rex15

Maska przeciwpyłowa do gospodarstwa

Polecane posty

rex15    265

Witam, chciałbym kupić maske przeciwpyłową, ponieważ mam uczulenia na kurze, trawy, zboża itp. Maske uzywalbym glownie przy rozładunku zbóż, gdyż wtedy jest mi najbardziej potrzebna. Popatrzylem sobie troche na maski 3M, ale oni maja tam kilka serii i nie wiem, ktora najlepiej sprawdziłąby sie dla mnie. Jeśli ktoś zna sie na tych sprawach to prosze o pomoc, bede wdzieczny. Podam przykłady masek jakie wyszukalem

3M 7500 Maska Półmaska Przeciwpyłowa + 6035 zestaw

https://allegro.pl/oferta/3m-7500-maska-polmaska-przeciwpylowa-6035-zestaw-7276224479

MASKA 3M 6200/6300 FILTR PRZECIWPYŁOWY P3 MODEL 6035,

https://allegro.pl/oferta/polmaska-maska-przeciwpylowa-kompletna-z-filtra-p3-7629402030

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Ja zawsze brałem godzinę przed tabletkę i jakoś się robiło to z mniejszym skutkiem ubocznym. Czasami zakładałem zwykłą maseczkę przeciwpyłową białą ale praca w niej to katorga bo duszno jest i brak tlenu a też mało co pomagała. No ciekawe czy ta nie przepuści pyłku alergenu w co wątpię i jak się sprawdza w pracy fizycznej intensywnej. Czy się też nie udusimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rex15    265

Jesteś pewny, że do kurzu ze zboża jest potrzebna maska przeciwgazowa? Nie potrzebuje na calą twarz, a ta z pierwszego linku moze dobra, ale wolalbym wydać wiecej, zeby posluzylo pare lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszE38    25

Jeśli chcesz zatrzymać alergeny to musi być przeciwgazowa. W przeciwpyłowej tylko minimalnie złagodzisz objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zyz1o
      witam pekla mi maska w jd w ksztalacie X i robi sie takie cos ze jak jest cieplo to maska w tym miejscu zapada sie a jak zimno to wychodzi do gory i teraz wyszla do gory i jest taki ostry stozek powiedzcie mi co zrobic zeby bylo normalnie i jak to skleic
    • Przez Krystian7745
      Witam pytanie z ciekwaości czy jest mozliwość zamówienia z Czech proximy ze starą maska ?
    • Przez erniak147
      Witam, właśnie schowałem filtr powietrza pod maske w swoim Zetorku i została mi dziura tzn ta stara kratka z dziurą na rure http://sklep.tzmkalisz.pl/Kratka-siatka-pokrywa-gorna-Z-70475315%283,1868,1295%29.aspx  takie coś i teraz mam prośbę bo nie mogę nigdzie znaleźć tekiego czegoś bądź metalowego żeby było całe bez dziury robił ktoś tzn kupował gdzieś takie coś ? 
    • Przez pawlo1525
      Mam mtz 82 z 1999 roku i jestem ciekawy czy bedzie pasowała maska od ts lub belarusa 820 bo bardzo mi się podoba ta maska ?
    • Przez mati0517
      Witam wszystkich.
       
         Szukałem informacji bardzo dużo, ale nic konkretnego w związku z tematem.
         Zatem takie pytanie, czy ktoś zakładał skośną maskę (typu FINN a także montowane w 1014) do ursusa 914 i pochodne? Jak to się ma do zbiornika paliwa a mianowicie do jego wlewu (czy aby czasami nie jest on wtedy za niski?), Jak z dostępem do wlewu do chłodnicy i czy pasuje w miejsca starszego modelu na otwory. 
      Pytam tylko dlatego, że chciałbym zamówić maskę i zamontować. Może ktoś z was już taki zabieg odmładzający przeprowadzał w swoim ciągniku i chciałby nam coś podpowiedzieć ciekawego, ponieważ zapewne nie tylko ja chcę coś takiego zrobić. 
       
      Pozdawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj