zyzek

Ostrzenie noża siatki sipma 569/1

Polecane posty

zyzek    5

Ostrzył ktoś może nóż w tej belarce? Co trzeba zdemontować aby się do niego dostać?

josiek100    2

to zalez jakiej wielkosci masz rece😉 najlepiej caly obw sznurkiem odkrecic i pojemnik na sznurek najpierw odkrec blache z kwasowki od obwiazywacza sznurkiem następnie rozepnij ten maly lancuszek jak od roweru potem wyciagnij walek ten co krótki noz od wstepnego podania po nim chodzi i na koncu caly owbiazywacz wyciagnij na zewnatrz i wtedy kilka śrub od noza na klucz 10 i ampul 4 . złe ucinanie siatki to nie musi byc wcale noz rownie dobrze moze byc wygiety przeciw noz.

• Thanks 1

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez cris10
      Prasa Sipma Z-224/1 rok 1992 . Garażowana od nowości , stan techniczny oraz wizualny bardzo dobry , nie wymaga wkładu , w pełni sprawna , w cenie również wałek . Jesli ktos zainteresowany to podam numer na priv . 
      Cena to 8000 zł do negocjacji 

• Przez rolnikgospodarny95
      Witam was kochani mam pytanko posiadam belotnice z 279 z podbieraczem 2.40m i taka sprawa słyszałem że 10 razy musi bela owinac sznurkiem żeby nie rozleciała sie a jedni mówią że 16  razy mówię tutaj o słomie i pytanko kieruje do was ile zalecacie owinięć z waszego doswiadczenia ?
    • Przez Fujitsu
      Witam kupię siatki boczne na dwie strony do Ursus 1212 może być stary lub nowy typ
    • Gość filmownik
      Przez Gość filmownik
      Przeszukałem 3/4 internetu i nie znalazłem żadnego aktualnego ogłoszenia z folią do owijania bel (jak na zdjęciu). 
      Wie ktoś, gdzie można taką kupić?

• Przez rolnikgospodarny95
      Witam was mam pytanie czy hipol jest dobrym olejem do siłowników podbieracza oraz klapy  w sipmie czy musi byc lepszy? do centralnego smarowania
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.