Polecane posty

zielo0ony    0

Witam, chciałbym zamontować do zbieracza warzyw skrętna oś. Maszyna typu amac czy GRIMME gdzie nie ma osi przez całą szerokość maszyny. Są tylko półosie przyspawane do ramy. Problem pojawia się od czego można dorwać w miarę tanio takie zwrotnice. Chodzi o coś w miarę mocnego . Macie jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Chcesz używki? Jeśli nowe to adr czy bpw robi takie półośki skrętne do przyczep i rozrzutników, w zależności od wytrzymałości ale najtańsze coś około 2 tysięcy netto sztuka, a takie po 10t ładowności kosztują 5 tysięcy sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielo0ony    0

Myslałem bardziej o uywce aby nie generować duzych kosztów

Widziałem zwrotnice od rozrzutników, Bardzo ciekawe rozwiązanie jednak wydają mi się trochę słabe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

pytanie po co to chcesz zrobić ? aby miec psi chód czy lepsze manewrowanie po polu? zobacz sobie osie skrętne od naczep ciężarówek typu tir bo takie występują j można dopaść w dobrej cenie kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kombajnistaZ050
      Witam.Chciałbym sie dowiedziec po kolei jakie wajchy i do czego służą w kombajnie Fortschritt E 512. Z góry dzięki za odpowiedz.
    • Przez Radan
      Witam.
      Szukam małego nieskomplikowanego ciągnika w przedziale 70 - 100 KM.
      Ważne aby ze złożoną ramą ochronną miał max 210cm wysokości całkowitej.
      Szerokość jest nie istotna.
      Zastosowanie jako ciągnik ogrodniczy do prac lekkich, czasem transport.
      Zastanawiałem się na DF Agrolux 75.
      Jeśli ktoś ma inne propozycję to jestem zainteresowany.
       
      Pozdrawiam
    • Gość RasPutin
      Przez Gość RasPutin
      Witam serdecznie. Mam pytanie do posiadaczy przyczep lub innych maszyn z tylną osią skrętną. Ale do rzeczy. Mam zamiar przerobić w swoim tandemie tylną oś na skrętną. Powiedzcie jak to podłączyć, jaka jest zasada działania. Myślę żeby wstawić skrętną oś od ciężarówki. To dobry pomysł? Mógłby ktoś podesłać jakieś fotki jak jest to podłączone? Z góry dzięki za odpowiedź.
      Pozdrawiam
    • Przez kotwczapce
      Witam. Mam pytanie:jak pozbyć się gryzoni z kombajnu , chodzi przede wszystkim o kabinę. Siedza, gryzą ,srają i sikają . Ma ktoś pomysł i doświadczenie w tym temacie?
    • Przez karol2306
      Witam
       
      Podczas ostatnich żniw wymieniłem zegary w kombajnie od młocarni. Oryginalne miały przełożenie 1:1. Wymieniłem na coś takiego:

       
      Orientuje się ktoś jak to teraz liczyć żeby np ustawić młocarnie na 1000 obr/min??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj