Pawel0418

ZETOR 7745 NA CO ZWRACAĆ UWAGĘ PRZY KUPNIE SZYBKIE INFO PROSZĘ

Polecane posty

Pawel0418    3
2 minuty temu, Buszmen11 napisał:

Kto bogatemu zabroni😁

 

zawsze tam starguje sie ale ZEBY BYŁ BEZ WYCIEKÓW MIAŁ JAD zobaczę jak odpal skrzynia jak działa wiesz o co chodzi półbiegi w jednym półbiegi nogą włączałem bo tak cięzko się włączały 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel0418    3
2 minuty temu, Buszmen11 napisał:

Jak pochodzi od żabojadów to na cuda nie licz. 90% ciągników z tamtąd swoje wyrobiła. 

francja

 

a czy do wąskiej kabiny idzie założyć siedzenie dla pasażera??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektryk    140

Jebnij sobie flaszkę, przetrzeźwiej i pojedź oglądać za parę dni, tylko zabierz kogoś ze sobą, kto będzie miał trochę na to wyjebane. Mam wrażenie, że tak się napaliłeś, że żadnych wad nie zauważysz a lepiej przepuścić kilka okazji, niż wdepnąć w jedno gówno.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Jak kupi zetora, to trzask Waszych pekajacych d*p wszystkie dziki z lasu wyploszy :)

46 + opony + obciązniki + nie wiadomo co jeszcze i mamy grubo ponad 50 koła. Sporo dość.. No ale, jak słusznie zauważyli - kto bogatemu zabroni. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Najlepsze jest to że niby tylko felgi malowane ale widać że cały był. Napis na masce zamalowany. Tapicerka druga.2 flaszki musi wypić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel0418    3
Dnia 24.01.2019 o 13:22, stempos1980 napisał:

I Ave Fetor😁

 

Dnia 24.01.2019 o 13:05, MF675ursus napisał:

Ogłoszenie nieaktualne. Czyli kupił :D

tak KUPIONE ale ZA 44K 

Dnia 24.01.2019 o 07:14, stempos1980 napisał:

Najlepsze jest to że niby tylko felgi malowane ale widać że cały był. Napis na masce zamalowany. Tapicerka druga.2 flaszki musi wypić

MALOWANE TYLKO FELGI RESZTA ORYGINAŁ za 44 k poszedł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel0418    3
Dnia 23.01.2019 o 22:01, przemekuliski napisał:

za 37 7245 kupisz wiec nie rozumiem wraz po co te przeplacanie

zrobiłem 1000km za zetorem oglądałem już 5 egzemplarzy wszystkie wyjebane silnik nie wchodził na obroty  w ogóle  przód cały wywalony luzy na krzyżakach i zwrotnicach jak by miał z 20 000 mtg  nic nawet maszyna nie poszanowana .Jak jechałem tymi zetorami różnymi 72 63 77 to ten egzemplarz był najlepszy opony na zd wydawały się łyse z tyłu a tak na prawdę są w zajebistej kondycji a na przód juz mam  kupione po 200 zł i całkiem dużo bieżnika jeden gość chciał 50k za zetora no kurde wyjebany zetor po remoncie a zapewniał ze silnik nie tykany ten też nie jest święty bo ma wyciek na na wałku w skrzyni ale wymiana jest dosyć prosta bo wystarczy oring zmienić 

Dnia 24.01.2019 o 13:05, MF675ursus napisał:

Ogłoszenie nieaktualne. Czyli kupił :D

ale fajnie żeś to wyczuł ze kupiony ;)

Dnia 24.01.2019 o 07:14, stempos1980 napisał:

Najlepsze jest to że niby tylko felgi malowane ale widać że cały był. Napis na masce zamalowany. Tapicerka druga.2 flaszki musi wypić

porobie zd tapicerka oryginał dosyc twarda i w niektórych miejscach popękana tapicerka nie ruszana 

Dnia 24.01.2019 o 07:06, Buszmen11 napisał:

Napalil się i tyle. Jak dla mnie cena przesadzona o połowę

za 44k to nie tak dużo jak za ten ciągnik cena jego ciągle rośnie i będzie rosła bo za dobre się płaci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1450

Japierdolę... Nic dziwnego że 30 letni zetor 50 000 zł a pogięta D47 10 000 zł kosztuje, jak są tacy napaleńcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chciał , to sobie kupił . Co tu tak przeżywać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel0418    3
1 godzinę temu, MF675ursus napisał:

Japierdolę... Nic dziwnego że 30 letni zetor 50 000 zł a pogięta D47 10 000 zł kosztuje, jak są tacy napaleńcy...

ale,ze co ze przepłaciłem??? nic dobrego teraz nie ma serio trochę zwiedziłem i nie jestem napaleńcem bo nie takie żeczy kupowałem i wiem co to znaczy kupić szybko szybko można w ch*j kupić ale sprzedac ciężko już zwiedziłem pół polski za poszukiwaniem tego dziada tak ze jest i tyle  44k to optymalna cena w takim stanie jakim on jest to byś się zdziwił 

1 godzinę temu, zetorki12 napisał:

Chciał , to sobie kupił . Co tu tak przeżywać ?

ta decyzja nie była od razu ciągniczek w 100% oryg no w 98 bo ta hydraulika rozszerzona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    268
2 godziny temu, Pawel0418 napisał:

zrobiłem 1000km za zetorem oglądałem już 5 egzemplarzy wszystkie wyjebane silnik nie wchodził na obroty  w ogóle  przód cały wywalony luzy na krzyżakach i zwrotnicach jak by miał z 20 000 mtg  nic nawet maszyna nie poszanowana .Jak jechałem tymi zetorami różnymi 72 63 77 to ten egzemplarz był najlepszy opony na zd wydawały się łyse z tyłu a tak na prawdę są w zajebistej kondycji a na przód juz mam  kupione po 200 zł i całkiem dużo bieżnika jeden gość chciał 50k za zetora no kurde wyjebany zetor po remoncie a zapewniał ze silnik nie tykany ten też nie jest święty bo ma wyciek na na wałku w skrzyni ale wymiana jest dosyć prosta bo wystarczy oring zmienić 

ale fajnie żeś to wyczuł ze kupiony ;)

porobie zd tapicerka oryginał dosyc twarda i w niektórych miejscach popękana tapicerka nie ruszana 

za 44k to nie tak dużo jak za ten ciągnik cena jego ciągle rośnie i będzie rosła bo za dobre się płaci 

Cena będzie rosła... Antyk normalnie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1450
19 minut temu, Pawel0418 napisał:

ale,ze co ze przepłaciłem??? nic dobrego teraz nie ma serio trochę zwiedziłem i nie jestem napaleńcem bo nie takie żeczy kupowałem i wiem co to znaczy kupić szybko szybko można w ch*j kupić ale sprzedac ciężko już zwiedziłem pół polski za poszukiwaniem tego dziada tak ze jest i tyle  44k to optymalna cena w takim stanie jakim on jest to byś się zdziwił 

ta decyzja nie była od razu ciągniczek w 100% oryg no w 98 bo ta hydraulika rozszerzona 

Przepłaciłeś, bo napaliłeś się na Zetora

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel0418    3
1 minutę temu, MF675ursus napisał:

Przepłaciłeś, bo napaliłeś się na Zetora

niech ci będzie 44k ale niech będzie na twoje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1450

Niech Ci służy jak najdłużej i bezawaryjnie. Ważne że zadowolony z zakupu jesteś, w końcu to Twoje pieniądze :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam Ciągnik zetor Forterra 125 i mam w nim tuz z WOM . lecz wałek raczej kręci się w przeciwnym kierunku , gdyż jak podłącze  jakąś maszynę to maszyna stoi a sprzęgło wałka chodzi jakby na " luzie " czy jest mozliwość zmiany obrotów w przekładni WOM . w załaczniku zdjęcie poglądowe ze strzałka obrotu wałka ,



    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj