MafiaLolek

Owies z centrali na 6 klasę

Polecane posty

MafiaLolek    2

Witam pierwszy raz w moim gospodarstwie będziemy siali owies z centrali. Owies ten będziemy siali na 6 klasie, i chciałbym się dowiedzieć jaka odmiana jest najlepsza na tą klasę oraz ile kg wysiać na hektar. Gdy już będę wiedział jaka będzie najlepsza odmiana na tą klasę chcę się dowiedzieć coś o nawożeniu nawozem sztucznym oraz o szacowanym plonie. Proszę o pomoc

Edytowano przez MafiaLolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4241

Jeszcze gdzieś są ferie? 

Tak ciężko wklepac "owies agrofoto",  "uprawa owsa agrofoto",  "nawożenie owsa agrofoto"? 

 

A sądząc po nicku i wieku z profilu(czyli to nie kwestia ferii), to chyba w gospodarstwie rodziców. 

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MafiaLolek    2
30 minut temu, przemekuliski napisał:

mafia ma kasę :D

39 minut temu, wojtal24 napisał:

nie szkoda kasy na kwalifikat na 6 klase

Warto

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Ceran
      Sprzedam zboże: owies (5 ton) i żyto (2 tony)- możliwość zakupu również mniejszej ilości. Bardzo dobra jakość! Województwo Mazowieckie, Okolice Sokołowa Podlaskiego i Kosowa Lackiego. Telefon:660 564 131
    • Przez GRDawid
      Witam. Mam do sprzedania owies bezłuskowy z tegorocznych zbiorów. Woj, świetokrzyskie. Zainteresownych proszę o odpowiedz.
    • Przez the1mati1
      Czy mogę zrobić kiszonkę z owsa z gorczycą którego przez dwie ostatnie noce trochę omroziło (dwie noce pod rząd po jakieś -3/-4 stopnie)? Taki owies nadaje się jeszcze na kiszonkę? Nie jest za duży może z 20cm. Lepiej w pryzmę czy w bele? Nie  będzie się psuł oraz czy nie zaszkodzi opasą?
    • Przez koval103
      Witam!!!
      Jako że nie mogłem znaleźć potrzebnych mi informacji o cenach zbóż, postanowiłem zwrócić się o zapytanie na tym forum. Otóż szukam w jakich cenach mogła by chodzić mieszanka zbożowa : ( owies i jęczmień sześciorzędowy). Województwo Łódzkie  .
      Pozdrawiam !!!
    • Przez kubek123
      Cześć,jestem tu nowy i mam nietypowe pytanie co zasiać w 2016r. żeby jak najwięcej zarobić.Mam hodowlę krów mlecznych ziemia do wyboru to klasa 4,5,6 około 60 ha weźmy pod uwagę też że jest coraz większa susza mieszkamy na woj.mazowieckim
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj