rolnikus

jaki agregat uprawoawowo siewny do Poznaniaka

Polecane posty

mister    54

Jakie gleby ile $ i ile koni masz do ciągnięcia bierny czy aktywny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Moim zdaniem do 60tki to nie ma za bardzo sesnu... ciężkie to będzie zarówno na tuz jak i na uciąg a nie lepiej było by kupić sam uprawowy a potem osobno jeździć z siewnikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

panowie proszę o radę mam mf690 około84km i siewnik nodet 3m i to moje pytanie czy bende dał rady z nim ganiać po polu jeśli zaczepie go do agregatu z hydropakiem.mam w planie zakupić taki agregat

bierny oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

spokojnie powienien dac rade! :mellow:


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOKSKOZLOW    0

Poszukuje jakiegoś agregatu uprawowego biernego(3m) z hydro pakiem. Ciągną by go Mtz i tu tkwi sedno agregat musi być leki bo siewnik waży swoje czyli innej opcji jak z wałem rurowym to nie ma szans bardzo ciekawi mnie waga agregatu grano system i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redek    47

Pomyśl nad agregatem pół zawieszanym, udźwig nie jest najmocniejszą stroną MTZ-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

panowie wracam do mego tematu dowiedziałem się że mój siewnik noodet-gugis 3m waży około 700kg. to chyba dużo za dużo jak na 3 metry i chyba o hydropaku mogę zapomnąć proszę jeszcze o poradę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

a dlaczego o hydropaku zapomnieć? Przy takiej masie siewnika jakbyś go doczepił bezpośrednio za agregatem to byś chyba musiał mieć z 2 tony z przodu żeby się dało jechać. Ja w tym roku kupiłem talerzowy agregat 2,7 i on waży 1300 kg i do tego siewnik poznaniak, tylko nie nowy. Wiadomo 914 na pewno cięższy niz ten Twój mf, do tego mam tura na przodzie , zaczepiłem łyżkę, położyłem na nią 250 kg ziarna, i jak wiadomo ona jest bardziej wysunięta niż zwykłe obciążniki, i jadąc z pustym siewnikiem ciągnik prowadzało jeszcze trochę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp255    7

Cześć !

Mam zapytanie.

Jaki agregat uprawowo-siewny pod poznaniaka 2.7.

Chce kupić traktor 80 km. i zastanawiam się jaki agregat kupić.

Chodzi o cos z 2 rzędami zebów i 2 walkami z przodu i z tyłu.

Ma pracować na niecałych 20 ha.

Jesłi chodzi o cene to ma być do 10 tys.

I jeszcze jedno czy taki np.Pronar 82SA da rade z takim zestawem.Ziemie mam V i VI klase. :rolleyes:


Jeśli pomogłem daj zieloną strzałkę ;) Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Za 10 tys to mogę ci taki zrobić :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp255    7

No dobra andzej2110 tylko za sam transport 400zł zaplace jak ty z pod płocka jesteś.

Raczej chodzi mi cos w stylu agromasz cos taniego.

i jeszcze zeby dał rade taki pronar 82 sa


Jeśli pomogłem daj zieloną strzałkę ;) Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

No fakt. Trochę daleko mieszkasz...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp255    7

A jaki wał by był dobry na V i VI klasy :P


Jeśli pomogłem daj zieloną strzałkę ;) Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

rurowy lub packer


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek1m    2

jaka szerokość agregatu uprawowo-siewnego do poznaniaka, który ma 25 redlic wysiewających. Szerokość kół 2,70 a szer. redlic ok 2,50 - i teraz mam dylemat na jaką szerokość brać agregat?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcinek564
      Witam jakiś czas temu przeglądając stronę all.biz natrafiłem na ogłoszenia z Bometem U038 U038/1 U039 i U039/1. Ma ktoś może z państwa coś takiego u siebie? Oprócz 3 ogłoszeń nigdzie tego nie widziałem a jestem bardzo ciekawy jak dokładnie wygląda taki sprzęt i jak się sprawuje. 
       


    • Przez Janek54321
      Witam. Planuje zakup brony aktywnej z wałem packera 500mm  z siewnikiem nabudowanym. Mam każdy rodzaj gleby piaszczyste 5-6 gdzie sarna się topi w tym piachu, gliny, redziny, iły. Czy packer na wilgotnej ziemi nie będzie się zalepial że trzeba będzie czekać tydzień żeby obeschlo i czy na piachu nie będzie stawał i górki przed sobą robił? Proszę o wyrozumiałość i poradę.
       
    • Przez Młody1997
      Witam. Stoję przed zakupem talerzówki do c 360 3p i zastanawiam się jakie talerze będą lepsze: 6 czy 9 zębowe? przede wszystkim będzie służyć do likwidacji łąk i uprawianiu zaoranych ugorów, czasem może też do likwidacji poplonu lub uprawy ścierniska.
    • Przez adamgaleon
      Witam kupiłem brone talerzowa Bomet 3.15 m muszę wymienić 2 przednie talerze bo są wytarte i pęknięte brona ma ułożenie talerzy w X z tyłu są pełne wielkość 510 z przodu z tego co mierzyłem to od 440 do 510 i nie wiem czy poprzedni posiadacz wymienił skrajne na 460 i się wytarły? Wysokość powinna raczej być taka sama dobrze myślę 🤔z góry dzięki za odpowiedź 
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie czy ma ktoś może namiary na zęby do bron dobrej jakości ? Wiem , że tego jest sporo w necie , ale wolałbym coś sprawdzonego
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj