PxP

Kubota M7xxx AutoSteer

Polecane posty

PxP    0

Witam.

Szukam kogoś kto ma Kubotę serii M7xxx i używa do pracy nią AutoSteer`a.

Mam kilka pytań.

Pozdr.

RU68    247
Dnia 10.02.2019 o 21:14, PxP napisał:

Witam.

Szukam kogoś kto ma Kubotę serii M7xxx i używa do pracy nią AutoSteer`a.

Mam kilka pytań.

Pozdr.

tu masz wszystko co można z tym robić chyba wykorzystano wszystko😀

Edytowano przez RU68

sw_kamil    22

Jak chcesz jakieś informację to na tema auto-steer.

Od niedawna posiadam taka kubote z tym systemem

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez cheecko
      Witam,

zastanawiam się nad zakupem kubota m9960. Ten ciągnik będzie pracował głównie przy pracach zielonkarskich - zgrabiarka, kosiarka, owijarka samozałodowawcza oraz w przyszłości zostałby dołożony tur do zwożenia balotów. Interesują mnie plusy i minusy tego ciągnika chodzi mi tutaj głównie o opinie ich użytkowników. 
    • Przez Piotrekk9540
      Chodzi mi konkretnie o to, ile litrów na sezon potrzebujecie aby uzupełniać stan oleju w skrzyni ? 
    • Przez Hardy67
      Witam , stoję przed zakupem nowego ciągnika pomocniczego , w przedziale mocy 60-75km 
      Szukam czegoś o niedużych gabarytach , o niewielkim spalaniu , i dobrym skręcie .
      Ciągnik miałby pracować z rozsiewaczem 800l opryskiwaczem 650l sadzarką do tytoniu 2 rzędową , rozdrabniaczem 1,6m
      glebogryzarką 2m i w transporcie w obrębie gospodarstwa .
      Jeśli ktoś coś poleca chciałbym żeby uzasadnił swoją odpowiedz
    • Przez Farmer2017
      Witam.
      Składam wniosek na prow. Planuje kupno ciagnika 140 - 160 km. Ciagnik bedzie typowo do cieżkich prac oraz transportu. Podpowiedzcie jaki wybrać. Który jakie ma wady i zalety oraz o jakich usterkach słyszeliście.
    • Przez emattti
      co sadzicie o Kubota m5111? ma ktos z Was ten ciagnik? jesli tak to podajcie wady i zalety, spalanie
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj