adasko248

MF 255 zapieczony zawór główny hydrauliki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adasko248    1

Witam. Jak w temacie chodzi mi o sposób w jaki moge odblokować ten zawór gdysz nie byl uzywany on od nowosci i w tej chwili nie moge go ruszyć. Probowalem odrdzewiaczy i penetrujacych i nic. Moze macie jakis sposob lub narzedzie do wyciagniecia tego?

Pozdrawiam.

20190210_115859.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morion    547

Wrzuć do Coca- Coli na kilka dni, ewentualnie w jakiś olej/ropę. Jak nie pomoże to pozostaje tylko podgrzać palnikiem. i wtedy próbuj wybić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adasko248    1
3 minuty temu, Morion napisał:

Wrzuć do Coca- Coli na kilka dni, ewentualnie w jakiś olej/ropę. Jak nie pomoże to pozostaje tylko podgrzać palnikiem. i wtedy próbuj wybić. 

Wlasnie włożyłem go w ropę wykrecilem wszystkie zaślepki i zobaczymy czy poskutkuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morion    547

jeszcze mozesz nagwintować środek wkręcić jakąś śrubę i wtedy w imadło i stukać delikatnie. zawsze to większa siła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adasko248    1

Myslalwm o czyms w rodzaju sciagacza zeby sie dalo chwycic za ten swozwn i wyciągać ale nic mi do głowy nie wpadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adasko248    1

Witam. No i udalo sie ruszyc ten zawor po blisko tygodniu moczenia w ropie. Dodatkowo wykonalem cos w rodzaju sciagacza dzieki ktoremu udalo sie go wyciagnac i obruszac bez mlotka. Pozdrawiam i dzieki za podpowiedzi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Krystian92
      Witam mam problem z moim mf 255 zapala chodzi kilka sekund i gaśnie. Gdy odkręcę śrubę od odpowietrzania chodzi normalnie gdy zakręcę to zgaśnie po kilku sekundach 
    • Przez mateo105
      Panowie  mam problem z prasa gdyz z dnia na dzien przestala dobijac bele. Jeszcze w sezonie zrobilem uszczelnienia na silownikach klapy i napinajcym pasy w warsztacie zajmujacym sie hydraulika lecz nic to nie dalo. Nie dawno wymienilem uszczelnienia(oringi) w rozdzsielaczu lecz tylko troszke sytuacja sie poprawila i nadal slabo dobite bele wychodza. Wiec obstawiam zuzyty zawor regulacji sily zbicia. I Tu panowie mam pytanie czy ktos taki zawor wymienial juz u siebie w prasie i czy ten zawor w linku ponizej jest uniwersalny do kilku modeli?\
      https://www.olx.pl/oferta/zawor-regulacji-sily-zbicia-do-prasy-john-deere-550-545-570-590-CID757-IDfdrw3.html#f6b3474711
    • Przez Morion
      Tak jak w tytule ciągnik stracił moc. Pod niewielkim obciążeniem silnik się dusi a po dodaniu gazu idzie chmura czarnego dymu. Do tego dziwnie pracuje, a dodatkowo słychać jakieś stukanie. Do tej pory zostały wymienione: filtr oleju, pompka paliwa i wtryski. Niestety nic nie pomogło.  Ma ktoś jakieś podejrzenia co to może być? Uszczelka pod głowicą?
    • Przez szczurek05w
      Czy na zdjęciu to będzie filtr od hydrauliki ? czy od dołu sie wyjmuje wkład 

    • Przez Konrad1245
      Witam mam taki problem gdyż ciagnik jest niby na luzie ale gdy puszczam sprzęgło nadal jedzie dodam ze nie mogę wbić zadnego innego biega chyba się zakleszczyły biegi jeśli tak to jak do tego się zabrać żeby je odkleszczyc pomocy 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj