Polecane posty

jarekw    2

@Vitasem ma oczywiście rację. Podobnie zgadzam się z treścią postu @xemita.

Komorowski nic nie wie o rolnictwie, podobnie jak główny specjalista od cudów i obietnic - Donald T.

Czytam niektóre posty i ogarnia mnie przerażenie! Nigdy nie spodziewałem się, że politycy coś poprawią, dla mnie ważne jest żeby czegoś bardziej nie popsuli.

Jeżeli propaganda sukcesu prezentowana przez PO zwycięży to polskich rolników czekają naprawdę ciężkie czasy.


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacooo    0

Ej no ludzie i tak prezydent ma góno do gadania! Ale żeby PO nas do końca nie wykończyło i żeby nie mieli pełni władzy to trzeba głosować na kaczyńskiego, bo inni kandydaci jak lepper czy Sawicki odpadają wiadomo że będzie 2 tura wyborów a wniej kaczyński i komorowski inni się nie liczą! Więc głosujcie na KACZYŃSKIEGO!!!



Klub Posiadaczy Kumurunów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

@Vitasem ma oczywiście rację. Podobnie zgadzam się z treścią postu @xemita.

Komorowski nic nie wie o rolnictwie, podobnie jak główny specjalista od cudów i obietnic - Donald T.

Czytam niektóre posty i ogarnia mnie przerażenie! Nigdy nie spodziewałem się, że politycy coś poprawią, dla mnie ważne jest żeby czegoś bardziej nie popsuli.

Jeżeli propaganda sukcesu prezentowana przez PO zwycięży to polskich rolników czekają naprawdę ciężkie czasy.

A kiedy były dobre?


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

panowie nie czytałem tematu od początku ale powiem tak, jak dla mnie PO nic nie reprezentuje ja uważam ich za partie nie dążącą do dobra kraju i obywateli, co do kandydata PiS nie mam zastrzeżeń tylko czy jesli go wybierzemy to nie bedzie burd z Rosją? a tego bysmy nie chcieli...

ja obstaje przy swoim i pójde zagłosuje na Andrewa ;) w tym kraju i tak lepiej nie będzie tutaj nie ma przyszłości...

"siemano pokolenie zatrute komercją"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

burdy z Rosja? a co to oznacza? wojny nie będzie spokojnie, co najwyżej możemy pokazać, że nie te czasy są kiedy to musimy na kolanach z usmieszkiem czekać na ich każde słowo. ..

 

 

nie wybieram Prezydenta z perspektywy tego, jaki bedzie dla innych, tylko jaki bedzie dla Polski

 

mam dosyc tych zakłamanych usmieszków donia i calej jego brygady, tego kolesiostwa i wiecznego zajmowania sie tylko tym - jaka to opozycja i PiS jest beeeee, jaki to prezydent był smieszny


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek
Ej no ludzie i tak prezydent ma góno do gadania!

 

Oj zdziwiłbyś się kolego, zdziwiłbyś się. Prezydent w Polsce ma jeszcze dużo do gadania. Ma w swoim ręku również jedną z najważniejszych kompetencji- a mianowicie veto. Aczkolwiek sytuacja w naszym kraju zmierza do ograniczenia kompetencji prezydenta na rzecz rządu, premiera (jescze trochę funkcja prezydenta będzie porównywalna do takiej, jaką widzimy w chociażby w Niemczech czy Szwajcarii- czyli reprezentatywna). Kto wie co by było teraz z Polską, gdyby nie nasz Śp. Prezydent, który vetował ustawy podsuwane przez PO ??? Być może do tej pory nie było by żadnego zakładu państwowego.

Jak co nie którzy wyżej koledzy zachęcam do głosowania na PiS. PSL powinno dostać czerwoną kartkę (jak to określił @Vitasem) i nie wejść do rządu !!! Należy iść do urn i głosować- to jest zresztą nasz obowiązek. Zauważcie tylko, jak bogaci jednym sznurkiem idą na wybory głosować na PO. Oni cieszą się z sytuacji, gdy frekwencja jest niska. Ach gdyby nie ta młodzież, być może sytuacja potoczyłaby się inaczej w ostatnich wyborach- ale co zrobić, młode to głupie, nie mają pojęcia o polskiej scenie politycznej, wierzą w dobre uczynki Kaczora Donalda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffx89    2

Vitasem czemu sadzisz ze komorow wygra,ogladasz sondaże?przeciez sondaże kłamią,na onecie czy gdzies tam komorow ma 50% a kaczynski 25 a na interi jest odwrotnie i komu tu wierzyc,no ale sondaże tvn-u,GW i innych wiadomo pod kogo są ustawiane,jesli ta ciepła klucha wygra to znajac siebie bede podejrzewał sfałszowanie wyborow co by mnie nie zdziwiło hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

tak chwalicie tego kaczyńskiego a on też polską wieś ma w d*pie widzi że w mieście nie ma szans to nastawił się na wieś i tak udaje jaki to on dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristaps    9

Kaczyński przynajmniej interesuje się dobrem Polski w tym rolników.

 

Lepper to dla mnie POrażka! Już raz rządził...


,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamlupus    2

Na ostatnie wybory straszyli nas Niemcami , teraz przyszła kolej na straszenie ruskimi (dla tych co nie wiedzą Stalin nie był rosjaninem)

 

 

Taaak a Hitler nie był Niemcem tylko Austryjakiem...cóż nie zmienia to faktu, że dwa psychole wybrane przez dwa sąsiadujące z nami narody stając na ich czele dały nam nieżle w kość. Straszą nie straszą. Można wybaczyć ale nie zapomnieć. Dobrze jest mieć kogoś kto twardo mówi prawdę. Moim zdaniem nie można siedzieć cicho i nic nie mówić, gdy tak tępe osoby jak Erika Steinbach piszą własną historię- dla ścisłości owi wypędzeni: w powiecie Mrągowo NSDAP poparło 69% wyborców, w powiecie Szczytno 74%, Pisz 77%, Ełk 80% a rekord nie wiem czy nie w skali całych Niemiec padł w powiecie Nidzica gdzie aż 81% wyborców poparło NSDAP.

Jeśli ktoś nie wie: NSDAP=Hitler.

 

A co do przyszłych wyborów- oceniajcie ludzi nie po tym co obiecują, a po tym jak się z owych obietnic wywiązują. Osławinona "druga Irlandia" w Polsce tak mnie rozbroiła...trochę realizmu.

 

Z sondażami jest tak, że nalezy patrzec na nie przez pryzmat tego kto zleca ich wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus19    8

Vitasem czemu sadzisz ze komorow wygra,ogladasz sondaże?przeciez sondaże kłamią,na onecie czy gdzies tam komorow ma 50% a kaczynski 25 a na interi jest odwrotnie i komu tu wierzyc,no ale sondaże tvn-u,GW i innych wiadomo pod kogo są ustawiane,jesli ta ciepła klucha wygra to znajac siebie bede podejrzewał sfałszowanie wyborow co by mnie nie zdziwiło hehe

 

 

Dobrze gada. U nas w okolicy każdy będzie głosował na PiS. Nie wierzcie w sondaże telewizyjne. Władza w rękach PO to krach dla Polskiego rolnictwa.(będzie jeszcze gorzej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

oczywiście, że należy głosować zgodnie z włąsnym sumieniem i nie dać się omamić propagandzie sukcesu czy sondażowni, które zapewne chcą pokazać, że "zobacz większość robi tak - to Ty też musisz"


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Oj zdziwiłbyś się kolego, zdziwiłbyś się. Prezydent w Polsce ma jeszcze dużo do gadania. Ma w swoim ręku również jedną z najważniejszych kompetencji- a mianowicie veto. Aczkolwiek sytuacja w naszym kraju zmierza do ograniczenia kompetencji prezydenta na rzecz rządu, premiera (jescze trochę funkcja prezydenta będzie porównywalna do takiej, jaką widzimy w chociażby w Niemczech czy Szwajcarii- czyli reprezentatywna). Kto wie co by było teraz z Polską, gdyby nie nasz Śp. Prezydent, który vetował ustawy podsuwane przez PO ??? Być może do tej pory nie było by żadnego zakładu państwowego.

Jak co nie którzy wyżej koledzy zachęcam do głosowania na PiS. PSL powinno dostać czerwoną kartkę (jak to określił @Vitasem) i nie wejść do rządu !!! Należy iść do urn i głosować- to jest zresztą nasz obowiązek. Zauważcie tylko, jak bogaci jednym sznurkiem idą na wybory głosować na PO. Oni cieszą się z sytuacji, gdy frekwencja jest niska. Ach gdyby nie ta młodzież, być może sytuacja potoczyłaby się inaczej w ostatnich wyborach- ale co zrobić, młode to głupie, nie mają pojęcia o polskiej scenie politycznej, wierzą w dobre uczynki Kaczora Donalda.

I w ten sposób obraziłeś mnie młodego ;) I jako młody powiem ze trzeba się rozwijać a nie cofać, bo główna sprawa Kaczyńskiego będzie zrobienie z Katynia ludobójstwa. A co nam to da?


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

bo główna sprawa Kaczyńskiego będzie zrobienie z Katynia ludobójstwa. A co nam to da?

 

Prawda historyczna to jeden z priorytetów. Lubisz kiedy ktoś kłamie w sprawie historii Twojej ojczyzny? To gratuluję. Mi na przykład dałoby to poczucie satysfakcji, że sprawiedliwości stało się zadość.

Co do obecnej sytuacji, to nie wiem co by musiało się jeszcze stać, żeby Donek i Bronek wprowadzili stan klęski żywiołowej. Zalać całą Polskę? Naprawdę pogratulować zdolności rządzących. Jak widać dla nich wybory ponad wszystko


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Miałem na myśli to co mi i nam to da? Dostaniemy za to wyższe dopłaty czy wyższe ceny zboża? Nie. Interesuje się historią ale tego co było nie można przekładać nad to co się dzieje i dziać się będzie. To już było i trzeba też myśleć co będzie.

Na studiach jak odrabiałem przedmiot humanistyczny to profesor rzucił taki tekst że jak Rosjanie maja nas przepraszać za katyń to: amerykanie muszą przeprosić Japończyków za hiroszime i nagasaki, Polacy Rosjan za 21 rok, ukraincy polaków za rzezi. Właśnie a czemu nikt nie pamięta o rzezi polaków przez ukrainców? Kontrowersyjne ma poglądy profesorek ale szczerze to zgadzam się z nim.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Troszkę mylisz pojęcia.Nie można przepraszać agresorów.Rosja w 1920 r najechała Polskę i dostała lanie,Japonia zaatakowała Pearl Harbor i dostała słuszne lanie.Ukraińcy rżnęli Polaków na polskiej ziemi,a pamiętaj ze naród ten nigdy przed rozpadem ZSRR nie posiadał państwowości ukraińskiej,a w latach rzezi byli zobowiązani do respektowania polskiego prawa.Rosjanie również zaatakowali Polskę wspólnie z A.Hitlerem,czego jednym z efektów był mord katyński.

Idąc tym tokiem myślenia,(będąc oczywiście heteroseksualnym)należy przeprosić pedała, który zaatakował nasz własny odbyt i dostał za to po ryju lub gwałciciela, który próbuje być szwagrem dobierając się do pieroga naszej żony przez co wycięło mu się jaja. :(

Przeprosić powinniśmy za to np.Czechów gdyż Polska najechała to państwo razem z żołnierzami z pod sierpa i młota o czym twój profesor pewno ci nie wspomniał,gdyż taki z niego profesor "jak z koziej d*py trąba",a studia humanistyczne o których wspominasz zrobiły co niektórym "wodę z mózgu"

A co ci da prawda historyczna,masz racje tobie nic,ważne ze masz pełny brzuch,łózko do spania,coś od czasu do czasu zadymasz i jest O.K.

Tylko że tyle miewają również niewolnicy.

Pozdrawiam-Xemit-poziom wykształcenia-podstawowe ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

O Czechach tez wspominał tylko nie napisałem w tamtym poście. Tylko mówił o tym trochę inaczej. Że Polacy maja zdolność do niszczenia przyjaciół. Że kiedyś Czesi i Jugosłowianie lubili polaków a Polacy to zniszczyli w latach 60 i na początku lat 90...

Rosjanie byli agresorami a że Polacy na polecenie Piłsudskiego wymordowani prawie 100tys rosyjskich jeńców to się już nie liczy? Gdy czytałem historie cudu nad wisła który jest uznany za nasze wielkie zwycięstwo to się przeraziłem. Ofiary w bitwie są rzeczą normalna ale na co mordować tych co byli w niewoli?


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wkraczając podstępnie z bagnetem do sąsiedniego kraju,agresor musi się liczyć z tym ze napadnięty ma prawo się bronić,a eskapada taka nie koniecznie kończy się zwycięstwem. Policja strzela do bandyty który ucieka z miejsca przestępstwa,choć jest obrócony plecami i często bezbronny i w powszechnej świadomości nikt nie ma pretensji do policjanta.

W latach 1920-21 standardem była kara śmierci za wiele przestępstw,pamiętaj że Polska była świeżo po uzyskaniu niepodległości i ci którzy przez dziesięciolecia tę Polskę zniewalali, w 1920 r wyciągnęli swoje brudne łapska by tą Polskę znowu powalić na Kolana.Porażka w bitwie warszawskiej powstrzymała ich butne zamiary i tylko rosnąca potęga hitlerowskich Niemiec i agresja Hitlera na Polskę pozwoliła zapomnieć komunistom o strachu i po czym wspólnie tą Polskę zdradziecko napadli.

Co do 100 tyś zabitych jeńców to przesada,ale nikt tu ich nie zapraszał,a ich nieproszona wizyta do kurtuazyjnych nie należała wobec czego witano ich kulą,pałą i kosą,miast wódką i poczęstunkiem.

Zgodnie zresztą z zapisem biblijnym-oko za oko,ząb za ząb.

Dziwne jest ze Rosjanie wypominają Polakom swoich żołnierzy będących jeńcami,a sami mieli specjalny oddział, który w czasie agresji Niemiec na ZSRR strzelał do cofających się podczas walki własnych kompanów,do dziesiątek tysięcy podstępnie pomordowanych własnych obywateli ,którzy mieli inne zdanie jak Stalin i Beria lub wydawało im się ze mają inne lub do milionów obywateli np.Ukrainy zamorzonych głodem i tysięcy innych zesłanych na Sybir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Co do tych 100tys to różnie źródła podają. Z tego co czytałem to 15tys zginęło w wyniku męczącej pracy, 10 tys rozstrzelano a z 90 tys nie wiadomo co się stało-wiec pewnie też ich zabito.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

@minareal1 ten twój profesor to chyba za szkoły Gazety Wyborczej itp.Zapamiętaj sobie młody kolego jakby nie Piłsudski i rok 1920 to nie wiem czy dzisiaj korespondowalibyśmy w Polskim języku.Zapamiętaj słowa Piłsudskiego "naród który nie zna własnej historii nie zasługuje na szacunek" czy te słowa cytował twój profesor jemu pewnie bliżej do Jaruzelskiego.Podam Ci dwa przykłady narodów ,które bardzo szanują swoją historię to USA i Wielka Brytania. Czy te Państwa są w ogonie cywilizacyjnym ?.

Nie przeliczaj historii swojego narodu na wielkość dopłat i cen zboża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Jaruzelskiego to już całkowicie krytykował...

Historia jest dla mnie ważna ale nie ważniejsza od przyszłości. Jak będę myślał tylko o historii to utrzymania mi to nie da... Historia jest ważna ale nie można ciągle na jej temat gdybać bo są ważniejsze sprawy niż dzieje historyczne...

I na przyszłość staraj się pisać taki login jaki mam w rzeczywistości ;)

Katyń dla polaków jest ludobójstwem i po co się sadzić kłócić z sąsiadami? Tak myślą to niech sobie myślą. Sami historii świata nauczać nie będziemy. Edukacja jest problemem danego kraju, nie musimy się do tego wpier... USA niby szanują historie a nawet nie wiedza gdzie leży polska...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z sąsiadem trzeba się szanować,co nie znaczy "dawać du**y"Co do zapędów na czyjąś własność,wolność lub mienie,to najlepszą obroną jest możliwość odwetu.Jeśli bandyta który napadnie twój dom będzie wiedział że wyprujesz mu trzewia,wydłubiesz oczy i obetniesz członki, to trzy razy się zastanowi nim cie zaatakuje.Jeśli będziesz słaby,przyjdzie jak do siebie i po swoje.

Bolszewicy w 1920 roku nim doszli do Warszawy,grabili,palili gwałcili i mordowali naszych braci i siostry.Piłsudski odpowiedział pięknym za nadobne,czym zasłużył na szacunek,nas Polaków,a we wrogu wzbudzał strach.

Tylko takich ludzi szanuje nieprzyjaciel,a jeśli nie szanuje to się ich boi.A strach jest tym co powstrzymuje zapędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj