Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wysos    3
czy w opryskiwaczu pilmet rex 2521 z belką podzieloną na 5 sekcji da się jakoś te sekcje i sterownik (pełen komputer) ustawić tak aby pryskać na ścieżkach 15m? oziminy Mam z takimi ścieżkami posiane a chce kupić większy opryskiwacz.

cris10    46

Wystarczy chyba poprostu pozamykac koncowki , przekrecic głowice i chyba to wszystko? Tylko nie wiem jak będzie z belką czy nie będzie musiała być rozłożona cała, wtedy trzeba wziąć pod uwagę miedzę wysokie czy jakoś ogrodzenia przy polach , no i rozstaw kół , bo w 2521 zaczyna się od 150cm w rzepaku to będzie raczej bez znaczenia bo zarosnie i tak ale w pszenicy np ale to zależy czym wcześniej było pryskane

bialy2005    363

Nie wiem jak masz belkę podzielona w amazone można wybrać belkę 15/21 wtedy składasz skrajne części i masz 15. Ja mam akurat standardowa 21 i po złożeniu skrajnych zostaje jeszcze po 2 dysze poza 15m czyli belka ma jakieś 17m

Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomek90    447

Czemu tak sekcje rozłożyłeś, czy pasuje tobie na 17m? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michalkowalski115
      Witam. W końcu zabrałem się za remont opryskiwacza, chce wymienić węże, rozpylacze, i odnowić lakier. Przy rozkręcaniu lanc pojawił się problem ponieważ nie mogę wyjąć tych śrub (widocznych na zdjęciach), na pierwszym zdjęciu widać że został sam gwint (ponieważ reszta śruby o dziwo była luźna) i za nic nie mogę tego wybić, a na drugim zdjęciu jest cała śruba, próbowałem ją wybić ale bez skutku. I teraz pytanie, czy one są tam założone na stałe? 

• Przez Lubago
      Witam, złożyłem wniosek na dotacje na maszyny w 2016r. . Między innymi wybrałem opryskiwacz Krukowiak Orion 3000 PHB ( 3 tys ltr) (komp. Bravo 180) . Cena na ofercie 107500zł netto.
       Ze względu ,że jest możliwość zmiany chciałem spytać Was o porady czy ten opryskiwacz wart jest takich pieniędzy.. a może polecicie w podobnej kasie coś lepszego co u was sie sprawdza ??  Od razu powiem ,że orientowałem się przed złożeniem wniosku w konkurencji ale skoro kase wydaje raz to może polecicie cos lepszego na dzień dzisiejszy? .  Dzięki za każdą informacje
    • Przez TopAgroPlus
      Temat postu odnosi się do nawigacji rolniczej. Zastanawiam się nad zakupem nawigacji rolniczej do prowadzenia równoległego gdyż podczas wykonywania siewu nawozu przed siewem nie ma scieżek agrotechnicznych jak i przy oprysku przed wschodowym co powoduje większy nakład nawozu/oprysku i niedokładność wykonywanych zabiegów.Czy ktoś by mógł wypowiedzieć się na ten temat czym się kierować przy wyborze takiej rzeczy.Potrzebuję coś w miarę dokładnego.Gospodarstwo liczy ok.90 ha oprsykiwacz to Unia Pilmet z elektryką Müllera a siewnik do nawozu to Unia Mx 850 wersja bez komputera.Ciągnik który z tymi maszynami współpracuje to Zetor 5340.Nawigacją która mi się spodobała jest Müller Track Guide II wygląda to ciekawie.Może ktoś miał lub ma do czynienia i się wypowie i opisze działanie jakie gniazda trzeba czy trzeba gniazdo ISOBUS i jak się obsługuję.Może ktoś będzie miał inne propozycje to chętnie wysłucham.Proszę o treściwe i tematyczne odpowiedzi.
    • Przez szymonidas9
      Witam potrzebuje katalogowej nazwy zaznaczonego na zdjeciu elementu opryskiwacza, a jeszcze lepiej gdyby ktos z was wiedzial czy mozna gdzies dostac jeszcze cos takiego pasujacego do tego modelu.

• Przez Maruda47
      Witam, 
      Kupiłem opryskiwacz Pilmet termit 317. Mam problem z wężem który wychodzi z dna zbiornika i ma na końcu kawałek urwanego plastiku. Nie wiem do czego on jest. Do pompy idzie waż z środka zbiornika i z pompy idzie na rozdzielacz.  
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj