Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rabit500    2

Witam

Mam do Was pytanie przymierzam się do kupna Tm 190 z lat ok 2006. I w związku z tym ze będzie pracował w większości z mulczerem leśnym potrzebuje jeśli ktoś ma rozpiske prędkości na poszczególnych biegach w szczególności jazda do tył w zależności od skrzyni jaka jest zamontowana. Więc jeśli ktoś ma taką rozpiske proszę o wrzucenie.

Cezar81    21

A czy jesteś pewien tego TM 190 ja sie też zastanawiałem ale sami serwisanci z NH mi odradzali

rabit500    2
Napisano (edytowany)

Zastanawiałem się też nad valtra ale raz ze jak do tej pory nie znalazłem takiego egzemplarza który by mi skasował to raz a 2 ze z jej serwisem w mojej okolicy cieniutko. Serwis NH mam praktycznie pod nosem. A pozatym znajomi mają tm tylko że słabsze 1 ma WiP pracuje min bardzo dużo i tylko orka po rekultywacji terenu i sobie chwalą. Może podpowiedź coś innego ale musi mieć biegi pelzajace.

Edytowano przez rabit500

Wiadomość z agroFakt.pl

Cezar81    21

Valtra to też dobry sprzęt tylko te biegi pełzające z tym będzie największy problem - TM tak ale do modelu 165, TM 175 i 190 prawie jak przeklęte - tak mówią mechanicy, pogadaj w serwisie - sam jestem ciekaw co Ci powiedzą

Cezar81    21
58 minut temu, nimar1999 napisał:

Proszę bardzo 😎 

ROZDZIAL 2.pdf

A czy może kolega jest użytkownikiem lub ma głębszą wiedzę na temat tm 190

Cezar81    21
Dnia 6.02.2019 o 22:06, nimar1999 napisał:

Co dokładnie chciałbyś wiedzieć?

jak się sprawuje, na ile to prawda z opiniami w sieci , bo jeżeli problem to tylko pompa która po regeneracji wytrzyma 5000 mth to nie tragedia, a można kupić tn ciągnik w dobrych pieniądzach i niewielkimi przebiegami - no i ma dobre parametry

nimar1999    0

w TM175 i 190 największym problemem jest skrzynia biegów, o którą trzeba dbać i najlepiej zalewać oryginalnym olejem Ambra. Jak się dba o maszynę to większych problemów nie powinno być. A i trzeba uważać gdy się go myje w okolicy pompy wtryskowej, może dostać się woda w styki i wtedy zaczynają się problemy. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez miniek
      Witam.
      Jak w temacie mam pytanie jak na nowo skalibrować prędkość ponieważ ta wyświetlana na liczniku jest zawyżana. 
      Najprawdopodobniej przez to że zostały zmienione koła na wąskie (na takich już kupiłem) i zmienił się ich obwód.
      Pozdrawiam i czekam na pomoc.
    • Przez _Grzesiek_5
      Witam wszystkich, Od pewnego czasu zastanawia mnie czy skrzynie w john deerach były blokowane? Tzn wychodził ciągnik z pełnym zakresem przełożeń ale niektóre kraje miały przepisy gdzie prędkość ciągnika nie mogła przekraczać jakiejś tam wartości i z tego względu zakładano blokady, które można zdjąć i będzie pełen zakres przełożeń. Kiedyś czytałem i niby jest coś takiego, ale czy ktoś się spotkał z tym i mógłby potwierdzić, że widział na własne oczy bądź robił coś takiego u siebie? 🙂 Pozdrowionka
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Jest taki problem że zginęła jednyka i dwójka. Na polowych i szosowych nie ma wogole. 3i 4 działają normalnie. Co to może być ?
    • Przez Dominik8686
      Witam.Jest problem ze skrzynią w MacCormiku cx110 xtrashift 2012 rok  -Dźwignia od zmiany zakresów nie chce się przełączać. Siedzi na 3-zakresie.Kontrolka od ciśnienia oleju w skrzyni się świeci. Ładowacz czołowy podnosi.Czy dźwignia od zakresów nie działa ponieważ być może nie ma ciśnienia oleju w skrzyni ?
    • Przez lukasztusin123
      Witam.
      Valtra Valmet 8150, gdzie zamontowana jest pompa, która odpowiada za ciśnienie oleju w skrzyni biegów?  Czy ta sama pompa odpowiada za skrzynię biegów, oraz za całą resztę hydrauliki w traktorze? (wspomaganie, podnośnik itd.)
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj