Mateusz320

Jaka maszyna po orce ciężkiej ziemi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mateusz320    5

Witam u mnie są gorzyste tereny ziemia nie jest za lekka klasy nie powiem ale ciężko ją po orce dobrze rozbić obecnie mam brone talerzowa 2m w układzie v i muszę jeździć parę razy i ubijam przy tym ziemię 

Jaką maszynę polecacie agregat poorkowy z jakimi walcami lub jakieś zdj tego agregatu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    210

Do takiej ziemi najlepiej jakiś aktywny, jeden przejazd i po robocie

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Sam fakt ze to 2m talerzowka przemawia o małej masie jak i narzędzia uprawowego jak i biednym koniu. Ps. Z pustego to Salomon nie naleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

w sumie to nie ma czy ciągnąć czegoś porządnego, sory ale taka jest prawda jeśli masz w nim 120 km to 3m.aktywny możesz kupić .Ale jak masz mniej niż 100 to będzie mordęga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

2.5 m aktywny i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

na kamienie jest zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ChiquitaB
      Witam. w 2016 roku żona otrzymała darowizną gosp rolne o pow. 15ha, jako że sytuacja zmusza nas do zaniechania prowadzenia gosp dalej i jego sprzedaży. Moje pytanie, czy możemy sprzedać ziemie na powiększenie innego gosp. bez żadnych konsekwencji i płacenia podatków? Żona nabyła gosp przed zmianą przepisów w 2016
    • Przez piotreks90
      Witam
      Mam pytanie rodzice planują przepisać mi kilka hektarów ziemi lecz mam skończone technikum o profilu nie  rolniczym a odrazu po szkole podjąłem pracę na etacie. Z przepisaniem ziemi to raczej nie będzie problemu ale żeby być '' rolnikiem '' w dzisiejszych czasach potrzebne jest wykształcenie , co mogę zrobić czy jest jakieś obejście przepisów, nadmienię że pracuje z rodzicami od małego. 
      Oraz mam drugie pytanie odnośnie założenia nowego siedliska na przepisanej zmieni potrzebuje być rolnikiem , jak ktoś ma szerszą wiedzę niech udzieli mi trochę wiadomości w przystępny sposób
    • Przez JOHNSTYJEK
      Witam wie ktoś może do czego to służy lub jak się to nazywa, Tata sprowadził to z Niemiec kilka lat temu za śmieszne pieniądze i nam to zalega a chcielibyśmy może to sprzedać



    • Przez Dz1kyy
      Witam. Mam możliwość zakupu zetora 7011. Ciągnik znam od małego, należy do mojego wujka może mi go sprzedać po BARDZO atrakcyjnej cenie, ale jest on do remontu. chciał bym go kupić do ładowacza czołowego lecz przydał by mi się do niego przedni napęd. i tu pojawia się pytanie - czy da się założyć do niego napęd od ciężkiej seri zetora/ursusa? ostatnio kupowałem część obudowy do napędu w mojej 12, i w opisie było napisane, że pasuje ona do zetorów 6x45 i7x45 z ciężkimi mostami.
    • Przez nowa11
      Posiadam 3ha ziemi rolnej (piękny widok na jezioro) myślę o wynajęciu jej na cele turystyczne.Jak to wygląda od strony prawnej (czy muszę przekształcić , jaka z umową wieloletnią itd.)🤔
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj