Skocz do zawartości
ursusy

Szepietowo 2010

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Szepietowo
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Farmermf ja dzis byłem w zwykłych butach. Zadne filce i tragedi nie bylo... owszem slad po opadach jest, koleiny maszyn pozostawaly ale da sie przezyc.

Ogolnie wystawa na srednim poziomie. W poprzednich latach bywaly wieksze.

Pavel    10

Wojtas, ja jestem za spotkaniem przy Agro-serwis, pytanie do Ciebie-jak parking ??

farmermf    78

dla poważnych rolników to wystawcy stawiają;P

Że stawiają to łaski bez ale co jak zbraknie? :) Niewiadomo ilu poważnych kontrachętów przysiądzie pod namiot :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Adrianos    30

A jak odróżnić tego "poważnego" od "niepoważnego" ?

bardzo prosto, jeżeli od nich kupujesz i Cię znają to Ci postawią, tylko nie wiem czy jest sens sępić 5zł na piwo;P nas pan Białobrzeski zapraszał i delikatnie zasugerował żeby kierowcę wziąść;D

Ps. ja jutro też będę;D

Ja dziś byłem, błota dużego to tam nie było. Od 11:55 do 12:03 byłem przy największym Dżonie, ale nikogo nie było, potem spotkałem @adrian300895. Dziś było mniej ludzi, jak ładnie poprosicie Agro Serwis to odpalą Xeriona i kabinką się można pobawić. :)

@Matiboos chłopaków z Chojny nie było. :) Dealerzy wystawili dwie 8ki i jedną 5000L. Nie było też Westfalii i Sano.

wojtas    73

Ja dziś byłem, błota dużego to tam nie było. Od 11:55 do 12:03 byłem przy największym Dżonie, ale nikogo nie było, potem spotkałem @adrian300895. Dziś było mniej ludzi, jak ładnie poprosicie Agro Serwis to odpalą Xeriona i kabinką się można pobawić. :)

@Matiboos chłopaków z Chojny nie było. :) Dealerzy wystawili dwie 8ki i jedną 5000L. Nie było też Westfalii i Sano.

co do sano to nie wiem ale westfalia jest jednym z głównych sponsorów i wystawia sie na 1000%. stoisko przy wejściu na plac niedaleko ringu. może maja szyld GEA. wiem że jest robot udojowy. paweł co do parkingu to mam wjazdówkę na parking wystawców ale w sobotę nie miałem czasu przyjechać dopiero będę w niedzielę.

Adrianos    30

ja myślę że o 12.00 koło np największego fendta;D jeżeli ktoś mnie pozna proszę się odezwać (wysoki na głowie irokez biała koszulka"canada" ) ;P

Legat997    25

Ja byłem w sobotę, mniej publiki, wiec można było porozmawiać dłużej o maszynie, opiniach od użytkowników.. I te miejscami nieszczęsne błoto..

Adrianos    30

dzisiaj błota zero;D imprezę uważam za udaną (dla siebie) ale niestety jedyne z kim się spotkałem z AF to @rogeryk chociaż i z tego spotkania jestem bardzo zadowolony.

Chota    1

Dzisiaj byłem przejechałem sie jelonkiem, impreza nawet nawet tylko ludzi dużo w niedziele się nazbierało

damian1992    72

Też byłem, około 12 kręciłem się koło największego fendta ale nie rozpoznałem nikogo z AF, widziałem tylko jak @rogeryk prezentował MF-a

Pawel250    1

Dzisiaj byłem i musze przyznać że bardzo fajna wystawa (dużo maszyn do obejrzenia ).Fajnie się chodziło po tak miękkim podłożu :) Samochodów i ludzi było bardzo dużo.

Minusem wystawy była duża kolejka aby dopchać się do jakiegoś porządnego ciągnika typu fendt lub massey ferguson ,ale warto było czekać :) .

andzin    3

I co ucieszyłeś się jak doczekałeś się do Fendt-a(porządnego). Nie przesadzajcie tak pisząc. Największe zainteresowanie było na tych tańszych sprzętach wiem bo byłem.

Pawel250    1

W tańszych ciągnikach często siedze a w droższych bardzo rzadko bo u mnie nikt fendta nie ma i nigdzie blizko ich nie sprzedają

pawelwlosty    6

Paweł pewnie chodzi o 8245R? Fajna sprawa z tym sterowaniem. :)

Mi sie podobało jak się przekraczało się tą linię i przyspieszał zawracanie też bajka :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Paweł pewnie chodzi o 8245R? Fajna sprawa z tym sterowaniem. :)

To byl najwiekszy 8345R....pokazowy ciagnik JD musi mieć największy numerek :)

henry14    0

Słyszałem że w Szepietowie przemawiał do rolników R.Sikorski . Został nie mile przyjęty hahaha :)

Adrianos    30

no podobno:P jakieś buczenie... a jakich dwóch typów;> przegarnęło dwóch z "zgoda buduje"

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?