Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Tuning221
      Witam, zamierzam kupić prasę rolującą i zastanawiam się jaką wybrać do 20tyś, myślałem o gallignani, sipmie, warfamie. Oczywiście w tej cenie to mówie o używanych Proszę o wyrażenie swoich zdań
    • Przez wojtekw
      Witam. Przymierzam się do zakupu prasy rolującej. Ciągnik, który będzie ją obsługiwał ma MF 115 KM. Patrzę w kierunku NH model BR7060, lub jakiś CLAAS, FENDT itp. Przedział środków to 30-50 tyś. Zbieram rocznie około 3000 bel. Zbieram słomę na różnych areałach od 1 do 50 ha.    Widziałem, że były tematy, w których była wzmianka jaką prasę kupić, ale nie znalazłem tematu, który mógłby mi pomóc. Jeżeli takowy jest z góry przepraszam. 
    • Przez Karol193
      Witam! 
      Potrzebuję opinii i rady jaką prasę zwijającą kupić i co wziąć pod uwagę przy wyborze. Do tej pory pracowałem Sipmą farma II.  Którą z tych trzech pras byście wybrali? Mchale f 5500, New Holland Roll Belt 150 czy Kverneland 6716. Wiem że to są trzy zupełnie inne i różniące się  prasy ale akurat te mnie interesują. Dodam że robię ok 1200 bel słomy , ok 100 suchego siana, ok 900 sianokiszonki i ok 100 kiszonki z łubinu i sadareli.  Kto może niech się wypowie i doradzi.
      Pozdrawiam!
    • Przez wiecho
      Witam, mam pytanie w sprawie prasy rolującej pasowej , czy chcąc rolować trawę na sianokiszonkę taką prasą niezbędny jest wałek czyszczący , czy prasą bez wałka da się ? Dzięki za podpowiedzi.
    • Przez marekg5
      Witam. Planuje własnie sobie kupic prase belujaco ale nie wiem jeszcze jako? Mam pytanie jak sie beluje praso o wąskim podbieraku? Czy nie omyla i czy warto jo kupic?