Polecane posty

tomi382    99

Za kim obstajecie. Wiadomo że każdy ma swojego faworyta ale czy podjęliście słuszny wybór. Powiem wam że Lepper nie był najgorszy i mimo że na prezydenture nie ma szans( chociaz kto wie ). Ja jestem za nim i na Leppera oddam głos. Jako jedyny głośno swoje poglądy i się tego nie boi - chwała mu za to :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

twoim zdaniem nie ma znaczenia ze to glupie poglady a co potrafi on i jego przydupasy to 2 lata ogladalismy.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

jacus

Przydupasy to teraz akurat rządzą.

 

Hmm Lepper szans w wyborach z pewnością nie ma i głos oddany na niego to głos niestety stracony. To człowiek z wielką charyzmą, który potrafi zerwać rolników do walki. Ach te strajki ;).

Ja z pewnością nigdy nie głosowałem i nie będę głosował za PO, SLD itp. krętaczami (przynajmniej mam czyste sumienie, że nie uczestniczyłem w rozkradaniu Polski). Gdzie jest UW ? Naiwni myślą, iż zniknęli z polskiej sceny politycznej. Jednak są w wielkim błędzie. Wymienione partie stały się schronieniem dla tych kanalii.

Podsumowując nie mam pojęcia dlaczego rolnik, mieszkaniec wsi (mam nadzieję, iż niemalże wszyscy na AF są ze wsi i są związani z rolnictwem)głosuje na PO czy SLD, partie, które mają nas w du.ie. Mają w du.ie wieś, rolników, mają w du.ie biedotę- a ci wszyscy na nich głosują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

@jacus to co dla jednych jest głupimi poglądami to dla drugich może być mądrymi i na odwrót. Szczególnie zapadło mi w pamięci jedno spotkanie wigilijne organizowane przez prezydenta Kwaśniewskiego gdzie zaproszone zostały wszystkie kluby oprócz samoobrony, a to dlatego że jak się wyraził prezydent ".....nie będzie zapraszał warcholstwa na salony....". Jak mogło się poczuć kilkadziesiąt lub kilkaset tysięcy wyborców którzy oddali głos na samoobronę, jak warcholstwo?

co do dzisiejszej sytuacji prawdopodobnie przyjdzie znów wybierać mniejsze zło z jednej strony hura optymista, wizjoner i budowniczy drugiej Irlandi który wszystko puściłby w samopas w imię wolnego rynku. Z drugiej strony kandydat który wszędzie widzi spiski i spiskowców. Przypomnijmy sobie politykę zagraniczną PIS: Warszawa-Berlin iskrzyło, Warszawa-Paryż iskrzyło, Warszawa-Moskwa tu już się nie iskrzyło na tej linii zostały zgliszcza. A stare powiedzenie mówi że przyjaciół ma się blisko a wrogów daleko, tymczasem my szukamy przyjaciół za oceanem a wrogów za miedzą.

Cały czas zastanawiam się czy pójść na wybory czy nie, jak nie pójdę mówi się że nie mam później prawa krytykować władzy, jak pójdę to nie mam kandydata chyba że skreślę obydwóch i oddam nieważny głos. Ale czy wtedy będę miał prawo krytyki władzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

murtek dzisiaj na poczcie biedocie wyplacaja zasilki,stalem tam chwile-jak bys widzial jakimi biedota podjezdzala samochodami,elegancko ubrana,samochody nie wygladaly jak ze szrotu a ubrania z lumpeksu ,ja powinienem im zazdroscic.poza wyjatkami to sa oszusci ,nieroby i kombinatorzy wiec ich los malo mnie obchodzi.kazda partia ma gdzies zwyklych ludzi[oczywiscie oprocz okresu przedwyborczego] tylko jedni mniej a drudzy wiecej a ja zawsze bylem za tym zeby politycy trzymali sie ode mnie z daleka i dlatego jestem gospodarczym liberalem i uwazam ze wolny rynek jest najwazniejszy.

binek jesli dla kogos program samoobrony jest madry to nie mam z nim o czym dyskutowac.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Dla mnie to wybory w tej chwili to zły czas, kilka tysięcy ludzi straciło dorobki swojego życia, mamy teraz pogodę jak dla rolnictwa przeokropną i szczerze to mam głęboko w czterech literach te wybory!! Każdy tylko obiecuje i chce się dosadzić do koryta, a potem tylko dojenie.

Chyba powinna być ogłoszona klęska wyborowa ale marszałek sejmu boi się tego bo trzeba byłoby przesunąć wybory.

Nie mam faworyta w tych wyborach i raczej nie liczę że sytuacja w naszym kraju w sferze rolnictwa zmieni się na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak w odniesieniu do wyborów. ;)

Rozbawił mnie ten film. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratgarka    2

ja jestem za Jarosławem powiedział dzisiaj na wiecu że będziemy jego oczkiem w głowie więc niech żyje jaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Ja pójde głosować na kandydata z PO (nawet nie pamiętam kto to biggrin.gif)

Ważne aby było przeciw Kaczyńskiemu wink.gif


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratgarka    2

hehe to takie myślenie nie lubie komorowskiego ale nienawidze kaczynskiego i dlateog zagłosuje na komorowskiego. To jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Znam co nieco , ich programy i co tam obiecują wink.gif

Ostatnio na WOS'ie miałem o polityce i w klasie gadaliśmy o kandydatach co nie co wink.gif

Jak słucham wypowiedzi kaczyńskiego i widzę to co on robi to mi się rzygać chce angry.gif


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Na ostatnie wybory straszyli nas Niemcami , teraz przyszła kolej na straszenie ruskimi (dla tych co nie wiedzą Stalin nie był rosjaninem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

Lepper to się nadaje ale nie do władzy podobnie jak Wałęsa blokady itp

 

 

no to na kogo oddać głos ;) a co z PSL :)

 

Po mojemu to Prezydent nie ma takiego znaczenia jak rząd zwłaszcza dla nas naważniejszą jego rolą jest reprentacja kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Najpierw to powinna być ogłoszona klęska żywiołowa a potem powinno zająć się wyborami .Ale szkoda przesunąć im wybory o 90 dni bo poparcie zwłaszcz dla PO mogło by spaść.Tam ludzie stracili wszystko i to jest teraz najważniejsze jak im pomóc.Jedyny kandydat na prezydenta który domaga się wprowadzenia klęski to Lepper .PO to liberałowie '' bogaci dla bogatych'' jak wygra Komorowski to już napewno będzie po polskiej wsi.Resztę sprywatyzują choć i tak wiele niezostało,zmienią opłaty w krusie na większe i można by pisac jeszcze wiele PIS może też nie cudo ale dla rolników owiele lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daras77    1

Jaro masz sporo racji,ale moim zdaniem to jest nic innego jak wybieranie mniejszego zła,a nie o to przecież chodzi.Bądżmy szczerzy,nie ma na kogo głosować,a historia chyba nas już powinna nauczyć że rolnika i tak wszyscy mają głęboko w D.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Jest na kogo głosować. Andrej oczywiscie. On coś zrobic może. Donaldzik obiecywał powodzianą szybką pomoc gówno mają. Nie mam przekonania do niego ani do innych. Jakoś Andrej taki swojak. Fakt glos pusty ale glosować na bandyctwo? Lepiej na andreja. Jak by więcej ludzi tak myślało to Andrzej ma wybory wygrane ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Zapomiałem napisać że też głosuje na Leppera bo on jedyny dużo mówi na temat rolnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W pełni zgadzam się z tym tytułem. -"Mojzesowicz: Zagłosuje na Kaczyńskiego, Komorowski nic nie wie o wsi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffx89    2

Zapomiałem napisać że też głosuje na Leppera bo on jedyny dużo mówi na temat rolnictwa.

 

 

ano wlasnie szkoda że tylko dużo mówi(ł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Jest na kogo głosować. Andrej oczywiscie. On coś zrobic może. Donaldzik obiecywał powodzianą szybką pomoc gówno mają. Nie mam przekonania do niego ani do innych. Jakoś Andrej taki swojak. Fakt glos pusty ale glosować na bandyctwo? Lepiej na andreja. Jak by więcej ludzi tak myślało to Andrzej ma wybory wygrane :)

Co dla nas zrobił Sawicki? Coś robi wiele ale jakoś trudno zauważyć jego "wysiłek". Wybierzecie Kaczyńskiego ( kolejnego ) to co wam może zaoferować ;) Sami popatrzcie gdzie ta Druga Irlandia obiecywana przez Tuska. Miało być lepiej a jest gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Nie ma co się oszukiwać. Obecnie liczą się tylko dwie partie Po oraz PiS. Rolnicy powinni głosować na swoich (jednak nic to nie zmieni), czyli PSL oraz Samoobronę. Mam osobiście uraz do PSL`u, gdyż tą partię można przyrównać do takiej kur.wki, która nie patrzy na odmienne poglądy koalicjanta, byle tylko być przy władzy i zgarniać kasę. Podobały mi się bardzo rządy PiS (niestety te kłótnie odstraszyły wiele elektoratu), a szczególnie polityka "brania się za du.ę gangsterom". Znam (oczywiście nie osobiście) dwóch takowych, którzy dorobili się na krętactwie fortuny. Za rządów PiS za krętactwo, korupcje, sprzedaż państwowcy firm, zasobów za pół- darmo obcokrajowcom "mieszkali" w kiciu. Gdy do władzy doszła PO, od razu dostali ułaskawienie. Podobna sytuacja miała miejsce (jeśli ktoś pamięta) pod koniec kadencji Kwasa, który ułaskawił znanego przestępce. Podobały mi się wypowiedzi Ziobry, który mówił prawdę (i tak się dziwię, że mafia nie "zrobiła z nim porządku").

Rządy PO to ciągłe prywatyzowanie, sprzedaż wszystkiego co państwowe. Sprzedali stocznie, TP, PZU itd. Przymierzają się do sprzedaży Giełdy Bronisze, Zakładu Elewarr (opisany obszernie przykład w ostatnim tygodniku rolniczym), Polskiej Miedzi, polskich cukrowni (polska z takim potencjałem kupuje cukier- śmieszne, ale prawdziwe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Ja mam gdzies cale wybory kazdy tylko do koryta sie pcha ;)

 

Nie chce nic od nich dostosowuje sie do prawa jakie jest (czytaj prawa jakie mi pasuje w danej chwili na reke :))

 

Lepiej zajac sie swoja robota bo oni nigdy nic nie dadza ani madrze nie pomysla szkoda nerwow :)


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Ja nie chcę mieszkać w Polsce Mira, Zbycha, Sobiesiaka i Sawickiej. Nie chce żyć w Polsce rządzonej przez pseudo dobrych tatusiów dbających tylko o interesy ludzi bogatych, albo co lepsze o interesy swoich kolesiów. Dlatego glosuję na kandydatów wystawianych przez Prawo i Sprawiedliwość.


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

W Polsce w tej chwili mamy dwie partie ,które się liczą PO i PIS.Ale tylko jedna z nich PIS ma w swoich szeregach silną frakcję związaną z rolnictwem ,którą wczoraj zasilił poseł Mojzesowicz( jako minister rolnictwa podniósł stawkę zwrotu akcyzy do paliwa oraz stawki dopłat do materiału siewnego).PSL z obecnymi władzami (Pawlak,Sawicki,Kalinowski i.t.p.)musi otrzymać od wyborców czerwoną kartkę w celu usunięcia ich od rządzenia tą partią niewątpliwie potrzebną na polskiej scenie politycznej ale z ludźmi ,którzy chcą coś zrobić dla swojego środowiska z którego się wywodzą ,a nie oszukiwać go jak jest w tej chwili.

Lepper to dno moralne i intelektualne na które średniointeligentny człowiek nie powinien głosować.

A więc moim skromnym zdaniem my rolnicy nie mamy wielkiego wyboru i powinniśmy stawiać na PIS,bo jeżeli wygra Komorowski(a jest to bardzo prawdopodobne) a w 2011 PO wygra wybory parlamentarne to my rolnicy zapłacimy za to najwyższą cenę(na tylnych siedzeniach w PO siedzą tacy panowie jak Balcerowicz,Bielecki,Kuczyński).

A na wybory trzeba chodzić taka postawa ,że to nic nie zmieni jest błędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

@vitasem-dobrze gadasz,dać ci wodki! Jedyną naprawdę prorolniczą partią jest PSL Piast, która zasila PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj