Pawel0418

ZETOR 7745 olej ile gdzie i jaki

Polecane posty

Pawel0418    3

Witam,od kilku dni jestem posiadaczem zetorka 7745 i mam pytanie do was ile i gdzie trzeba wlać oleju oraz gdzie znajdują się filtry i jaki olej lać najlepiej

 

 

 

 

 

Edytowano przez Pawel0418

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5373

Brzydko powiedziawszy oleju to brakuje Ci w głowie. Jeżeli naprawdę nie znasz podstaw to kup sobie lub ściągnij w pdf instrukcję obsługi tego ciagnika.

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel0418    3
1 minutę temu, Bartek933 napisał:

Brzydko powiedziawszy oleju to brakuje Ci w głowie. Jeżeli naprawdę nie znasz podstaw to kup sobie lub ściągnij w pdf instrukcję obsługi tego ciagnika.

no powiem ci kolego ze juz wiem bo znalazłem  tylko ciekawiło mnie co inni napiszą jaki olej polecą itp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Oj jak niegrzecznie ... o.O

5 minut temu, Bartek933 napisał:

Brzydko powiedziawszy oleju to brakuje Ci w głowie. Jeżeli naprawdę nie znasz podstaw to kup sobie lub ściągnij w pdf instrukcję obsługi tego ciagnika.

Hipol skrzynia , turdus silnik . Jaki masz filtr olejowy silnikowy ?

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel0418    3
3 minuty temu, Bartek933 napisał:

Brzydko powiedziawszy oleju to brakuje Ci w głowie. Jeżeli naprawdę nie znasz podstaw to kup sobie lub ściągnij w pdf instrukcję obsługi tego ciagnika.

mi tylko teraz trzeba wiedzieć jak jest ze skrzynią bo ona ma ponoć 2 korki spustowe i wiem gdzie tylko chciał bym się zapytać jeśli myślisz ze nie mam olej w głowie to jesteś w błędzie 

 

2 minuty temu, zetorki12 napisał:

 Oj jak niegrzecznie ... o.O

Hipol skrzynia , turdus silnik . Jaki masz filtr olejowy silnikowy ?

o i to jest odpowiedź godna pochwały,filtr odśrodkowy  

4 minuty temu, zetorki12 napisał:

 Oj jak niegrzecznie ... o.O

Hipol skrzynia , turdus silnik . Jaki masz filtr olejowy silnikowy ?

hipol hydrauliczno-przekładniowy?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5373

Nie denerwuj się, są tematy o olejach,zetorach i tam lepiej dopytuj. Nikt nie jest wszechwiedzący i jak masz ten ciągnik od kilku dni to naprawdę warto kupić instrukcję obsługi i katalog części. Kupisz oleje i filtry takie jak potrzeba i ile trzeba. Robota raczej nie czeka więc jest czas na zapoznanie się z ciągnikiem


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeden w skrzyni raczej . Drugi to tylko nakrętka za którą jest filterek z magnesem . Wyłapuje opiłki . Po odkręceniu może z 50ml oleju wyleci i tyle . Też warto wyczyścić .

Bartek . Kolega chce trochę porozmawiać , popytać . No Ty powinieneś rozumieć .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel0418    3
Przed chwilą, Bartek933 napisał:

Nie denerwuj się, są tematy o olejach,zetorach i tam lepiej dopytuj. Nikt nie jest wszechwiedzący i jak masz ten ciągnik od kilku dni to naprawdę warto kupić instrukcję obsługi i katalog części. Kupisz oleje i filtry takie jak potrzeba i ile trzeba. Robota raczej nie czeka więc jest czas na zapoznanie się z ciągnikiem

znalazłem pdf i czytam sobie

2 minuty temu, zetorki12 napisał:

Jeden w skrzyni raczej . Drugi to tylko nakrętka za którą jest filterek z magnesem . Wyłapuje opiłki . Po odkręceniu może z 50ml oleju wyleci i tyle . Też warto wyczyścić .

a gdzie są filtry wymienne tylko paliwowe? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeszcze hydrauliczny . Tam też wkład .

Mam pytanie . Jaki w końcu tam masz rocznik? Bo tak mnie zastanawia ta tapicerka w dachu . Coś tam napisałeś o tym , ale nie chce mi się szukać .

Tak , po prawej , przy kabinie .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel0418    3
Przed chwilą, zetorki12 napisał:

Jeszcze hydrauliczny . Tam też wkład .

ten po prawej stronie skrzyni?

6 minut temu, zetorki12 napisał:

Jeszcze hydrauliczny . Tam też wkład .

Mam pytanie . Jaki w końcu tam masz rocznik? Bo tak mnie zastanawia ta tapicerka w dachu . Coś tam napisałeś o tym , ale nie chce mi się szukać .

Tak , po prawej , przy kabinie .

rocznik 89 pierwsza rejestracja 94 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel0418    3
45 minut temu, przemekuliski napisał:

a olej jaki masz w t25? BJ nie sztuka mieć 2 różne oleje a zaraz podlaczysz cos od jednego do drugiego i się zmiesza

hipol hydrauliczny a nie

hydrauliczno-przekładniowy 

1 godzinę temu, zetorki12 napisał:

Jeszcze hydrauliczny . Tam też wkład .

Mam pytanie . Jaki w końcu tam masz rocznik? Bo tak mnie zastanawia ta tapicerka w dachu . Coś tam napisałeś o tym , ale nie chce mi się szukać .

Tak , po prawej , przy kabinie .

a ta śruba obok filtra od spodu jest podpisana otwór spustowy z przekładni głównej 

 

1 godzinę temu, zetorki12 napisał:

Jeszcze hydrauliczny . Tam też wkład .

Mam pytanie . Jaki w końcu tam masz rocznik? Bo tak mnie zastanawia ta tapicerka w dachu . Coś tam napisałeś o tym , ale nie chce mi się szukać .

Tak , po prawej , przy kabinie .

A JAK JEST Z WYMIANĄ OLEJU W POMPIE PALIWOWEJ? BO NW CZY ONA nie jest smarowana olejem z sillnika bo w ruskim i 360 wymienia sie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
22 godziny temu, Pawel0418 napisał:

 

 

A JAK JEST Z WYMIANĄ OLEJU W POMPIE PALIWOWEJ? BO NW CZY ONA nie jest smarowana olejem z sillnika bo w ruskim i 360 wymienia sie 

 

Tak , powinna być smarowana z silnika i oleju w pompie paliwowej się nie wymienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3020

a wy oleju w przednim moscie i kolach nie dolewacie czy wymieniace-ktory ostatnio sprawdzal poziom ??????????????????


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel0418    3
Dnia 29.01.2019 o 22:51, jacus napisał:

a wy oleju w przednim moscie i kolach nie dolewacie czy wymieniace-ktory ostatnio sprawdzal poziom ??????????????????

właśnie sprawdzałem  olej czyściutki nie będę go tykał jeszcze zwolnice mi zostały do sprawdzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Należy jeszcze wspomnieć o wkładzie filtra znajdującym się w zbiorniku układu wspomagania.
Nr ZETOR 931140, PZL-Sędziszów WH50-180

Wkłady filtra paliwa:
pojedyńczy: Zetor 931260: PZL-Sędziszów WP10-5/A
podwójny:
wkład nr 1 ZETOR: 931207, PZL-SĘDZISZÓW WP10-3 (WP103), 
wkład nr 2: ZETOR: 931209, PZL-SĘDZISZÓW WP20-5 (WP205)

Wkład filtra oleju hydraulicznego: ZETOR: 70114546, PZL-SĘDZISZÓW WO10-35 (WO1035)

Wkład filtra ogrzewania 

Szeroka kabina Zetor 59117810,

Wąska kabina Zetor 72117818, PZL Sędziszów WA50-600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Natka92
      witam,
      Może Koledzy i Koleżanki z forum mogą mi pomóc w ustaleniu ile może kosztować ładowanie na owijarkę i odstawienie owiniętej beli ciągnikiem z turem/ładowaczem przednim? zależałoby mi na cenie za 1 bele można wziąć? np 3zł/za bele?
      Godzinowo nie zawsze mogę się rozliczyć bo na luzie jest robione i z przerwami więc trudno zliczyć ile czasu było robione.
      Pozdrawiam
    • Przez Piotruniu25
      Ile wchodzi płynu do układu chłodzenia w 5211?Dzisiaj wymieniałem i nie wiem ile powinno wejść.
    • Gość Mateusz2111
      Przez Gość Mateusz2111
      Witam chciałbym Się dowiedzieć ile potrzebuje hektarów kukurydzy na 30 krów dojnych i około 10 młodzieży , przed siewem kukurydzy bym siał Zyto na kiszonkę klasa ziemi 4. Ogólnie posiadam 20 hektarów jak myślicie ile bym mógł wychować krów na 15ha kukurydzy ? 
    • Gość Mateusz2111
      Przez Gość Mateusz2111
      Witam ile utrzymam byków od 80kg do około 800kg na 20ha kukurydzy, przed kuku bedzie zyto na kiszonke klasa ziemi 4
    • Gość andrew_goszczyk
      Przez Gość andrew_goszczyk
      Witam. Mam proste pytanie ile waży hassia dk 250,smażone d7 i d8 też250 bo nie wiem cz mój zet da rade z zestawem i jak wygląda przezbrojenie rolek do rzepaku. Z góry dzięki za pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj