Polecane posty

Witam planuję do Zetora 5340 założyć lampy ledowe na dach na przód i tył i  o to pytanie które lampy wybrać 16 czy 9 diodowe i jakie światło rozproszone czy skupione i żeby nie zakłócały radia,  https://allegro.pl/oferta/lampa-9-led-halogen-roboczy-27-w-12-24v-diodowa-kw-6097946121?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMTEwNzI0NzEAMTI2MTA1AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=2a5350ef-7117-4aae-ac46-6a591acd60c9 takie się sprawdzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp1208    706

lepsze światło rozproszone albo zrobić kombinacje i jedne i drugie założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabit500    12

Zakładałem jedne i drugie obie fajnie się sprawdzają a co do radia mi do tej pory nie zdarzyły się zakłócenia. Sprecyzuj do czego będziesz używał ją mam założone 2x16 i podczas pracy w akcj zima mamnladny widok na odległość ok 100m

Edytowano przez rabit500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, micgal39533 napisał:

z przodu mam 2x9 + 2x3 a tył 2x16  + 2x3

można jakieś zdjęcie jak to świeci 

a najlepiej jakby było zdjęcie jak to świeci bez 2x3

kupowałeś te co link wysłałem ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    498

ja kupowałem na allegro sklep w kielcach ;) musiałbym jutro zdjęcie zrobić chyba że znajdę tego gościa on miał filmy z lampami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, rabit500 napisał:

Zakładałem jedne i drugie obie fajnie się sprawdzają a co do radia mi do tej pory nie zdarzyły się zakłócenia. Sprecyzuj do czego będziesz używał ją mam założone 2x16 i podczas pracy w akcj zima mamnladny widok na odległość ok 100m

ogólnie do oprysków międzyinnymi rzepaku

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronek    248
MateuszCiurysek napisał:

Witam planuję do Zetora 5340 założyć lampy ledowe na dach na przód i tył i  o to pytanie które lampy wybrać 16 czy 9 diodowe i jakie światło rozproszone czy skupione i żeby nie zakłócały radia,  https://allegro.pl/oferta/lampa-9-led-halogen-roboczy-27-w-12-24v-diodowa-kw-6097946121?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMTEwNzI0NzEAMTI2MTA1AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=2a5350ef-7117-4aae-ac46-6a591acd60c9 takie się sprawdzą ?

Lampy z linka, który podałeś to żadna rewelacja, kupiłem kiedyś taką do c360.. Świeci światłem prawie niebieskim, ale bardzo słabo, (halogen od Poloneza był lepszy😀) poza tym sieje zakłócenia.. Jakoś około rok temu kupiłem takie: https://sklep.mizar.com.pl/lampa-robocza-13-led-pro-elipsa-p-16150.html i muszę powiedzieć, że rewelacją. Mimo iż mają 13led po 3W to świecą lepiej jak te kwadratowe 16x3, Tylko cena wyższa.. Ale coś za coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronek    248

Nie pamiętam dokładnie, bo lampy oddałem dla kolegi, ale coś około 3-4 cm. Napewno grubsze jak te co podał w linku autor tego tematu. Te do których Ty podałeś link mogą być lepsze, bo przynajmniej mają dobre chłodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    498

noo ja na nie nie narzekam bo świecą pięknie, chłodzenie jest aluminiowe i dość grube są bo 6-7 cm chyba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

U mnie miałem te 9 diodowe i 16,jedne i drugie zakłócają radio, praktycznie do takiego stopnia że nic prócz szumu nie słychać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronek    248
micgal39533 napisał:

noo ja na nie nie narzekam bo świecą pięknie, chłodzenie jest aluminiowe i dość grube są bo 6-7 cm chyba. 

Teraz wchodziłem na aukcję tych lamp które polecasz. To one mają zaledwie 3000lm więc też nie ma rewelacji jak na tą moc. Nie ma też nic o homologacji kompatybilności elektromagnetycznej (EMC) więc pewnie sieje zakłócenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    498

nie robią żadnych zakłóceń, radio mogę słuchać na spokojnie a świeca bardzo dobrze ;) 3600lm i w ogłoszeniu pisze o homologacji więc nie wiem co patrzyłeś ;) 

Edytowano przez micgal39533

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    498

każdy kupuje co mu pasuje i jaki ma na to budżet, gdybym miał kupować lampy takie jak Ty podałeś to wyszło by to u mnie strasznie dużo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronek    248

Dokładnie, też miałem te tańsze na początku, ale ostatnie dwa lata sporo czasu pracowałem nocami i najzwyczajniej oczy przy nich wysiadaly. Niebieska barwa i słaba widoczność swoje robiło. Dlatego zainwestowałem w droższe, bo szkoda wzroku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

Niestety większość jest produkowana w krajach azjatyckich kupowana hurtem bez opakowań tu zamawiane są opakowania z napisami jakie życzy sobie zamawiający a to ile wat czy lumen moim zdaniem jedna bajka . Waty można zmierzyć i nie pasują z deklaracją opakowania lumen  również . Ale mam 3000 lm i świecą znacznie  jaśniej niż 3600 lm podobny identyczny kształt i kolor nie wiem o co chodzi. Dziś  wiem   trzeba kupić po sztuce porównać nocą i odesłać sprzedawcy najsłabsze poświęcić te kilka zł na przesyłkę i tyle  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj