Rafał11

Polska zgrabiarka PROMAR

Polecane posty

Rafał11    3

Witam co sądzicie o polskiej zgrabiarce Promar jakie są opinie na jej temat, zgrabiałbym nią w sezonie 40/45 ha łąk i niektóre łąki mam troche nie równe i jak ta zgrabiarka sprawuje się na nierównościach. Z góry dzięki za pomoc 😁😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki18l    52

własnie przeglądam te zgrabiarki i sam mam dylemat czy nie dopłacić kilka tyś i kupić PRONARA , czy PRONAR był by solidniejszy? od PROMARA , głównie chodzi o żywotność mechanizmu ramion

Edytowano przez suzuki18l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    498

musi być nowa czy używana, bo jak patrzę na tą przekładnie to trochę mnie przeraża, może lepiej kupić używaną ale firmową ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafał11    3
8 minut temu, micgal39533 napisał:

musi być nowa czy używana, bo jak patrzę na tą przekładnie to trochę mnie przeraża, może lepiej kupić używaną ale firmową ;) 

Nie musi być nowa rozglądam się tylko przez sezonem a ta zgrabiarka ma bardzo atrakcyjną cenę. A jednak nowe to nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    498

Wiesz niby m nowe tylko chodzi o wytrzymałość, ja mam zgrabiarke z lely i zobacz sobie jaka tam jest przekładnia, bo nie sztuka kupić coś i remontować

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daanny    33

ja też miałem kupować nową typu promar czy armasz ale jak je zobaczyłem to zdecydowałem się na używaną zachodnią, w podobnej cenie znalazłem w bardzo dobrym stanie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Poczytaj w necie, poogladaj zdjęcia w galerii to zrezygnujesz z tego cuda. Też za tego typu sprzętem rozgladalem się w zeszłym roku, ale jednak wybór padł na zachodnią używkę. Chociaż jest też sporo zadowolonych osób z tych naszych krajowych wyrobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zet7211MF6140
      Witam.
      Planuje kupić zgrabiarke karuzelową i chciałbym zasięgnąć opinii na temat tych dwóch firm. Będzie używana głownie do siana ale też do zielonej trawy.
    • Przez slonikgaming
      Witam, mam problem z zgrabiarka. Im szybciej jade tym coraz mocniej rozwala mi wal wymieniony zostal tryb talerzowy oraz oska glowna z trybem stozkowym. I od tego czasu tak robi i strasznie halasuje jakby tryby przeskakiwaly. Prosze o pomoc. Pozdrawiam 
    • Przez lukus
      Witam wie może ktoś jak sie nazywa ta część w zgrabiarce ?
    • Przez SzymonWdoowski
      Dzień dobry / Cześć  tak jak w temacie mam mały problem z wyborem zgrabiarki. Samasz przekładnia olejowa ale ciężka do tego praktycznie żadnego egzemplarza w śąsiednich gospodarstwach. Z kolei Pronar przekładnia smarowana tawotem niższa waga w porównaniu z samaszem, sporo egzemplarzy w okolicy i chwalący je gospodarze . Te właśnie argumenty chodzą mi po głowie. Niestety nie wiem jak to jest w praktyce odnośnie samasza. Zwracam sie do was drodzy koledzy o pomoc, podpowiedz w wyborze. 
      PS. Maszyna ma pracować z Fendem 305 LSA 68KM
    • Przez panmino
      Zamierzam kupić zgrabiarkę dwukaruzelową grabiącą na bok. Trafia się Claas Liner Twin 650. Ma ktoś na forum taki sprzęt? Jakieś opinie posiadaczy? Pozdrawiam wszystkich zielonkowców  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj