Polecane posty

michael31    36

Sprzedam słomę około 550 balotów, powiat szamotulski (Wielkopolska), istnieje możliwość zamiany na obornik. Więcej informacji na priv. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez łukasz
      Witam sprzedam 120 balotów słomy po prasie zmiennokomorowej 120x120 z sezonu 2015 cena do uzgodnienia    lubelskie okolice Biłgoraja  662690673
    • Przez Tomasz10112000
      Witam, chcę kupić prasę belującą do słomy, na siatkę.
      Porównajcie mi prasy firmy Vicon (pasową), Famarol (łańcuchową, łańcuchowo-walcową, walcową) lub inne wasze propozycje. Głównie chcę się dowiedzieć jak najwięcej informacji na temat tych dwóch pras.
       
    • Przez LeonWiniewski
      WItam.
      Jest w stanie mi ktoś powiedzieć ile jest potrzeba słomy na cały okres tuczu w przeliczeniu na jedna kaczke? 
    • Przez Beaver
      Witam,
       
      Kupię 400-500 ton lub około 2000 balotów słomy owsianej, pszenicznej, pszenżytniej lub żytniej w zachodniopomorskim,
       
      zainteresowanych proszę o kontakt.
       
      PILNE!!!!
    • Przez bastek321
      Witam wszystkich użytkowników portalu
      nie orientujecie sie moze czy gdzies na podkarpaciu badz w okolicach podkarpacia jest jakis skup siana?
      posiadam ok 3500 balotów siana o wym. 150/120 to jest ok 1000 t siana potrzebuje jakiegos pewnego odbiorcy i takiego aby niebylo problemów z płatnoscia prosze odp jesli ktos cos wie
      Dziękuje i Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj