danielhaker

Rozmowy producentów wołowiny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
soltys48    19547

wszystkiego trzeba sie chwytać

To był mój ostatni post w odpowiedzi do tej osoby

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wielka mi afera. Już poszły postulaty do ministra i zajmą się rzekomym problemem. Jak napisałem folię składuję a potem przyjeżdża firma i zabiera. Ja mam porządek a oni towar. U tych co niby hałdy leżą i znikają to zapewne sami zawożą je do punktu zbiórki takich odpadów. 25 km ode mnie jest taki punkt. Problemu nie istenieje.

@debrzyna mylisz chyba mnie z kimś. Nic nie wiem o owijarce i jakichś znajomych od transportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rozumiem wasze rozgoryczenie w związku z aferą "leżakową", ale zastanówcie się, kto był tym kamyczkiem uruchamiającym lawinę. Kto pierwszy dzwonił; wy do ubojni, czy ubojnia do was. Cały czas obwinicie służby weterynaryjne, o brak nadzoru. Zastanówcie się analogicznie kto jest bardziej winny; pirat drogowy, czy policjant, co go nie złapał.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5259
2 godziny temu, Rolnik7343 napisał:

To kiedy możemy spodziewać sie kamer ? musze sie przygotować garnitur ubrać i odświętne kalosze

i w ogródku posprzątaj bo TVN za rogiem już czycha :D 

  • Haha 2

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, ddtvn napisał:

Rozumiem wasze rozgoryczenie w związku aferą "leżakową", ale zastanówcie się, kto był tym kamyczkiem uruchamiającym lawinę. Kto pierwszy dzwonił; wy do ubojni, czy ubojnia do was. Cały czas obwinicie służby weterynaryjne, o brak nadzoru. Zastanówcie się analogicznie kto jest bardziej winny; pirat drogowy, czy policjant, co go nie złapał.

Może odnieś się do tego co wstawiłem . Może najpierw pomyśl , a później przypieprzaj się do innych ?

Jak policjant stoi i udaje że nie widzi przestępstwa , to jest niewinny ?

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kurła jak ten limit załączników zwiększyć bo bym wstawił zdjęcie tabliczki z dzrzwi na chlewach a się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547

wyrzuć coś co już niepotrzebne

Wiesz jakie są największe skurwy.....twa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, ddtvn napisał:

Rozumiem wasze rozgoryczenie w związku aferą "leżakową", ale zastanówcie się, kto był tym kamyczkiem uruchamiającym lawinę. Kto pierwszy dzwonił; wy do ubojni, czy ubojnia do was. Cały czas obwinicie służby weterynaryjne, o brak nadzoru. Zastanówcie się analogicznie kto jest bardziej winny; pirat drogowy, czy policjant, co go nie złapał.

Mam jeszcze możliwość do firmy kupującej złom bo skupuje tworzywa sztuczne więc możliwość legalnego pozbyća się tych odpadów jest w h*j...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, soltys48 napisał:

zgodnie z

  Odpady takie jak: środki ochrony roślin i opakowania po nich, worki po nawozach, , opony ciągnikowe, od przyczep i innych maszyn rolniczych, przepracowane oleje silnikowe, resztki roślin z upraw powinny zostać przekazane w ramach indywidualnych umów z podmiotami, które zajmują się ich zagospodarowaniem i posiadają stosowne zezwolenia.

No właśnie, czyli nie można wrzucać odpadów po rolniczych do zwykłych śmieci. Wszyscy macie takie umowy ?. Szczerze wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, ddtvn napisał:

kto jest bardziej winny; pirat drogowy, czy policjant

piratem nie rolnik a ubojnia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co tobie do tego ? A ty co robisz z takimi odpadami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, soltys48 napisał:

wyrzuć coś co już niepotrzebne

Wiesz jakie są największe skurwy.....twa??

Wyrzucam i dalej pokazuje że wykożystane 98%

No jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, ddtvn napisał:

No właśnie, czyli nie można wrzucać odpadów po rolniczych do zwykłych śmieci. Wszyscy macie takie umowy ?. Szczerze wątpię.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547

te co srają we własne gniazdo i w dodatku nie potrafia czytać ze zrozumieniem

19 minut temu, soltys48 napisał:

zgodnie z

 art. 6r ust. 2a ustawy wynika dodatkowo, że z pobranych opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi gmina może pokryć koszty wyposażenia nieruchomości pojemniki lub worki do zbierania odpadów komunalnych oraz koszty utrzymywania pojemników w odpowiednim stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym.
W związku z powyższym należy stwierdzić, że gmina nie może z wpływów z opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi pokrywać kosztów odbierania i zagospodarowania odpadów działalności rolniczej. Odpady takie jak: środki ochrony roślin i opakowania po nich, worki po nawozach, , opony ciągnikowe, od przyczep i innych maszyn rolniczych, przepracowane oleje silnikowe, resztki roślin z upraw powinny zostać przekazane w ramach indywidualnych umów z podmiotami, które zajmują się ich zagospodarowaniem i posiadają stosowne zezwolenia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

😀nawet świnia nie sra tam gdzie żre 😆

Edytowano przez bobienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Są takie wyjątki . Trafiają mi się takie co w poidło od czasu do czasu nawali . Takie najgorsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To smutne, ale w Polsce od poczatku istnienia tego kraju były sprzedajne kur*y, które za kilka judaszowych srebrników blokowały wszelkie zmiany działając na rękę germańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547
1 minutę temu, zetorki12 napisał:

Są takie wyjątki . Trafiają mi się takie co w poidło od czasu do czasu nawali . Takie najgorsze .

I co im robisz??

Mi jak byk srał w poidło to 4 razy dziennie wpierdal aż sie oduczył

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Thomas2135 napisał:

To smutne, ale w Polsce od poczatku istnienia tego kraju były sprzedajne kur*y, które za kilka judaszowych srebrników blokowały wszelkie zmiany działając na rękę germańców.

Albo ruskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, soltys48 napisał:

I co im robisz??

Mi jak byk srał w poidło to 4 razy dziennie wpierdal aż sie oduczył

Próbuję im wytłumaczyć , ale jak widzisz sam do "takich" żadne argumenty nie trafiają . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Coś pierdzielą ze maja dawać 100 tyś na małe retencje,studnie głębinowe,nawadnianie i takie coś tylko nie wiem czy 100 do ręki czy 100max zwrot poniesionych kosztów

Edytowano przez bobienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, soltys48 napisał:

o HAMERYKAŃCACH nie zapominajcie

O tak tak Ci bez wątpienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547
4 minuty temu, zetorki12 napisał:

Próbuję im wytłumaczyć , ale jak widzisz sam do "takich" żadne argumenty nie trafiają . :D

Widać źle tłumaczysz, wszystkie gady da sie nauczyć porządku

ordnung muss sein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz2347
      Czy wie ktoś gdzie na necie można znaleźć arkusze z tej olimpiady z odpowiedziami????
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

      Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"
       
    • Przez ciszu
      Witam serdecznie,
       
      Zwracam się do Was z prośbą, ze względu na wysoką rozbieżność i dezinformacje co do śladu wodnego dla wyprodukowania kg mięsa wołowego. 
      Proszę Was o potwierdzenie  czy prawdą jest, aby wytworzyć kg wołowiny należy zużyć w całym procesie produkcyjnym aż 21 829 razem (szara, niebieska, zielona)?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj