bledy.dla mnie wazna jest tresc.a tak wogule to jestem z okolic slomnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

Ty @jacus jako 50% krakus wstydzę się za Ciebie ,wyższe ceny wyższe dopłaty jest na to recepta dla kosmopolity takiegio jak Ty. Likwidacja państw narodowych i stworzenie jednego państwa pod przywódctwem Niemiec i może Francji.A tak na marginesie nie chwal się swoim kontem bo ta takie prymitywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glwoj    5

Jedyny człowiek, który może coś zmienić (na lepsze) to Janusz Korwin-Mikke. Już mam dość tego, że na każdym kroku państwo zdziera ze mnie kupę kasy w postaci podatków, że w urzędach stoję godzinami żeby załatwić jakiś papierek, że nie jestem WOLNY we własnym kraju, tylko państwo mi mówi "musisz się ubezpieczyć, nie możesz palić, nie możesz wychowywać dziecka tak jak tobie się podoba". Popieram JKM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

jestem dyslektykiem i dysgrafikiem i zdaje sobie sprawe ze robie bledy.dla mnie wazna jest tresc.a tak wogule to jestem z okolic slomnik.

Dlatego istnieją idioten aplikacje odwalające czarną robotę ortograficzną. Byki rażą i spłycają treść.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Jedyny człowiek, który może coś zmienić (na lepsze) to Janusz Korwin-Mikke. Już mam dość tego, że na każdym kroku państwo zdziera ze mnie kupę kasy w postaci podatków, że w urzędach stoję godzinami żeby załatwić jakiś papierek, że nie jestem WOLNY we własnym kraju, tylko państwo mi mówi "musisz się ubezpieczyć, nie możesz palić, nie możesz wychowywać dziecka tak jak tobie się podoba". Popieram JKM.

Jak bym był tak bogaty jak on to tez bym mówił o takiej utopii...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Miałem unikać polityki, ale jak ktoś pisze że JKM to słuszny wybór to witki opadają. Jego poglądy maja się do rzeczywistości tak samo jak komunizm :D Jedno i drugie jest piękne, ale tylko w teorii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

tak sobie obserwuję i pisowcy to agresywni są i jak ktoś jest przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu to zaraz go ostro atakują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glwoj    5

Założeniem tego tematu było wypowiedzenie się na kogo zagłosujecie w wyborach. Myślę, że warto napisać na kogo rzeczywiście oddacie głos i dlaczego; nie wdawając się w dyskusję bo to nie ma sensu (każdy może napisać, że ten lub tamten kandydat jest zły i nie powinieneś na niego głosować, każdy ma swoje racje). Według mnie każdy ma rozum, dostęp do informacji i powinien głosować według własnej koncepcji. Dlatego ważne jest żeby poznać kandydatów, ich programy, pójść na wybory i zagłosować według sumienia, a nie potem narzekać na rządy.

 

PS. Kombinator18 ------- niezły pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

Ty @jacus jako 50% krakus wstydzę się za Ciebie ,wyższe ceny wyższe dopłaty jest na to recepta dla kosmopolity takiegio jak Ty. Likwidacja państw narodowych i stworzenie jednego państwa pod przywódctwem Niemiec i może Francji.A tak na marginesie nie chwal się swoim kontem bo ta takie prymitywne.

chyba nie wierzysz ze ktos myslal na powaznie o czym takim,niemcy maja dosc placenia na 10 mln grekow a gdyby do tego doszlo 38 mln polakow to by chyba padly,co niechybnie kiedys sie stanie.

od ponad stu lat miliony polakow wybraly inna droge-niewazne gdzie sie mieszka wazne ze dobrze,ja zostalem w polsce[nie uwierzycie ale jestem patriota,choc nie spod znaku moherowego beretu],ale dzieci nie nakarmie duma narodowa,nacjonalizmem,ksenofobia,strachem i nieufnoscia.dla kazdego[oprocz ciebie i kilku podobnych]wazniejsza jest ekonomia a nie polityka.gdyby rosjanie obnizyli ceny gazu,ropy,zaczeli importowac mieso i owoce to niech sobie nawet mowia ze polskich oficerow niemcy wystrzelali-jakie to ma dzisiaj znaczenie?????po 70 latach???co mnie to obchodzi???50 lat zachod sie tym nie przejmowal i wspolpracowal z zsrr.

jakie to ma znaczenie ze jestem krakusem-malopolska w wiekszosci glosuje na pis!!!

wstydzic to trzeba sie za siebie a nie za innych-za wasze dywagacje to by mi wstydu braklo.

czy szpanowanie kasa jest prymitywne-dla tych co jej nie maja napewno :D B) :) ,a ze krasc nie umiem wiec musze na to ciezko pracowac wiec nie zazdrosc.bo czego -roboty od rana do wieczora???przez caly rok???

glwoj -gdybys dokladnie przeczytal programy wszystkich kandydatow i probowal je zrozumiec to czekal by cie dluzszy urlop w pewnym specjalistycznym szpitalu na oddziale zamknietym.na szczescie po wyborach kazdy o nim natychmiast zapomina i realizuje to co jest mozliwe[czyli niewiele]zostaje tylko retoryka i niezrealizowane obietnice.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

Obniżka cen gazu i ropy jest możliwa ,ale musimy przyjąć wariant białoruski lub ukraiński.Musimy być w pełni dyspozycyjni wobec Moskwy.Obecna ekipa rządząca w POlsce oraz jej kandydat na prezydenta spełniają te kryteria.Jeżeli chodzi o handel płodami rolnymi z Rosją mam w tym spore doświadczenie na początku lat dziewidziesiątych zajmowałem się tym zagadnieniem ,towar szedł jak woda ,za ruble transferowe później okazało się,że praktycznie szedł za darmo (sfinansował to Polski budżet),potem była wymiana barterowa "płody za gaz" trudny handel,ale to był już handel.Rok 1998 potężny kryzys finansowy w Rosji praktycznie handel zamarł.Potem za Jelcyna do władzy dochodzi Putin,wszystko co Polske zaczyna być be.

Czy nie można być dobrym ekonomistą będąc narodowym-katolikiem ,czy tylko wyborcy PO mają receptę na logiczne myślenie .Kolego @jacus po prostu mamy inną filozofię na życie u mnie na pierwszym miejscu nie jest kasa.

Jeżeli chodzi o Grecję to na tym przykładzie wychodzą utopijne założenia strefy Euro,jak może być ta sama waluta w słabym pańatwie jakim jest Gracja,i silnej gospodarce np.Niemcy.Greckie Euro należy zdewaluować o ok 40%,tylko jak to zrobić.I to jest ta pułapka w która wpadli ekonomisci Eurokołchozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WojtuSS    0

Za dużo myślał o PO i mu się przelasowało wszytko :D

 

B) Konopia indyjska... Czy marihuana jest z Konopii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj