roxor

Cisnienie wtryskiwaczy jd 6900

Polecane posty

roxor    0

Witam panowie wie ktoś może jakie powinno być ustawione ciśnienie na wtryskiwaczach w jd 6900 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez slawus
      Czeka mnie remont silnika w Bizonie, czy ktoś ma namiary na dobrego i sprawdzonego fachowca z woj. mazowieckiego, no i może zna ktoś orientacyjną cenę tego "zabiegu" bo może lepiej kupić drugi silnik np. po remoncie. Z góry wielkie dzięki.
    • Przez corejack
      Jak w temacie, nie leci paliwo nadmiarem do zbiornika, stąd moje pytanie, czy to normalne, czy oznacza, że się zatkał?
      Mam go od roku, sprawuje się ok, ale ponieważ mam tylko lewy zbiornik - prawy wyrzucony i zamontowany w to miejsce dla wygody rozdzielacz - zdarza mi się wyssać go do zera i później mam spore kłopoty z odpowietrzeniem: załapie, chodzi dobrą chwilę ok, znów gaśnie i tak ok. 20 razy.
      Może brak przelewu ma tu związek?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      WITAM JAKI WYBRAĆ CIAGNIK SĄ W PORÓWNYWALNEJ CENIE TYLKO Z TYM ŻE JOHN DEERE JEST Z 2 LATA STARSZY . pOMÓŻCIE CASE CZY JOHN DEERE
    • Przez wino36
      Witam. Po zgaszeniu silnika marki Perkins 105KM, nie mogę uruchomić go. Ładowarkę użytkuje od pół roku i nie miałem z nią najmniejszych problemów, paliła na dotyk, do dzisiaj:/ Po paru godzinach sprawdzania awarii doszedłem do wniosku, że z pompy wtryskowej firmy Lucas 609 nie wychodzi paliwo na wtryskiwacze. Elektrozaworek sprawny. Paliwo dochodzi do pampy a nie wychodzi. Coś mogło się zawiesić w pompie?
      niżej wysyłam zdjęcia pompy i tabliczki znamionowej. Jak ktoś miał podobny problem lub ma schemat budowy tej pompy to prosiłbym o odpisanie. Dodam tylko że ładowarka jest z 1995r.


    • Przez jacek5227
      Witam, mam pytanie czy da się jakoś zwiększyć prędkość maksymalną w JD 6900 ('97r z rewersem przy kierownicy) ze skrzynią Power Quad? Czytałem ze można zwiększyć do 50km/h, to prawda? Jak to zrobić? W moim JD w miejscu biegu F jest jakby zaślepka 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj