Polecane posty

arektom    0

mam pytanie do użytkowników ciągników td 5050 czy w Waszych ciągnikach trzyma dobrze rozdzielacz? jak już pisałem w innym temacie to nie trzyma mi złożonego agregatu tylko powoli opada. dzwoniłem dziś do serwisu i mi powiedzieli że ten typ tak ma ale i tak mają jutro przyjechać. proszę o pomoc bo nie wiem czy to tylko u mnie tak jest czy we wszystkich td jest ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

U mnie jak otworze komore w belarce to ani drgnela przez tydzien czasu.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

nie ma takiej odpowiedzi "ten typ tak ma", jeśli ten typ tak ma, to niech Ci dadzą taki który tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

co to za odpowiedź - "ten typ tak ma" serwis po prostu do d..y jak ma takie podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Witam kolego w td masz dwie pary rozdzielaczy i na obydwu ci opada? sprawdzałeś czy dzieje się to na innym sprzęcie ? tak jak ktoś wyżej pisze na belarce czy nie wiem na podniesionej przyczepie też ci opada ? bo jeśli opisany problem występuje tylko na agregacie to może przyczyny trzeba szukać w agregacie i jego siłownikach a nie w ciągniku fakt faktem swrwis raczej nie powonien udzielić takiej odpowiedzi :ten typ tak ma" ale z drógiej strony jeśli okaże sie ze przepuszczają uszczelniacze w siłownikach agregatu ( pomiędzy komorami) to będziesz musiał zapłacić za dojazd i wykonaną przez nich pracę bo będzie to nie uzasadniona interwencja serwisu więc warto najpierw samemu po spradzać tak jak wyżej napisałem na innym sprzęcie żeby wykluczyć jego usterkę


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arektom    0

mam jeszcze jedno pytanie do Was tak sie teraz zastanawiem i moze mi ktoś powiedzieć jak wygląda kiprowanie przyczepy w tym td5050? od przyczepy jest jeden wąż do kiprowania a w ciągniku jak się nie myle to jest rozdzielacz dwu sekcyjny podnieść ją podniosę ale jak ją opuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

a nie masz sekcji pływającej w rozdzielaczu??

jeżeli nie to rozdzielacz otwierasz na drugą stronę i spuszcza ci z przyczepy ale ciągnik "beczy" na zaworach bezpieczeństwa, albo gasisz

ciągnik i pomału ci przyczepa opadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71
Napisano (edytowany)

U mnie w belarce siedzą siłowniki jednostronnego działania, nic nie dotykałem w zadnym tam rozdzielaczu tylko podnosze wajche w drugą strone i komora opada tak szybko jak sie podniosła.

Edytowano przez krolikNH

Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jorgus    0

mam jeszcze jedno pytanie do Was tak sie teraz zastanawiem i moze mi ktoś powiedzieć jak wygląda kiprowanie przyczepy w tym td5050? od przyczepy jest jeden wąż do kiprowania a w ciągniku jak się nie myle to jest rozdzielacz dwu sekcyjny podnieść ją podniosę ale jak ją opuścić?

 

Kolego ja mam Case jx i jak się nie mylę to te same ciągniki co Nh , na jednym rozdzielaczu masz śrubę która odkręcasz i jest wtedy rozdzielacz z pływaniem czyli jak będziesz opuszczał będzie swobodny powrót, śruba ta jest pod rozdzielaczem z tylu ciągnika, jak się nie mylę to jest ten rozdzielacz od kola ,weź instrukcje i tam jest dokładnie na pisane jak to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj