Polecane posty

dawid1983    1

Witam mam pytanie mam zalozona uszczelkę korkowa pod klawiaturą i tam jest cała zapocona chciałbym założyć jakaś lepszą czy są takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

kup arkusz kingerytu wytnij ,złóż na sylikonie i powinno być ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1004t    38

ja kupiłem uszczelke firmy Bepco i sie sprawdza juz 5 lat. Byla wykonana z czegos lepszego niz zwykly korek, i jak narazie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709
Napisano (edytowany)

Korkowa spokojnie wystarczy w tym miejscu, tyko złóż ją na uszczelniacz typu Loctite 3020 - bardzo dobrze sprawdza się zwykły hermetyk, jedyny problem to czyszczenie przy demontażu ( ale trzyma bardzo dobrze uszczelkę i metal ).

Ewentualnie sama masa uszczelniająca typu Loctite 5980.

Edytowano przez akmaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid1983    1
2 godziny temu, robert1004t napisał:

ja kupiłem uszczelke firmy Bepco i sie sprawdza juz 5 lat. Byla wykonana z czegos lepszego niz zwykly korek, i jak narazie jest ok.

A gdzie kolega zaopatrzył się w tą uszczelkę jakiś namiar 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

https://www.uszczelki.sklep.pl/perkins/typ-silnika-4-212-a4-212-a4-236-ag4-236-4-236-4-248-2/uszczelka-pokrywy-zaworow-case-ih-massey-ferguson-perkins.html

 

Nie męczcie się tym korkowym dziadostwem bo znaleźć taką, która złapie graniczy z cudem. Nawet miałem te czarne korki niby podgumowane to jak każdy inny korek przesiąknął olejem i tyle z tego było.

Te z linku to zdarzyło się po niewielkim przebiegu montować 2x więc jak dla mnie rewelacja i święty spokój od zarzyganego silnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1004t    38
dawid1983 napisał:

2 godziny temu, robert1004t napisał: ja kupiłem uszczelke firmy Bepco i sie sprawdza juz 5 lat. Byla wykonana z czegos lepszego niz zwykly korek, i jak narazie jest ok. A gdzie kolega zaopatrzył się w tą uszczelkę jakiś namiar  Ja kupiłem w firmie Gąska w Gotkowicach, sklep przy drodze 94 Olkusz- Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Ja składam na hermetyk lub tym podobne i też jest sucho nawet przy dobrych przedmuchach - tylko później to czyszczenie:)

Ta uszczelka z uszczelki.pl może być ciekawa, muszę spróbować. 

Co do silikonów to one się nie nadają do uszczelek korkowych, wiadome że lepsze masy jak Victor Reinz będą lepiej trzymały ale i tak z czasem się zapoci. Tego typu masy najlepiej stosować bez żadnej uszczelki i będzie trzymać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid1983    1
Napisano (edytowany)

ja sobie ze strony uszczelki zamowilem gumowa mam w c -330 gumowa i to sie sprawdza a korkowe nie chce ich na ta gumowa mozna dac troche silikonu

Edytowano przez dawid1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dawid1983
      witam mam pytanie jaki olej do skrzyni chudrauliczno przekladniowy polecacie do mf 3070 wiem ze zaraz powiecie ze temat byl juz i najlepiej utto .Chce wymienic na nowy tylko niewiem jaki poprzedni wlasciciel lal  prosze o pomoc  'bo slyszalem opinie na te mat agro utto orlenowski zeby nie lac bo ludzie z tymi skrzyniami mieli jakies klopoty i odradzaja ten olej
    • Przez Miro010
      Witam, mój znajomy posiada MF 3070 mówił że wymieniał jakiś czujnik od obrotów wałka z plastiku ponieważ był uszkodzony i ciekł olej ze skrzyni, przy wyciąganiu trzeba było kombinować żeby jedną część która została w korpusie wyjąć, co prawda się udało ale niestety kawałek który się ukruszył wpadł do środka i nie wiadomo co teraz z tym fantem robić ni jak tego nie widać a ciężko to będzie wyciągnąć co poradzicie z tym zrobić? może mu uszkodzić jakoś skrzynie w sumie to nie metal tylko miękki plastik więc trybów nie ma szans ruszyć tylko czy nie będzie miało wpływu na resztę skrzyni? Dzięki za rady
    • Przez ursus-moc
      Witam mam pytanie czy to będzie prawdopodobnie uszczelka pod głowicą w ciągniku mf 255 bo ubywa płynu chłodzącego i z tłumnika leci olej lub płyn? (za niepotrzebne komentarze typu sprawdź se poszukaj dziękuję)
    • Przez dawid1983
      witam ponownie mam pytanie olej chydrauliczno -przekladniowy tej marki
      REVLINE KRATOS UTTO 10W-30 co o nim sadzicie czy sie nadaje
    • Przez dawid1983
      witam mam pytanie za pare dni bede rozpolawial swojego mf -a ,mam wyciek na wysprzegliku jakiej firmy polecacie zestaw naprawczy czy raczej dac do regeneracj
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj