Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam.  Mam pytanko czy ktoś mógłby podpowiedzieć a najlepiej podesłać fotki jak jest zamocowana orginalnie  sprężarka klimatyzacji z zetorze proxima ja mam model 10541 ale podejrzewam że w innych proximach jest tak samo i być może we fronterze jest również identycznie. Uprzedze że szukałem w internecie i nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś zdjecia z bliska. Dodam jeszcze że mam pompe wody z kołem na 3 paski i jedno jest wolne i tak się domyślam czy zetor właśnie od tego koła brał napęd. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Miro010
      Kupię mocowanie obciążników do Claas Ares 557 i pochodnych najlepiej wersja ciężka 565kg Zapraszam na PW
    • Przez radek5314
      Gdzie znajduje się przekaźnik świec żarowych w Zetorze 10540 w ktorym miejscu dokladnie?
    • Przez Pawel0418
      Witam,od kilku dni jestem posiadaczem zetorka 7745 i mam pytanie do was ile i gdzie trzeba wlać oleju oraz gdzie znajdują się filtry i jaki olej lać najlepiej

• Przez toperz
      może to banalne ale nie rozumię opisu do sposobu  użytkowania włącznika klimatyzacji ???
      mamy 2 pozycje robocze +  0 na srodku wyłączony
      1  (powiedzmy kaktusik) położenie zima -
      2( śniezynka )  - położenie lato 
      wg instrukcji  poz. 2 tylko  gdy temp. powyżej 18 stopni celcjusza  ,czyli na logikę odwrotnie powinni być 
      przyjmuję że pozycja włączona to ta którą wciskamy tak jak przy wszystkich inny przyciskach 
      czy możę być to błąd w opisie czy ja żle to odczytuję ???
      http://manuals.deere.com/omview/OMAL213141_53/?tM=HO
    • Przez Natka92
      Witam,
      Drodzy Koledzy, zwracam się z prośbą o pomoc w dopasowaniu kół do Zetora 7245 z przednim napędem.
      Oryginalnie mam przy tym Zetorku laczki:  TYŁ: 16,9 - 28   i   PRZÓD:  11,2 - 24.
      zmieniam na trochę węższe i wyższe i z tyłu pasuje mi mieć rozmiar 13,6 - 36.
      i moje pytanie brzmi jakie powinny być z przodu? 12,4 - 24 czy 11,2 - 28 czy inne?
      Wiem że to jakoś się oblicza jednak powiem może tak, że nie mam głowy do tego obliczenia
      Dlatego może ktoś z Was pomoże mi z tymi wyliczeniami i poda odpowiedni rozmiar przednich kół jeżeli z tyłu będą 13,6-36.
      Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.