Polecane posty

Mateusz320    5

Witam 

Jestem przy zakupie NH T5 85 utility (coś tam ulepszona t4) 

Proszę o opinie tych ciągników czy warto brać na główny ciągnik przy ok 25h chów mleczny głównie łąki 

I czy nh t5 85 utility może mieć osie mocniejsze osie HD? Czy dealer mi kit wcisnął? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz7604    238

Ja konfigurowałem mojego z handlowcem na ich wewnetrznym programie i przy kołach tylnych 34 wyskakiwało że zalecamy most hd. U mnie dopłata była coś ponad tysiąc zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Ja mam t4 85 i ma os niby wzmocniona. 

Co do ciągnika ma swoje wady ale jest ok awarii póki co żadnej konkretnej nie było i za te pieniądze to najlepszy wybór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafooo    8

Jaka cena takiego  cignika a nie orientujecie się  ile moze kosztowac 95km?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafooo    8

To zadna okazja  JD  M 5090 mam ofertę  na 160 netto

 

Edytowano przez rafooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Za 150 kupisz skrzynia 24x24 

Co do wad to siedzenie mogłoby być lepsze oraz w kabinie jest dość głośno ale też bez przesady no i klima trochę słabo daje rade w upały albo inaczej kabina jest mała i gdy mamy słońce od tyłu to grzeje po plecach...  PS za to ogrzewanie zima jest mega kawałek się przejedzie i już ciepły. 

Biegi chodzą mało precyzyjnie. 

Wycieraczka do tura mogłaby brać trochę większe pole... No i dostęp do filtra powietrza też jest w pewnym stopniu utrudniony bo jest mega ciasno pod maską. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Podobno zdjęcie dachu i jego zaizolowanie pomaga poprawić wydajność klimatyzacji.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Według mnie to wina braku przysłon na szyby wokoło dachu a szyby są pochylone i zbierają słońce i nagrzewaja się że aż parzy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Radziłbym wziąść z pół biegiem bo jeden to i tak mało a najlepiej to dołożyć i na EC kupić nie ma porównania... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid_1592    12

Mam ofertę na nh t5 95 na 150tys netto Bez ehr, zwykła skrzynia bez polbiegów, koła 320r24 420r34 tuz przedni klima radio. Jak myślicie? Ciekaw jestem czy poradzi sobie z rozsiewaczem 1500kg czy też z kompaktorem expom wicher 3m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexiflexi    20

Siemanko... Chciałbym się dowiedzieć co to jest ta t5 utility czy jest prawie taka sama jak Stara wersja t5 ??? Można do niej włożyć electro command??? Dużo różni się od terazniejszej t5 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modrzew    27

Ojj, przepraszam za wprowadzenie w błąd, czytałem ostatnio o nim i skojarzyło mi się, że EC jest w opcji a tu jednak nie. 😁 Soorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek_2312    0

Witam przymierzam się do zakupu ciągnika na Młodego Rolnika<150 tyś przewidziane 200 tyś> I chciałbym się dowiedzieć na co zwracać uwagę u dilera.? Ogólnie interesuje mnie model t5 85/95    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki21    35

Na ile T5 Utility nadaje się do Tura? Czy pełna łyżka (0,8m3) wapna nie spowoduje, że tył ciągnika będzie unosiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez maciekkowalski91
      Witam czy któryś z użytkowników wie jakie powinny być luzy na zaworach ssących i wydechowych w silniku Forda 2723e bez turbiny w kombajnie New holland. Niestety nie znalazłem żadnych informacji na temat tego silnik w internecie. Z góry dzięki za pomoc
    • Przez 343
      Witam zastanawiam się nad zakupem new hollanda T6 miałby on pryskać i siać nawóz.Tylko nie wiem czy on mieści się między rządkami w kukurydzy.Ktos może widział czy mieści się ten traktor między rządkami ?
    • Przez kisiol
      Witam. Mam problem z kombajnem new holland cx5080 elevation. Kompbajn nie rusza ani do przodu ani do tyłu. Przy próbie ruszenia pokazuje kierunek do jazdy i podnosi obroty, dalszej reakcji brak. Kombajn nie ma świateł pozycyjnych z tyłu. Błędów brak ,bezpiecznik sprawdzone. Może ktoś dysponuję jakaś dokumentacja, chętnie odkupię..
    • Przez mastid
      Witam 

      Jestem posiadaczem ładowarki New Holland LM 430, dzisiaj pojawił się problem, a mianowicie ładowarka po odpaleniu słabo podnosiła teleskop do góry, nawet zwiększając obroty silnika robiła to w takim samym powolnym tempie i na dodatek na wyższych obrotach taki wydawał głos jakby pompa na pusto pracowała (bez obciążenia/bez oleju), ale prędkość wysuwu teleskopu była normalna co mnie zaskoczyło. Po czym zauważyłem że koła słabo reagują na obroty kierownicy, tzn. o bardzo mały kąt się obracają. 

      W pierwszej kolejności sprawdziłem:
      -poziom oleju hydraulicznego - okazało się że było jego brak, więc dolałem 20l i już zapełniło się okienko w "korku inspekcyjnym".
      -po dolaniu oleju zauważyłem czerwoną kontrolę z trybem na desce rozdzielczej (domyślam się że jest to kontrolka od ciśnienia oleju lub poziomu oleju) i po odpaleniu podniosła trochę szybciej teleskop ale wraz nie było to samo co powinno być normalnie (kontrola na chwilę zgasła i znowu się zapaliła)
      -następnie zauważyłem że nie działa rewers, tzn. ładowarka do przodu ani do tyłu nie zaczyna się poruszać.

      I teraz po tym moim skrócie opowieść... Proszę Was o pomoc i udzielenie odpowiedzi na następujące pytania:
      -Gdzie mogę znaleźć filtr od oleju hydrauliki?
      -Od czego zacząć sprawdzanie... ? Dodam że dzień wcześniej ładowarka normalnie pracowała. Od kiedy ją mam delikatnie tylni most się pocił/delikatnie kapie ale myślę że to gdzieś z siłownika... i mam nadzieję że to nie doprowadziło do uszkodzenia pompy...

      Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc, bo obecnie ładowarka stoi w jednym miejscu i nic z nią nie mogę zrobić !
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj