Piotras

jaka wybrać siatkę do bel?

Polecane posty

pawel885    2279

Nikt Ci nie sprzeda rolki tanio bo tanio to się kupuje paletę.... Niedaleko mam hellasnet 2000 po 365zł - chyba dobra cena? Po ile jest w Waszych stronach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciej2222    0

Witam.co sądzicie o siatce john deere Netwrap 123 cm- 2000m,ładnie rozchodzi sie na balocie?? .cena jest przystepna i zastanawiam sie czy ją kupić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46

siatki john deere bardzo dobre. Przez caly poprzedni rok kupowalem siatke john deere 3800m 130cm z jednego sklepu bo wychodzila najtaniej ze wszystkich dostepnych na rynku. W tym roku ta siatka 150zl drozsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr6991z    8

Prasowałem siatką John Deere i teraz prasuje siatką hellasnet, obydwie siatki ładnie okrywają bele. Oczywiście jest różnica w cenie na korzyść siatki hellasnet.

W tamtym roku cena JD to 600zl za 2800m. Cena z tego roku za hellasnet to średnio 360zl za 2000m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek    21

ja w tym i w tamtym roku kupowałem po 540 zł brutto za 2800m JD

Edytowano przez Tygrysek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciej2222    0

siatki john deere bardzo dobre. Przez caly poprzedni rok kupowalem siatke john deere 3800m 130cm z jednego sklepu bo wychodzila najtaniej ze wszystkich dostepnych na rynku. W tym roku ta siatka 150zl drozsza

. Witam krzychuuuuu.tą siatke john Deere 130 cm używasz do new holland-a 644 ,idzie owijać taką szeroką siatką ,bo w instrukcji od prasy zalecają siatke o szerokości 120-125 cm??? Prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciej2222    0

Uzywalem w tamtym roku do NH 654. Wejdzie bez problemu. W tym roku jest za droga

. Jeśli używałeś siatki john Deere 130 cm,to zachodziła ci na boki balota ? . A ta siatka hellasnet co kupiłeś też jest 130 cm, ja miałem w zeszłym roku też siatke hellasnet ( 125 cm) , to nigdy mi siatka na boki nie zachodziła zawsze troche boki były niedowiniete.Jeśli sie nie myle to 654 i 644 mają taki sam aparat do siatki ? Ja mieżyłem aparat (tą prowadnice co idze przez nią siatka ) to ma około 115 cm (gdy owijam siatka idzie całą szerokością prowadnicy ).Moim zdaniem aparat jest za wąski i przez to siatka nie może pokryć całej beli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam .Ja osobiscie od 5 lat stosuje siatke grecka hellasnet w sipmie farmie II i moge ja smialo polecic , owijam 2.5 raza i 2000m starcza mi na okolo 200 belek.Osobiscie nie polecam Juty poniewaz strasznie sie rwie mimo ze noz jest co chcwile ostrzony , od pewnego czasu juz zauwazam ze juz gracka siatka nie ma takiej jakosci jak kiedys poniewaz czasami te bele rozsadza mimo ze sa ladnie owiniete 2.5 raza , wytrzymalosc 275kg a w praktyce juz widac cos innego . Od pewnego czasu zauwazylem siatke polska firmy tkplast.pl o nazwie Tk Net  ,posiada wytrzymałość 275 kg jak grecka , stabilizator UV ,znacznik końca rolki ostatnie 50m oraz co mnie zdziwilo system protection edges czyli sciagacze . Moze ktos ta siatke stosowal i sie wypowiada na jej temat , pozdrawiam :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Case80    44

W tamtym sezonie używaliśmy też ta grecką, dobra siatka tylko czasem schodziła do środka. Juta najgorsza jaką mieliśmy... Astra od tamy fajnie owijała, a pod koniec sezonu kupiliśmy Plastinet i owija elegancko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciej2222    0

Witam.co sądzicie o siatce John derre 123+2000 m ,czy ładnie rozchodzi się na całej beli?? ,bo cena porównywalna do większości siatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez masiew
      witam. poszukuje informacji na temat pras zwijających marki Vermeer. nie chodzi mi o to, co można znaleść w google, ale oto, czy ktoś z was niał z nią doczynienia, czy ktoś może mi o niej coś powiedzieć?
    • Przez Górek12
      Witam zastanawiam się nad kupnem prasy i nie wiem która będzie lepsza vicon 1901 czy new holland br 750 będzie użytkowana do sianokiszonki około 300/350 bel i słomy około 100/150 
       
    • Przez Moriss97
      Witam 
      Temat rzeka, jużw ubiegłym roku miałem z tym problemjak nie to zapraszam na mój profil  '
      Taka sprawa w tym roku do sezonu muszę ogarnąć pasy w moejj prasie - NH 654 , potrzebuje wymienić na nowe 3 pasy , najlepiej aby były zakute spinkami Titan 05 bądź Mato - inne nie wchodzą w grę bo już tyle hajsu poszło że za to to by jeden nowy pas wyszedł. Spinki jakie już miałem to ankery i maszynkę mam też , nie wytrzymują i wychodzą z pasów po prostu rozwala je, Miałem też MS25 te skręcane i te już całkiem lipa. blacha gorsza, kręty odpadają masakra.
      Pytanie Głowne, gdzie dostanę 3 nowe pasy w rozmiarze 178mm do tej prasy w rozsądnych pieniądzach. Oraz firmę co zakuwa tymi spinkami. Najleoej jakby sprzedali gowe ze spinkami, ja jestem z woj.warmińsko-mazurskiego. ale ciężko tu o takową firmę.'
      Może ktoś już gdzieś kupował to wie i poradzi co z tym fantem zrobić żeby były sprawdzone. 
      pozdrawiam 
    • Przez c308
      Witam nie mogę nigdzie znaleźć wątku o tej prasie a zastanawiam sie nad jej zakupem.Otóż prowadzę małe 8 hektarowe gospodarstwo nastawione na produkcję mleka(15 krów).Mam 4 hektary łąki i 4 hektary zboża po dwa żyta i owsa.Po żniwach zasiewam na nich poplon i tagze zbieram na paszę.Myślę że na te 300-350 bel rocznie wystarczy mi taka prasa miałaby współ pracować z traktorem kraft(mf 2555,u3512) proszę o opinie i porade na jej temat.
    • Przez Damian1233
      Witam mam problem z prasą mf 1450 zmiennokomorową nie jestem w stanie zwinąć balota gdyż owija materiał na wałki nad pobieraniem. Podbieraka po remoncie wymienione zęby pasy wyrównane. Problem występuje w dużym stopniu przy trawie i sianie z słomą jest mniejszy problem. Jutro jak będę pracował to zamieszczę zdjęcia jak to wygląda. Proszę o jakieś sugestie co mogę sprawdzić .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj