MafiaMałopolska

Zmiana Opon w ursusie 1614

Polecane posty

agros99    11

Ja osobiście widziałem w 385 650/65/34. wysokość ok a na szerokość to były moze z 2-3 cm od błotnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

1614 ma felgi 38 cali. 

Myślę, że Max jaki tam wejdzie to 600/65R34. 

Średnica takiego koła to wg kalkulatora 1644 mm. Weź miarę i sprawdź czy wejdzie. 

540/65R34 będzie miało ok 1566 mm. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

580/70r38 bez problemu powinny wejść, do szerszych przydałby by się szersze felgi.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Jurasik
      Witam kolegów,chciałbym założyć do 385 na przód koła od stara 660
      Problem w tym że piasta od 80 ma 6 szpilek a felga od stara 8 otworów 
      Pytanie moje to jak to zrobić żeby to jakoś weszło,czytałem o flanszach ale za bardzo nie wiem jak one wyglądają 
      Jak by jakiś kolega miał poratować zdjęciem takiej o to flanszy albo wytłumaczenie jak ją wykonać 
      To z góry dziękuję  
    • Przez Łukaszewski
      Kupię ciągnik Ursus 1614 . Konkretnie chodzi mi o ciągnik ze zdjęć poniżej. Proszę o pomoc w kontakcie z obecnym właścicielem.

    • Przez vincenty4
      Dzień dobry
      W 2016 roku mój ojciec podpisał z pewną firmą Umowę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Firma ta miała znaleźć kupca dla sprzedawanego przez nas pola w zamian za prowizję od końcowej kwoty. Standard.
      Problem polega na tym, że teraz, po dwóch latach znalazł się kupiec wyszukany przez inną firmę, z którą również trzeba by było podpisywać umowę. 
      Żeby nie płacić podwójnie prowizji należałoby więc rozwiązać umowę z firmą pierwszą. Ma ona jednak w umowie zapis, że sama umowa obowiązuje jeszcze 12 miesięcy po jej rozwiązaniu. Czyli jeszcze przez rok od rozwiązania trzeba by było zapłacić prowizję podwójnie.
      Czy można ten zapis "obejść" poprzez wcześniejsze przepisanie ziemi na współmałżonka? W umowie z pierwszą firmą są dane wyłącznie mojego ojca, a po przepisaniu ziemia byłaby sprzedawana przez moją mamę, czyli teoretycznie nie powinna jej ona dotyczyć. 
      Jak to się ma do faktycznych przepisów? Czy może ktoś z Was, miał już taką sytuację i ma pomysł jak to ugryźć.
      Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje.
      Pozdrawiam
    • Przez Kobra66
      Witam! Może ktoś wie a moż posiada klucz którym można odkręcić nakrętkę od mocowania pompy wtryskowej od strony bloku silnika, albo podpowiedźcie czego do tej operacji używacie. Liczę na pomoc, pozdrawiam
    • Przez tomek2201
      Witam. Od dzisiaj jestem posiadaczem w/w sieczkarni która zastąpiła polska Fokę od Unii. Czy jest możliwość zmiany długości sieczki? Czy robi się to z boku maszyny gdzie jest napęd? Są tam dwa tryby jedno większe a drugie mniejsze a na nich łańcuch. Czy jak je zamienię to zmieni mi się również długość sieczki? Jaka wydajność może osiągnąć ta sieczkarnia załóżmy w 3 m kukurydzy? Pracować będzie z ciągnikiem 110 KM 6cyl.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj