rolnikmazowsze

tabela wysiewu poznaniak

Polecane posty

Cześć, kupiłem ostatnio poznaniaka z 1989r. Niestety poprzedni właściciel zgubił tabelę wysiewu. Napisał sobie markerem ustawienia dla siebie, ale nawet on sam nie wie ile mu kg/ha wychodziło. Szukałem tabel w necie ale jest kilka rodzajów. Mógłby mi ktoś na podstawie zdjęć podesłać właściwą tabelę wysiewu/instrukcje obsługi z tabelą? 

52306260_981047522087384_3267725150178508800_n.png

52555077_802316006771380_8494672818670141440_n.jpg

52457268_835993140079933_6909681538275737600_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5586

Tylko pamiętaj ,zawsze ustawienie tabeli poprzyj próbą kręconą , bo to co napisane na danym ustawieniu w tabeli może się dosyć dużo różnić od rzeczywistego wyniku.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sylwekx25 napisał:

Tylko pamiętaj ,zawsze ustawienie tabeli poprzyj próbą kręconą , bo to co napisane na danym ustawieniu w tabeli może się dosyć dużo różnić od rzeczywistego wyniku.

Dostałem w zestawie rynienki. Na pewno będę robił żeby mieć pewność czy dana tabela jest  właściwa i czy trzyma normę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam. Nie chce zakładać kolejnego tematu. Poszukuję tabeli wysiewu do siewnika nordsten ns1030 oraz jak przeprowadzić próbę kręconą tzn ile obrotów kolbą bądź kołem?. Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Danielursus
      Witam czy ktoś z was posiada siewnik Roger XR special 3 metry i ma także tabele wysiewu do niego ?? I jakie opinie macie na jego temat?
      Jest pare postów na ten temat ale nikt nie odpowiedział a sądzę że są tu posiadacze takiego siewnika  i mają taką tabele
      Dzięki wielkie z góry za każdą odpowiedź
    • Przez AgroDamian7211
      Witam. Tak ja kw tytule potrzebuję tabelę wysiewu do Diadem FS 60.
    • Przez norbi9032
      Witam stoję przed zakupem zestawu uprawowo siewnego (Unia cerse z wałem packera + poznaniak 500/3D lub podobny zestaw z AGRO MASZ-u)
      Który zestaw był by lepszy.? Wady i zalety? I może orientuje się ktoś jak wychodzą cenowo.?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Poszukuję tabeli wysiewu do siewnika nordsten ns1030 oraz jak przeprowadzić próbę kręconą tzn ile obrotów kolbą bądź kołem?. Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc.
    • Przez tompp
      Dzień dobry, chciałbym zapytać czy ktoś z Użytkowników jest posiadaczem schładzalnika do mleka Alfa Laval RFT 800 i mógłby się podzielić tabelą pomiaru mleka do tego modelu? Moja dotychczasowa uległa niestety zniszczeniu. Pozdrawiam serdecznie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj