Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PK007

Z-230

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

PK007    14

Mam prasę polską Z-230 i mam problem ponieważ pasy na początku formowania beli nie chcą się kręcić co można na to poradzić??

gesy    1

Witam ja miałem Z-263,taka sama troche nowszy model,niemiała dolnego pasa tylko wałki,a więc tak pasy

raczej sie nie wyciągneły,sprubuj poluzować pasy na max tymi śrubami na górze prasy co trzymają sprężyny,

wbrew pozorom powinny być właśnie lużno zeby materiał prasowany miał miejsce gdzie sie zbierać,potem

jedziesz powolutku,i rozkładasz materiał na boki,żeby brały wszystkie pasy.JA puszczałem ciągnik na wolnych

obrotach i łapało potem w rure B) ,a jak tam u ciebie te wałki kture napędzają pasy,ogumowane,czy stalowe

z takim frezem, w mojej był właśnie taki frez i był właśnie wytarty,też nie ciągneła pasów,to pojeżdziłem

elektrodą po tych wałkach,i zrobiłem takie ząbki ,i ładnie chodziła,tylko trzeba uważać zeby nie przegieło

tych wałków(nie przegrzać) i najlepiej żeby te ząbki były jak najniższe tylko tak leciutko zrobić

chropowate.Ale sie rozpisałem, mam nadzieje ze troche rozjaśniłem,ogólnie prasy wmiare trzeba nabrać

wprawy,mogły by być węższe,powodzenia

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość