Zaloguj się, aby obserwować  
KamilK199

Rozrzutnik do ciagnika 90KM??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
KamilK199    9

Witam chce zakupic rozrzutnik do ciagnika 90 koni i dokladnie nie wiem jaki wybrac,wiem jedno ze musza byz poziome walki a jak z osiami lepiej tandem czy pojedyncza i sprawa posowu,ktory lepszy hydrauliczny czy mechaniczny??


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

Popatrz coś z unigroup są tam fajne rozrzutniki tytan 8

Plus wałki ma poziome i dobrze wykonane, jeśli chodzi o posów to lepszy chyba hydrauliczny. Najlepiej jak byś wziął na tandemie tobrze sobie radzi w mokrych warunkach. Zajrzyj na stronę http://www.uniagroup.com/ i ściągnij sobie katalog 2010 tam będziesz miał wszystkie dane o rozrzutniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilK199    9

sorki ale zapomniale dodac ze uzywke do 12 tysi:( ale czmu hydrauliczny posow jest lepszy a jak z naprawa??, jakos nie mam przekonania do tandemu unas ludzie maj i kurcze targaj sie pozniej po 4 ciagniki zeby wyciagnac a jak masz dwa kolka(na balonach) wydaje mi sie ze altwiej jest wyciagnac i z zwrotnoscia jest lepiej ale tandem znowu tak pretko nie siadzie...


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozin    0

no ale do fortschritta to 90 KM to stanowczo za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rex    0

jozin akurat w tym to nie masz racji:p

t088 jest na tandemie i po prostu musi być dość mokro żeby go utopićB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilK199    9

nio forszaj fajny ale zeby znalesc ladny egzemplasz to trzeba troche dac no i ma pinowe walki ktore nie maja rownego rozrzutu jak poziome i u nas sa rozne gleby i obwajam sie ze po lakach moglbym sobie nie dac z nim rady,moze jakies francuzy...??


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rex    0

,,no i ma pinowe walki ktore nie maja rownego rozrzutu jak poziome"

z tym to zaszalałeś:rolleyes: większych bzdur jeszcze nigdy nie słyszałem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego wałki pionowe są najlepsze i tu nie ma co sie kłócić . Fortschritt T088 to jest super rozrzutnik . szerokie koła duża krypa i możliwośc wożenie obiętościowych materiałow to duży plus zaraz podeśle filmik jak BELARUS 820 pomyka z forszajem co do francuzików to zdecydowanie lepszy będzie forszaj . A propo te rozrzutniki sa nadal produkowane w inter castorze jako IC-ZPCZ-1105

 

 

 

 

http://www.agrotrade...5_nowy_promocja

 

jeśli chodzi o stan rozrzutnika to troche farby i wolnego czasu i będzie latał lata mam nadzieje ,że pomogłem

90KM to wystarczająca liczba konikówprzy jakim ciągniku ma ten rozrzutnik pracować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilK199    9

Kolego Rex mam kolege ktory ma taki rozrzutnik i widzalem na wlasne oczy ze przy granicach najpierw jedzi malym rozrzutnikiem a poźniej wlasnie forszajem,sam nie praktykowalem pracowac z takim rozrzutnikiem, wiec mowie to co widzialem i to co kolega mi sie wypowiadal na jego temat.

 

"90KM to wystarczająca liczba koników przy jakim ciągniku ma ten rozrzutnik pracować??"

Ferguson 595

 

Wiem kolego nie mam zamiaru sie kłocic, kazdy ma wlasne doswiadczenie z maszynami i dlatego pytam, ja jakos wlasnie nie jestem przekonany do tych pionowych wlakow po tym co widzialem ale kto wie moze akurat kolegi byl jakis wadliwy...


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem za pionowymi ale no jak kto woli z tego cow iem to równo rozrzucają widocznie twojego kolegi był jakiś wadliwy .... wmojej okolicychodzi wiele z pionowymi adapterami i nikt nie narzeka . W w wakacje miałem okazje troche pojeździć sobie z takim i było super równo rozrzuca szeroko itp

 

http://allegro.pl/it..._forschnit.html

 

Słuchaj chce żebyś miał pożądny i bezawaryjny sprzęt dlatego nie polecam tych z poziomymi poziome są takie sobie a żeby kupić rozrzutnik z poziomym to trzeba zapłacić i to sporo za dobry sprzęt dlatego polecam FORTSCHRITTA T088 a MF spokojnie będzie sobie z nim latał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilK199    9

Tylko ze forszaj ma ladownosc 10 ton a ja mam duzo gorek i do tego jeszcze piach:/nio z tymi pionowymi walakami to masz racje,dzieki za odpowiedz postaram sie cos znalesc:)


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego ,że ma 10ton ładowności ??? w razie rozwoju gospodarstwa czy kupienia większego ciągnika będzie jak znalazł . Do wożenie QQ jest idealny :-) Za te pieniądze nie znajdziesz lepszego rozrzutnika ma on szerokie i duże koła więc jest go cięzko zatopić a przecież nie musisz go ładować pełnego a jeśli nawet to mf poleci śmiało Mf jeśli sie nie myle ma 4x4 . Słuchaj powiem szczeże bierz FORTSCHRITTA to solidny rozrzutnik blachy mocne ośki też nie do zaje..... kiedyś na żwirowni naładowaliśmy pełnego fortschritta z nadstawkami piachu :D z wujkeim myśleliśmy ,że nie wytrzyma a on leci spokojnie po drodze ciągnik go za specjalnie nie czuł no fakt miał troche więcej koników niż MF ale piach waży więcej niż gnój czy QQ . opony też nie dostały bardzo po d*p... sprzęt godny polecenia zastanów sie dobrze T088 kupi za nie dużą kase wyremontować tzn odmalować zrobić elektryke i tyle i jeszcze lata posłuży :rolleyes:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rex    0

a ja wiem czemu od granicy jeździł dodatkowo małym:p bo przy granicach zazwyczaj jest najgorsza ziemia i przy samej granicy nawozów nie nasypiesz:p a obornika w tym miejscu dawał podwójnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilK199    9

nie wiem kolego robil tak i to na kazdym polu...


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj