Adamek7

3-miesięczny cielak nie chce pić wody

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adamek7    0
Napisano (edytowany)

Witam. Posiadam 3-miesięcznego cielaka, który jeszcze popija niewielkie dawki mleka.  Problem w tym ze nie chce pić w ogóle wody. Ma do niej ciągły dostęp jednak nie chce jej pić . Wiaderko w ktorej jest woda jest czyste, a woda ma temterature pokojową. Czy jest jakiś sposób aby nauczyć go pic wodę czy przyjdzie to z czasem ? 

Edytowano przez Adamek7

Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Można też mleko coraz bardziej rozcieńczać wodą , aż będzie sama woda . Ale jeszcze pytanie jak pije to mleko ?

Edytowano przez zetorki12

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość   
Gość

Od kiedy tą wodę zacząłeś mu dawać?

Poza tym mlekiem ma staly dostęp do jakiejs paszy? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mustafakali
      Witam chciałem dzisiaj przestawić kombajn i powstał problem bo kombajn nie chce zapalić nawet na prostowniku odpowietrzyłem cały układ i dalej nic nawet dymka nie puści z komina
    • Przez KIbul
      Witam. Problem z jd 6400 traktor kupiony z zepsuta hydraulika. Pompa z tylu pod siedzeniem zregenerowana Nowe filtry,olej. Traktor złożony,działa. Jednak gdy po porządnym rozgrzaniu się zapaliły się kontrolki (jak na zdj) i traktor nie chce ruszyc ani w przód ani w tyl. A jeżeli się uda to strasznie szarpie. Skrzynia to chyba jedna z najprostszych bo od A do F i 3 przełożenia i wsteczny na 2 wajsze. Gdzie szukać przyczyny??😶 Dodam że wspomaganie,tur i podnośnik chodzi bez zarzutu...

• Przez rolnikzwielkopolski12
      witam mam takie pytanie jaka pora roku jest lepsza na kupywanie cieląt słyszałem że gdy temp powietrza jest niższa jak 10 stopni to lepiej się powstrzymać od kupna . co sadzicie o tym ?? kiedy wy kupujecie cielaki ?
    • Przez Grandzik
      Witam co sadzicie o tej pompie do wody? https://allegro.pl/eurotec-pompa-do-wody-szamba-rozdrabniacz-z-wezem-i7496379967.html , może polecicie jakies innej firmy ?
    • Przez Ceres96
      Witam mam problem, a mianowicie nie chce opasc podnosnik w renacie, wajcha od podnosnika chodzi luzno, i wychodzi poza zakres (wcześniej tak nie bylo) jakby cos sie zcieło. znalazlem na forum, ze mogla sciąc sie jakas śruba cięgiełka, lecz nie było gdzie ona jest dokładnie i czy trzeba wyciagac rozdzielacz, a jeśli tak to jak go wyciagnac? zdemontowałem siedzenie i podłoge pod, prosze o pomoc
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj