szop01

Renault Ares 630 para z odmy i korka wlewu oleju

Polecane posty

szop01    0

Witam wszystkich forumowiczów.

Posiadam ciągnik Renault Ares 630 125 km i ostatnio pojawił się problem.

Po odpaleniu ciągnika z odmy olejowej i korka wlewu oleju leci coś takiego jak para wodna i jest to bezwonne.

Jaka może być tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Opary . Jak oleju zacznie ubywać , to wtedy zacznij się martwić . Po to jest odma , żeby parowało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szop01    0

Czyli jest to normalne zjawisko?? W żadnym innym ciągniku nie występuje coś takiego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

a jakiej marki silnik jak MWM to z prrzebiegiem mormalne i dalej sluzy bez problrmu no najwyzej oliwe czesciej wymieniasz

Edytowano przez AleksanderX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturooo    126

Jeśli jest to para a nie spaliny i oleju nie ubywa to spij spokojnie. Oglądałem przed kupnem kiedyś JD co jak przegazował to z rury i z odmy dawało prawie pół na pół :) takie miał przedmuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez BartekCiszek
      witam mam problem a mianowicie pólbiegi nie chca sie przelaczac jak pojezdze troche to wtedy sie przelaczy ale to dopiero po polowie dnia gdy przelacze z polbiegu 2 na 3 to kontrolka przeskakuje jak by sie przelaczyl a zaraz wskakuje spowrotem na 2 to samo z 1 póbiegiem
    • Przez Atari
      witam. mam problem z brakiem świateł w ciągniku. bezpieczniki sprawne. cała elektryka w ciągniku działa półbiegi podnośnik kierunki itd. co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj