Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hubert9595

Jaki rozsiewacz na 40 ha???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hubert9595    4

Chciałbym was prosić o pomoc w doradzeniu rozsiewacza na 40ha ziemi, nie mam nic konkretnego na oku, wezmę pod uwagę wszystkie podpowiedzi. Chodzi tylko o nowy sprzęt. Mam JD 6430 i chodzi mi o coś do niego. Pomóżcie!!! Z góry dzięki za podpowiedzi:rolleyes:

Wiadomość z agroFakt.pl

Lukaszjarm    4
Napisano (edytowany)

ja proponuje jakiegos raucha sa najlepsze

Post bez uzasadnienia - %

Edytowano przez krolikNH

hubert9595    4

sam nie wiem narazie się tak rozglądam chciałbym na PROW wziąć. Dzięki za te propozycje porozgląda się i popatrze mam jakiś punkt zaczepienia B)

kamil900830    3

Jak masz kase to bierz AMAZONE mój kolega ma i bardzo sobie chwali .My posiadamy MX Premium 850 z Brzegu 42ha daje rade.Jak bierzesz na Prow i jeszcze Vat sobie odliczysz to warto zaryzykować. B)

redek    47

polecam Amazone, sam posiadam ZAM 1500 i po 4 latach żadnej awarii i wygląda prawie jak nowy. Wcześniej miałem N 039 z Brzegu , to ciągle coś się psuło, a rdza go w oczach zżerała B)

Stachux    6

proponuje raucha możesz wziąść nówke na PROW ja mam używke 1200l i jestem bardzo zadowolony równomiernie i daleko wysiewa prosta obsługa i newralgiczne elementy wykonane ze stali nierdzewnej sterowany hydraulicznie...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez waskiw18
      Potrzebuje katalog czesci i jakas tabele wysiewu badz instrukcje obsługi tego rozsieawacza. rozsiewacz jest na tasmie łańcuchowej. zdjecie pogladowe abyj ak wyglada

• Przez kaczor94
      Witam.
      Zamierzam kupić rozsiewacz nawozu Rauch AXIS z TELIMAT-EM i systemem QUANTRON-E bez wagi. Jakie są wszystkie funkcje tego systemu?? Warto go kupić z komputerem  czy lepiej w podstawowej wersji??
    • Przez luki8859
      Witam. Mam zamiar zakupić nowy rozsiewacz nawozów. Zastanawiam się nad zakupem Kuhn AXIS 20.2 W, Bogballe L2 Plus oraz Kverneland Exacta CL EW. Proszę o opinie użytkowników tych rozsiewaczy.
    • Przez sosek xu li
      Zauważyłem że przy rozsiewie nawozu na szerokość 12 metrów mam mijak czy mogę to zniwelować poprzez ustawienie łopatek?
    • Przez marcin1975
      Witam , chciałem prosić użytkowników rozsiewacza promar drn 1400 o opinie o tym rozsiewaczu.