tobiasz19964

Landini Vision 105

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam. W pobliżu mojego miejsca zamieszkania na sprzedaż wystawiono Landini Vision 105 sprowadzony z zagranicy  2007 rok, 6300 mth posiadający 99 koni mechanicznych. Ciągnik jest w ładnym stanie wizualnym i technicznym  turbina założona została nowa poza tym jak go zapale i zostawię rewers w pozycji neutralnej zaczyna jechać do przodu ale to chyba od zimnego oleju gdyż stoi na dworze( znajomemu w NH też tak robi i twierdzi że od zimna olej..) Za ciągnik żąda 65000 złotych. Niestety w mojej okolicy nie ma żadnego Landini a opinie na temat tych ciągników są podzielone. Moim zdaniem za tą cenę ciągnik jest interesującą propozycją. W związku z czym chciałbym zapytać o obiektywna opinie na temat tego ciągnika bądź marki Landini. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Edytowano przez tobiasz19964

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7973

nie powinien jechać, licz się z tym że przekładnia nawrotna będzie do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

A ile taka naprawa by kosztowała? Ciągnikiem jestem zainteresowany gdyż po za tą jazdą( powoli się toczy na pozycji neutralnej)  wszystko sprawne a cena za moc w tym wieku nie jest duża i jest naprawdę fajną opcją ale gdy okaże się że naprawa jest kosztowna to wole kupić np. jakiegoś starszego case. W gospodarstwie mam tylko belarusy i żadnego z rewersem, a mechanicy mówią że jak kupie i przyjadę to zobaczą.

Edytowano przez tobiasz19964

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1587

Przyjedz się trochę rozgrzej olej i zobacz na ciepłym oleju czy będzie ciągnął. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7973

rozgrzej go, może być tak ze ktoś wlał zły olej, lub filtry brudne, cięzko powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj