danielhaker

Rozmowy producentów wołowiny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JarekBazydlo    2506

I zadzwon powiec ze masz byki U klasowe np LM a masz Hfy O klasowe niech dadza Ci cene

1 minutę temu, Dawid151599 napisał:

no jak płacą ?

Zadzwon spytaj zobaczysz. Co boisz sie ze uslysza glos dziecka to powiedz tacie niech zadzwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Znasz Mirosława Łatę ? 

https://www.agrofoto.pl/produkcja-zwierzeca/bydlo/produkuja-opasy-i-material-hodowlany-na-bazie-limousine,804.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbud    27
1 minutę temu, rolnik115 napisał:

@lukbud poszedłem z Dudą porozmawiać ale nie wyszedł 😂

Kurcze :( To szkoda to jutro może ja pojade może wyjdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn
Napisano (edytowany)

bajki to jak narazie ty ciagle wciskasz tylko jakos udowodnic nie potrafisz :D cena spadła na pysk to jarek teraz eksporterem został

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak ja miałem 15 lat to Ciebie kogut w kondonie po podwórku włóczył więc mi tu z dzickiem nie wyskakuj to po pierwsze do kogo mam zadzwonic podaj dokładną firmę. Na żywą wagę może Ci po 14 zł proponują ? Haha nie myl dzieciaku odsadka z bykiem rzeźnym to dwa 3 masz artykuł wiec poczytaj o firmie która ma ponad 530 sztuk mamek 

Skomentowałem Ci foto pokaż tą fv za sprzedaż bydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbud    27

Szczerze niestety niektórzy ludzie się nie zmienią, ale mogli by czasem wsłuchać się w ten głos w głowie ...

pomyśl...

Popieram AGROUNIĘ ale nie jestem jej członkiem, niewiem jeszcze czy to dobrze czy żle

Pożyjem zobaczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506

Hahaha widze w piasniu jestes mocny szkoła robi swoje jednak. I za duzo czytasz i ogladasz telewizji. Pozdrawiam i wez sie chlopie za nauke bo na gospodarce nie wyzyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

getmor 12.20/12.40/12.60 za klasy O/R/U gdzie ta przepasc cenowa miedzy klasami ?

ja wiem ze aby ty masz po 15 za U :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzisz bo do prowadzenia gospodarstwa nie tylko potrzebna jest siła ale i nauka wiesz to że ja poskładam kilka sensownych zdań a Ty nie to nie moja wina. Napisze to co około 50% użytkowników o tobie swoje wypowiedzi podeprzyj faktami a nie tylko pozdrawiam i tyle tez Cię pozdrawiam ale to ze wstawisz kilka foto nie czyni z Ciebie rolnika wiec pokaż tą fakturę podaj nazwę firmy i oblicz wkoncu ten koszt wyprodukowania byka u Ciebie w gospodarstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506

Kto Ci podawał ceny?

Przed chwilą, Dawid151599 napisał:

Widzisz bo do prowadzenia gospodarstwa nie tylko potrzebna jest siła ale i nauka wiesz to że ja poskładam kilka sensownych zdań a Ty nie to nie moja wina. Napisze to co około 50% użytkowników o tobie swoje wypowiedzi podeprzyj faktami a nie tylko pozdrawiam i tyle tez Cię pozdrawiam ale to ze wstawisz kilka foto nie czyni z Ciebie rolnika wiec pokaż tą fakturę podaj nazwę firmy i oblicz wkoncu ten koszt wyprodukowania byka u Ciebie w gospodarstwie

Pokaż swoja twarz i numer to mozemy pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbud    27
Napisano (edytowany)

Panowie mam nieodparte wrażenie że dyskryminacja w internecie działa pełną parą.

Ps nie do was wyżej tylko tak wogóle

Edytowano przez lukbud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506

Przed chwila dzwoniłem do kolegi i taka cena O 11.7 R 12 R+ 13 U 13.5 więc różnica jest. Moge podać numer na powierdzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, lukbud napisał:

Panowie mam nieodparte wrażenie że dyskryminacja w internecie działa pełną parą.

lukbud tu nie chodzi o dyskryminacje tylko kłóci sie cały czas kto ile do czego dokłada a sam nie potrafi wstawic jednej głupiej faktury uwierz mi że jeżeli by to zrobił byłby spokój.Usłyszał kilka słów prawdy to sie oburza. Ja pokaze swoją twarz i dam nr jak Ty pokażesz fv i koszty skrupulatnie wyliczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

Trzeba dyskutować ale słyszeliście , Panie i panowie , co nasi przyjaciele z UN parlamentu , szykują redukcję gazów cieplarnianych , kosztem rolnika , zmniejszyć hodowlę świń i bydła mlecznego i mięsnego co na to powiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506
Napisano (edytowany)
2 minuty temu, Dawid151599 napisał:

lukbud tu nie chodzi o dyskryminacje tylko kłóci sie cały czas kto ile do czego dokłada a sam nie potrafi wstawic jednej głupiej faktury uwierz mi że jeżeli by to zrobił byłby spokój.Usłyszał kilka słów prawdy to sie oburza. Ja pokaze swoją twarz i dam nr jak Ty pokażesz fv i koszty skrupulatnie wyliczone

Widzisz kolego pisac i ja potrafie.  A co boisz sie pokazac i podac numeru?

Edytowano przez JarekBazydlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn
2 minuty temu, JarekBazydlo napisał:

Przed chwila dzwoniłem do kolegi i taka cena O 11.7 R 12 R+ 13 U 13.5 więc różnica jest. Moge podać numer na powierdzenie

sam z siebie tylko głupka robisz i to za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale jak ma sie moja twarz do Twojej faktury bo jeżeli jest taka zj***na ta faktura jak moja morda to zamknij dzieciaku ryj wkoncu i pisz do rzeczy a nie kto ma wiekszy zysk i co sie komu opłaca tyle czy az tak duzo wymagam ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506
Przed chwilą, ozzborn napisał:

sam z siebie tylko głupka robisz i to za darmo

Ale nie odpowiedziałes kto podawa Ci te ceny. Ja moge podac numer zadzwonisz sie spytasz jaka jest cena nie ma problemu. Moge podac nazwe firmy nawet jak chcesz

Przed chwilą, Dawid151599 napisał:

Ale jak ma sie moja twarz do Twojej faktury bo jeżeli jest taka zj***na ta faktura jak moja morda to zamknij dzieciaku ryj wkoncu i pisz do rzeczy a nie kto ma wiekszy zysk i co sie komu opłaca tyle czy az tak duzo wymagam ? 

Sam pokazujesz swoje wychowanie i swój wiek kolego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

o to caly czas mówie a te ceny co pisałem wczesniej były z takzwanej d*py dla przykładu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn
4 minuty temu, galan99 napisał:

Trzeba dyskutować ale słyszeliście , Panie i panowie , co nasi przyjaciele z UN parlamentu , szykują redukcję gazów cieplarnianych , kosztem rolnika , zmniejszyć hodowlę świń i bydła mlecznego i mięsnego co na to powiedzieć .

niech zaczną od danii i francji najpierw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn
Napisano (edytowany)
3 minuty temu, JarekBazydlo napisał:

Ale nie odpowiedziałes kto podawa Ci te ceny. Ja moge podac numer zadzwonisz sie spytasz jaka jest cena nie ma problemu. Moge podac nazwe firmy nawet jak chcesz

co ty chcesz udowodnic ? ze ryby potrafią latac ? mój odbiorca na dzis 12 za O 13 za U ale to tylko dlatego ze sytuacja jest jaka jest zawsze miedzy klasami O a U było max 80 groszy a czesto 40 groszy róznicy i skoncz bajkopisarzu bo ja sie wczoraj nie urodziłem

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jarek a jak sprzedajesz na eksport te byki to do jakiej wagi biorą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz2347
      Czy wie ktoś gdzie na necie można znaleźć arkusze z tej olimpiady z odpowiedziami????
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

      Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"
       
    • Przez ciszu
      Witam serdecznie,
       
      Zwracam się do Was z prośbą, ze względu na wysoką rozbieżność i dezinformacje co do śladu wodnego dla wyprodukowania kg mięsa wołowego. 
      Proszę Was o potwierdzenie  czy prawdą jest, aby wytworzyć kg wołowiny należy zużyć w całym procesie produkcyjnym aż 21 829 razem (szara, niebieska, zielona)?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj