Maikel1987

Bobcat 443 wolno działa hydraulika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Maikel1987    2

W moim bobcacie  wolno działa hydraulika ,  tzn podnoszenie opuszczenie iTP .  Jak podnoszę w górę to z taki przewami  jakby podnosił czy to na pusto czy z czymś. Jak po robie coś to olej jakby taki z bąbelkami powietrza był . Czy taki olej to norma ? A może pompa powoli juz kaput ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek308    35

A wymieniłeś moze filtr oleju od hydrauliki, pompa to mi się wydaje że jakby padała to by dawała cały czas rowno tylko słabe ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Na dzień dobry, filtr do wymiany, potem sprawdź ciśnienie jeśli się nie poprawi. I będzie coś wiadomo.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Pienic może się przez problem z filtrem.

  • Like 1

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek308    35

corrado napisał: Pienic może się przez problem z filtrem. Ale zeby az tak to wyglada jak mleko zobacz u mnie w galerii pod zdj bobcata kolega wrzucił zdj jak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maikel1987    2

Tak wrzuciłem to Przemek u Ciebie ,  tylko to zdjęcie było już właśnie po wymianie filtra na nowy i oleju. Dodam że jak go kupiłem to działał może wolno też ale płynie, a teraz coś się jakby działo

Olej kupiłem bobcata i wymienilem  w listopadzie. Latem bobcat był u majstra bo tam mi robił parę rzeczy i mówił ze tam mu trochę oleju wyciekło i dolal hydraulicznego ale robiłem nim przez 3 miesiące i było ok ,  a tak się zaczęło dziać juz przed wymiana oleju ,  myslalem  ze wymiana pomoże ale guzik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mixxion_agro    163

Mam problem w moim bobcacie 763, podczas pracy blokuje mi się jazda, i miga kontrolka traction. Po wyłączeniu i włączeniu silnika, można pracować i po jakimś czasie to się powtarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetroll    0
Dnia 31.01.2019 o 00:03, Maikel1987 napisał:

W moim bobcacie  wolno działa hydraulika ,  tzn podnoszenie opuszczenie iTP .  Jak podnoszę w górę to z taki przewami  jakby podnosił czy to na pusto czy z czymś. Jak po robie coś to olej jakby taki z bąbelkami powietrza był . Czy taki olej to norma ? A może pompa powoli juz kaput ?  

Witam mam podobne problemy udało się rozwiązać problem czego to była wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Suchorski_15
      Witam, mam pytanie odnośnie ładowarki teleskopowej jcb 526-55 kupiliśmy ja okolo roku temu I od początku był Z nią problem, 
      Jeden z nich to właśnie hydraulika. Chodzi o to że gdy naladujemy pełną łyżkę (2.20m) np obornikiem to ma ciężko podnieść, lecz gdy wychylimy trochę łyche do wysypu odrazu podnosi Z lzejszymi ladunkami nie ma problemu. 
       
      Drugi problem jest taki że gdy uruchomimy skręt na wszystkie koła I chwilę pojezdzimy to skręty się zacinaja w sensie ze tylne koła są skręcone w prawo A przednie na wprost I trzeba od nowa je regulować co może przyczyna tych problemów? Pozdrawiam
    • Przez patryk90
      Witam. Problem z podnośniki em, na pusto podnosi po podpięcie maszyny nie chce ruszyć jej do góry. Co może być?
    • Przez MfKrystian
      Witam ostatnio z  dnia na dzień przestał mi działać w Mf 3080 Wom jak wlączam wogóle nie reaguje nie drgnie nawet Kontrolka od womu się nie paliła a nawet jak się nie paliła to i tak mi działał I jakoś dziwnym trafem przestał działać
    • Przez raszpl
      Witam, mam problem z MF 3060, a mianowicie chodzi o cisnienie oleju. Od jakiegos czasu zaświeca mi sie kontrolka " cisnienia oleju" a co za tym idzie, przedni napęd sam sie włącza. Robi sie tak podczas zdjecia nogi z gazu. Obawiam sie że czeka mnie wymiana pompy hydraulicznej. Przyczyną zapewne była duza ilosc opiłków metalu która pojawila sie z hamulcow w ktorych wytarly sie okladziny i co za tym idzie metal ocieral o metal. Mógłby mi ktos dać jakies rady, wskazowki co sprawdzić zeby upewnic sie cos mu dolega albo co mnie czeka z jego przyszłością?
      Z góry dzieki za odpowiedzi.
    • Przez zetor7352
      Witam.mam problem z zalaczeniem mlocarni w jd 2058 hillmaster.zalacza wtedy tylko kiedy np.trzyma sie podnoszenie hederu i zalacza zawor przelewowy.cisnienia na pompach ok pomierzone.cisnienie na zaworze redukcyjnym tez ok.jaka moze byc przyczyna? Ktos cos.z gory dzieki
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj