Polecane posty

Tomi3312    137

PSL-owcy wskoczyli i dziwne że na wsi mieli jeden z większych wyników.. kto kurde jeszcze daje im szanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Ja bym się zapytał kto piśdziakom daje szanse ? Kaczygród teraz na wszystkich się wypnie (czytaj UE) i zostaniemy sami a raczej będziemy musieli wyjechać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15356

jest git, teraz tylko przestać wspierać germańców i zapewnić wpływy do budrzetu Polskiego i można świętować yes, yes, yes.
Ps. A rolniki na Pis 53%, drugi Psl 18, trzecia Peło.

Edytowano przez Rolnik1973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Szkoda forumowiczów którzy wyjeźdzają, przyslijcie foty jak tam na emigracji sie zyje. Zastanawiajace jest kto glosuje na psl, bo ja osobiscie nie znam nikogo kto ich skresla, a za kazdym razem maja prog osiagniety

 

generalnie, gadanie o wyjezdzie z kraju bo x doszedl do wladzy jest zalosne, daje sobie reke uciac ze nikt z osob, ktore tak pisza, nawet na powaznie nie mysla o wyjezdzie, wiec po co tak gadac? bo jest to fajne i modne?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ja tam PiS u nie popierałem. Ale o wyjeździe nie myślę. A co do PSL tak jak wyżej pisane było. Pracownicy urzędów, agencji itd. Oraz ich rodziny bo jak PSL od koryta oderwą to stołek przepadnie. Teraz i tak PiS czystki zrobi. I mam nadzieję,, że 4 lata bez PSL przy korycie wykończy tą partię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Niezadowolenie i ból społeczny osiągnął swoje apogeum przy urnach wyborczych , ci którym żyje się doskonale głosowali za PO , gdyż im jakiekolwiek zmiany nie były potrzebne. Pozostała część sfrustrowanych ludzi mających niedosyt zmian, uczucie krzywdy i niesprawiedliwości społecznej a także chęć zmian bez wzgędu na to czy przyniosą one pożądany wymiar polityczny jak i ekonomiczny głosowali z aPiS-em i Kukiz 15 Oraz Nowoczesną, takie są realia stare ubeckie komuchy którzy oddali władze w 1999 roku i nabyli spółki skarbu Państwia itp oni już toną, ustawione dzieci i wnuki , trochę siędzę blisko Ubecji i wiem jak to jest , i nie rozczarujmy się jak media będą trabiły o ,,nocach czarnych koszul" trzeba zrobić porządek z pozostałościami Ubeckiej Masoneri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Cóż jeden z najsmutniejszych momentów w najnowszej historii Polski, już nie chodzi tylko o to, że będą rządzić zakompleksieni, mściwi, niekompetentni ludzie, którzy cofną nas do średniowiecza ale jak ten wybór świadczy o naszym narodzie? Pis miał swoją szansę i było to 2 lata upokorzeń, wojen, brak reform już nie pamiętacie ile zdobył głosów w przedterminowych wyborach raptem po 2 latach rządów?. A 8 lat później po paru nierealnych obietnicach wyborczych Ci sami ludzie ponownie na nich zagłosowali...żałosne. Przecież jakieś minimalne pojęcie o gospodarce i polityce ludzie powinni posiadać, a nie głosować tylko dlatego, że obiecano im 500zł jak zrobią dziecko, czy obniżą im wiek emerytalny (pomyśleliście z czego będą wypłacane emerytury naszym dzieciom jak teraz wszystko przeżremy), a co z rozwojem, co z reformami, co z odsunięciem kościoła od władzy? Ja rozumiem, że można było nie głosować na PO ale żeby głosować na PIS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Masz rację poprzednio głosowałem za obecnym obozem rządzącym ale...... Nie ważne co mówiono i kto mówił najważniejsze kto nagrywał. 8 lat to zbyt długo , obietnice wyborcze i populizm nawet ta minimalna 12 zł to wielka ściema obłuda panująca podczas tej kampanii była odrażająca ale,,,,,, ludzka wytrzymałośc się kończy a język ekonomi przemawia tylko i wyłącznie do tych którym się żyje dobrze, inni nie znają pojęcia ekonomia. Bieda, brak pracy bezradność , proszę zobacz jak wielu młodych wyjechało i więcej już tu nie wróci.

 

Umowy śmieciowe sam jestem zatrudniony w firmie A-50 zł brutto w Firmie B 3000 na umowę zlecenie mąż i żona i skąd mamy nie mieć dziury budżetowej jak ja jestem ubezpieczony od 50 zł Bruutto jak maz ZUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Niestety w Polsce bardzo wielu ludzi myśli, że im nadal ktoś coś da za darmo. To tez relikt komunizmu. Dlatego głosowałem na Nowoczesną. Chociaż pewny nie byłem czy się w ogóle dostanie. Nie oszukujmy się obecna sytuacja to w dużej mierze zasługa PO i Donalda. Fakt budowali to i tamto za kasę z UE. Ale tylko tyle resztą się nie zajmowali. Coraz większy burdel się robił i ludzie się wkurzyli. Zwłaszcza ci naiwni, którzy myślą, że im dadzą to i tamto. Wiek emerytalny obniżą i po 400 emerytury. Ale obietnicę spełnią.

Śmieciówki z czasem rynek sam wykończy. Ludzie wyjeżdżają. U nas zakład, który do niedawna tak zatrudniał. Dzisiaj daje w prasie ogłoszenia pogrubionym drukiem dodając, że zatrudni na umowę o pracę na czas nie określony. Bo pracować nie ma komu.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

My powinniśmy przyjąć politykę Orbana...broni interesów swojego narodu ma w szerokim poważania fobie UE nie spaprał rynków zbytu na wschodzie (Rosja) a Europejską solidarność zakończą uchodźcy, i to będzie początkiem rozpadu wielkiej UE która i tak już jest kolosem na drewnianych nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr30piotr    168

mi nie przeszkadza że będzie rządził PiS , nie głosowałem na nich ale nie mam obaw.

Czechy prezydent otwarcie mówi co myśli o uchodźcach , że wzbudzają współczucie pokazując i narażając dzieci

Węgry kolejny kraj gdzie premier nie boi się mówić prawdy

Wielka Brytania premier otwarcie atakuje i poniża polaków innych emigrantów

USA co tak niektórzy chwalą wizy dla polaków bo uważają nas za gorszych od innych europejczyków

Niemcy , Francja robią co mogą żeby utrudnić nam eksport swoich produktów na ich rynki 

MÓWIĄC SWOICH MAM NA MYŚLI WYPRODUKOWANYCH W NASZYCH POLSKICH ZAKŁADACH A NIE W ZOTT CZY DANONE

we Francji jak chcieli zwolnić ludzi to zrobiono protest a protestujący zerwali koszule z prezesa , a ten ratował się ucieczką przez płot , w Polsce zwalnia się i daje parę milionów odprawy dla prezesa, pewnie większość z was ogłądałą protest rolników z Francji , można tylko pomarzyć , ktoś wciskał kit że jest u nas wolność a jak paru chłopów jechało na Warszawę to wyliczano cenę ich sprzętu i pewnie dwa razy więcej policji czekało na nich jak na jakichś przestępców , bandytów

chciałbym żeby rząd Polski przede wszystkim stawiał interes Polaków na pierwszym miejscu a nie interes państw zachodu

 

Edytowano przez piotr30piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15356

Dobrze piszesz i jeszcze obywatele jako drużyna narodowa nie strzelała do własnej bramki pomimo dobrej gry i trenera, bo tak się nie da awansować. (tak tak mam na myśli rolników którzy wielkimi miliardami wspierają zagraniczne kraje.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

No tak cały świat z czego z demokratycznej woli narodu .... te wybory i ich wynik Kukiza i Nowoczesnej to jak pospolite ruszenie i bunt przeciwko dynastii , która już zapomniała że są i mali w narodzie co prawda dla każdej nacji się nie liczą ale po obietnicach przedwyborczych wychodzą jak szczury z kanałów i pędzą do urn wyborczych zmieniać świat. Tylko może tym razem wygrani pokażą mówię o wielkiej Trójcy.... gdzie jest początek a gdzie koniec , wymawiacie że bęzie Smoleńsk , mściowośc i brak kompentecji

A co było w ostatnim czasie , związki partnerskie , kolesiostwo i brak kontroli nad państwem ubeków,ich dzięki i wnuków

Pozdrawiam moich współpracowników byłych pracowników departamentów 4 i 8 i wiecie czego oni chcą 

Mają emerytury superpłatne etaty chcą aby wczorajszy wieczór był tylko złym snem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

Tylko że smoleńsk może doprowadzić do konfliktu z Rosją bo pis uważa że to rosjanie zabili prezydenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

No piękne to i sprawiedliwe biedni i uciskani będą rządzić (skoro są tak zdolni i zaradni to czemu są biedni?), gdzieś już taki model rządów był... ZSRR istny raj na ziemi dla uciskanych, aktualnie Białoruś, Kuba, Korea Północna tylko u nas dojdzie władza kościoła. Dla porównania w innym państwie przeprowadzono eksperyment odwrotny. Jakże znienawidzony kraj przez wyzyskiwanych pracowników gdzie w wielu stanach nie ma nawet pensji minimalnej, ochrona zdrowia na ubezpieczenia itd., a mimo to pół świata tam emigruje często ryzykując życie aby móc dostac się do USA. Dla naiwnych przypomnę, że na świecie nie ma równości i sprawiedliwości i nigdy nie będzie, a na siłę się tego na pewno nie zrobi tak jak chce to PIS bo skończymy jak Kuba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peteer18    1

PIS nie mówi jasno że rosja zabiła ale przypuszcza że mogli oni pomóc.

PO właziło w dupe merkel i uni nie dbając o nas o to jak my będziemy żyć. Mam nadzieje że PIS I kukiz będą dbały o interesy naszego kraju a nie o to jak pomóc unii.

 


Unia narzuciła embarga a nie wszystkie kraje się do tego przystosowały i lepiej na tym wyszły.

Francja budowała im statki wymieniać dalej czy nie?

Każdy chciałby rozwiązania sprawy smoleńskiej.

Rozwiążmy ją niech winni poniosą karę. Niech znikną układy i układziki niech tworzą się nowe zakłady pracy niech zmienią wiek emerytalny.

A wiesz dlaczego teraz ludzie wyjeżdzają bo nie widzi im się robić do prawie 70 lat widzisz spawacza który w wieku 65 lat będzie spawał.

Sklepową w wieku 65 jak ci podaje chleb w sklepie i siedzi cały dzień w sklepie?

Babcie i dziadkowie powinni zajmować się wnukami i wnuczkami a nie jeszcze zarabiać mają. Życzę tym którzy uważają że w wieku 65 lat będzie im się świetnie pracować pracowali w kamieniołomach i patrzeli na uchodzców którzy za nic mają dostać dom i 2,5 tys na miesiąc my podatnicy mamy na to dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Ja tam PiS u nie popierałem. Ale o wyjeździe nie myślę. A co do PSL tak jak wyżej pisane było. Pracownicy urzędów, agencji itd. Oraz ich rodziny bo jak PSL od koryta oderwą to stołek przepadnie. Teraz i tak PiS czystki zrobi. I mam nadzieję,, że 4 lata bez PSL przy korycie wykończy tą partię.

 mam podobne zdanie ...liczę że ta  ,, chłopska partia ,, zniknie na zawsze i pomału skończą się te posadki i biznesy które działają na naszą szkodę 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Kukiz dobry chłopak ale po co deklaruje te 500zł na dziecko???? Pijackie, patologiczne rodziny będą się mnożyć jak szczury za przeproszeniem... Niech inaczej to wykorzysta - darmowe podręczniki dla uczniów czy przydziały pieluch, kaszek, mleka, zupek itp dla młodszych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

pawel885 coś ci się pomyliło. W wieczorze wyborczym kukiz ośmiał się z programu PIS i stwierdził że pierwsze co zrobi będzie chciał wyegzekwować obietnice przedwyborcze zwycięzców czyli 500 zł na dziecko. Zrobił to bo każdy doskonale sobie zdaje sprawę że jest to po prostu nie realne, lub realne ale bardzo szkodliwe dla budżetu i on z cynizmem o tym wspomniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ja czytałem a nie słuchałem więc może nie ujęli tego cynizmu i wyszło jako to był by jego postulat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Dokładnie tak ... Te 500 zł na dziecko to jakiś chory pomysł.... Za darmo nic nikomu nie powinno sie dawać...

Obawiam sie że pis bedzie chciał zrealizować część obietnic i podatki poszybują.... Bo kogo oni opodatkują ja nie zwykłego kowalskiego...


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slawosz    0

Nooo, kochani, jest skąd brać, wystarczy, że nie będą latać do domu samolotami na weekendy, jeść obiadów za 1400 zł i wydaje mi się, że kasa się znajdzie. Najważniejsze, żeby ten burdel w administracji uporządkowali.


Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj