Polecane posty

robię hydraulikę w swoim mtz i chcę wywalić rozdzielacz pod siedzeniem i mam dylemat

przewód A mam zaślepić i zostają mi B i C który zaślepić a który podłączyć pod siłownik logika podpowiada mi że B pod siłownik ale wole spytać i nie patrzcie na strzałki zdjęcie z neta

aaaaaaaaaa.jpg

wzmacniacz hydrauliczny chyba zostawię u mnie nie był używany chyba od nowości jest suchy jak pieprz zero wycieków a blokada przed opadaniem czasami się przydaje

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piter1081
      Witam,
      Chciałbym się dowiedzieć jak podnieść napięcie ładowania prądnicy. Słyszałem że trzeba robić coś z regulatorem. Teraz mam napięcie 13,2 V przy pełnych obrotach więc trochę mało.
    • Przez grego
      przetarła i zwarła mi się wiązka kabli nad silnikiem to oczywiście zrobiłem ale od tego czasu nie ładuje alternator. Alternator jest z regulatorem napięcia na 2 wyjścia ten ruski wywaliłem i dałem polski elektroniczny (podłączony jest dobrze) ominąłem ten przekaźnik przy kabinie (w środku są 4 diody i przekaźnik od lampki) ładnie się wzbudza ale problem w tym że chyba za mocno ładuje bo na większych obrotach 14.8v a na wskaźniku w kabinie brakuje skali i strasznie się grzeje regulator. Coś nie tak z diodami w alternatorze czy regulator wadliwy (nowy jest)?
    • Przez booster12
      Koledzy mam takie pytanie odnośnie regulator ciśnienia, mam szczęlną pneumatykę tylko problem jest taki że ciągnik bije 1,2 mpa i regulator ciśnienia nie opuszcza go wykrecałem ten mały zaworęk na klucz amplowy który też się regulują w którym jest spreżynka oczyściłem go i nic nie pomogło. Jak przywrócić upuszczanie powietrza w ursusie 3512. Kiedys mi to chodziło cyklicznie upuszczał powietrze, nawet jak się zaciągneło ręczny to upuszczał powietrze , a teraz nić się nie dzieje. Rozebrać ten zawór redukcyjny zobaczyć może jest zawalony syfem , bo te śruby co mam na tym zaworze są już wyrobione. I mam pytanie czy od 360 nienadwał sie zawór redukcyjny??.
    • Przez Czeladnik
      Czcę zamienić mechaniczny na elektroniczny ale nie wiem jak?
      Są takie podłończenia
      D- to masa
      D+ to nie wiem?
      DF też nie wiem?
      W starym mam
      15
      67
      I masa na obudowie.
    • Przez AgroKacper
      Witam wszystkich na forum. 
      Chciałem rozpocząć temat antywylegaczy, nigdzie takiego nie znalazłem (jestem nowy, więc jak gdzieś jest to mnie poprawcie). 
      Czy zawsze stosujecie jakiś regulator? Kiedy najwcześniej stosujecie? Tak jak zaleca producent? Sam czy z jakimś antywylegaczem płynnym? Jestem jeszcze świeży ogólnie w temacie rolnictwa. Wiem, że teraz przychodzi pora rozejrzenia się za jakimś regulatorem, jesienią podsypałem sporo polifoski i mocznika na pszenice, więc antywylegacz może się przydać. 
      Chciałbym abyście tutaj opisywali swoje doświadczenia z tego typu środkami to może pomoże to mnie i innym. Czytałem trochę o regulatorach w wątku o pszenicy, ale tam przeplata się z innymi tematami i interesuje mnie zastosowanie nie tylko na pszenice. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.