przemek4534

Ford 7840 sle nie działają biegi nieparzyste

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
przemek4534    0

Witam wszystkich, nie dawno kupiłem forda 7840 sle, z 93 r, jako uszkodzony, niestety nie działają biegi nieparzyste, wyskakuje błąd E13, a podczas kalibracji skrzyni na zającu działa kalibracja co prawda dochodzi do 234, natomiast na żółwiu dochodzi do 300 jednostek i wyskakuje U 30, przy ponownej próbie nie można skalibrować ponieważ pokazuje się błąd U 26, skrzynia 2E22B, jeśli wie ktoś jak można to rozwiązać, proszę o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

do rozebrabnia...


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Konrad2277
      Witam
      Czy ktoś może mi pomóc z wyborem silnika??
      postanowilem zakupić NH 1530 tylko nie wiem z jakim silnikiem
      Czy deutz będzie się mocno grzał??
      Jakie spalanie??
      Prosze o niezamykanie tematu bo mało kto na stare tematy wchodzi a dobór jest dla mnie bardzo ważny
      Prosze o szybkie odpowiedzi
      Z góry dzięki
    • Przez xxxpiotreeekxxx
      Witam . mam problem z fordem . Jechał i nie jedzie. Gdy wciskam sprzęgło pojawia się kontrolka ciśnienia oleju i traktor chce ruszyć ale nie może.Robile już kalibrację i nic to nie dało. Biegi przeżuca , rewers działa olej i filtry wymienione. Pomóżcie bo już nie mam sił do niego.
    • Przez masa_ag
      Witam, 
      Chciałbym się dowiedzieć, czy ma ktoś jakieś rzetelne (sprawdzone) informacje dotyczące mocy tego ciągnika?
      Przeszukałem już wiele stron i bardzo często dane się różnią. Rok produkcji - 1993.
    • Przez masa_ag
      Witam,
      Posiadam problem z wałkiem, objawia się to tym, że po odpaleniu wałek jest cały czas włączony (kontrolka się nie świeci, może być przepalona żarówka)
      Niestety pod obciążeniem już się nie kręci. Próbując zmienić prędkość czuję opór na dźwigni.
      Dodatkowo prawdopodobnie nie działa wyłącznik. Czy można jakoś użyć go na krótko (używając doprowadzonych 3 kabli: +, C, T ?)
      Co i w jaki sposób mogę zrobić, aby dokonać diagnozy wałka oraz włącznika?
    • Przez Traktorzysta73
      Witam
      Posiadam Forda 4630 i nie wiem jak odpalić świece płomieniową,proszę o pomoc.
      Pozdrawiam

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj