MarcelJaros

Podłączenie hydrauliki opryskiwacza BIARDZKI do c360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MarcelJaros    1

Witam , potrzebuje dobrego rozwiązania w podłączeniu opryskiwacza Biardzki na dwóch siłownikach do c360 .

opryskiwacz-zawieszany-biardzki-600l-opryskiwacze-swietokrzyskie-damiany-345419792.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peewee1984    91

Jeżeli masz w c-360 dwa wyjścia do hydrauliki, to możesz podłączyć dwa silowniki, ale tylko jednostronnego działania. Jeżeli w opryskiwaczu są dwustronne siłowniki i masz dwa wyjscia do hydrauliki, to rozwiązaniem może być rozdzielacz elektryczny, tzw 3 sekcja do tura. Wowczas jeden siłownik działa normalnie, a drugi po wciśnięciu guzika i zasileniu cewki elektrycznej. Druga opcja to dołożyć rozdzielacz do traktora. Ja u siebie mam pozakładane w c-360 rozdzielacze 3-sekcyjne od cyklopa. Dzięki temu ogarniesz większą liczbę urządzeń. A rozdzielacz podłączasz pod wyjście hydrauliki do traktora, jedynie żeby działał musisz jakoś zablokować dzwignię od kipowania, żeby samoczynnie nie wracała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcelJaros    1

Dzięki ,właśnie kupilem rozdzielacz 2 sekcyjny ,i podłącze go wlasnie pod wyjscia hydrauliki z tyłu a w razie wywrotu przyczepy to sobie odlącze go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez JumperTomek
      Witam, jak rozpoznać czy posiadam lewą, bądź prawą? Mtz 82 z 94r.

    • Przez sznajdik
      Mam pytanie odnośnie rozdzielacza bo mi cieknie, jak mam podłączoną maszynę z siłownikiem jednostronnego działania wysunę siłownik jest ok ale jak już przeciągnę dźwignię w drugą stronę to siłownik się chowa a olej spier... drugim gniazdem pod które nic nie jest podłączone miałem tego dość kupiłem nowe gniazda waryńskiego i taka sama sytuacja czyli wina leży po stronie rozdzielacza i tu pytanie to się jakoś da reanimować samemu czy wyjąć i wieźć do zakładu od hydrauliki? i kolejne pytanie czy jak mam 3 pary wyjść i wyjmę jedną na czas naprawy to da radę to skleić do kupy żeby na czas naprawy sprzęt mógł pracować?
    • Przez ursus-moc
      Witam kuoywak ktoś ten króciec on jest gotowy wystarczy tylko przykrecic. https://sklep.mizar.com.pl/krociec-przelotowy-szczelinowy-ze-sruba-m6-bialy-p-8341.html
    • Przez PaweLisowicz
      Potrzebuję zakupić obciążniki do c-360. Konkretnie chodzi mi o 2 środki na oś tylną nowego typu do c-360, wraz z możliwością wysyłki.   
    • Przez wasil10
      Witam! Potrzebuję pomocy co do pompy p 120 biardzkiego. Mianowicie podczas pracy mocno stuka i faluje ciśnienie równo z tym stukaniem. Membrana i przepony wymienione na nowe. Zaworki całe. Co może być tego przyczyną? Z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj