News
rafal2132

Fendt farmer 311 lsa, wymiar panewki korbowodu

Polecane posty

rafal2132    0
Napisano (edytowany)

Witam, mam pytanie ,czy można sprawdzić po numerze panewki jaki jest wymiar panewki ? Nominalny czy 1 szlif wału korbowego. 

Numer panewki na zdjęciu.

IMG_20190217_144732.jpg

Edytowano przez rafal2132

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez tomlis1993
      Witam,
      mam pytanie odnośnie paliwa w Fendzie 308c. Po dłuższej pracy zbiornik paliwa jest cały gorący. Czym może być spowodowane to zagrzewanie się paliwa ?
    • Przez wojtekw
      Witam. Przymierzam się do kupna ciągnika o mocy od 165 do 200 KM. Mam do wyboru ( wszystkie traktory mają takie same wyposażenie i oczywiście skrzynie vario):
      -Massey Ferguson 7495 2004 rok, 5200 mth (prawdopodobnie realny przebieg) stan bardzo dobry.
      -Fendt 818 TMS rok 2005 15 tyś mth ( przebieg sprawdzony ) stan bardzo dobry,
      - Fendt 716 rok 2004 16 tyś mth ( przebieg sprawdzony).
      Jak myślicie, który traktor wybrać ? Będzie pracował na areale około 140 ha, ale zamierzam rozpocząć działalność usługową i zakupiony traktor będzie pracował przy różnym sprzęcie.
    • Przez Rolnik153
      Witam mam mały kłopot z połbiegami w fendt 511 c,mianowicie wyskakuje mi błąd i połbiegi nie działają może ktoś wie coś na ten temat. Z góry dzięki 
    • Przez osamix
      Problem z kontrolka (chyba ładowanie) tylko nie wiem dlaczego jest 2 , 1 gaśnie przy odpaleniu . Foto w zalaczeniu. Na alternatorze na wyjściu jest 14v. 

• Przez DamianJarka
      Witam. 
      Ostatnio w Fendtcie wyskoczył mi błąd i kod usterki to 1.2.01 patrzę w instrukcje obsługi i przyczyna to-,,Wejście akumulatora, napięcie akumulatora poza żądanym zakresem" sposób usunięcia wezwać serwis. 
      Co ja mam teraz zrobić? Oco wgl w tym chodzi bo nie rozumiem tej przyczyny 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.