Kawasaki

zamiennik czujnika predkosci

Polecane posty

Vroobel    12

Można pokombinować z czujnikami od MF tylko nie wiem jak z rezystancja, trzeba by było pewnie dorobić jakąś redukcję żeby go wkręcić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromichal    118

Podaj numer seryjny czujnika to powiem Ci za ile możesz go kupić, stanowczo odradzam dobieranie czujników z innych ciągników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mari885    22

ja bym potrzebowal czujnik predkosci z jcb 531-70 agri....nowy org cos kolo 500-600 zl...pomoze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawasaki    0

nowy orginalny jest drogi  około 800-900zł  ,czujniki indukcyjne mozna kupic za100zł tylko niewiem jaki 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromichal    118
Vroobel napisał:

Czujnik do case ma nr 92338C1, rezystancja powinna wynosić 2925-3575 ohm. 

Ten czujnik w zameinniku mogę Ci sprzedać za 550 netto a oryginał 900 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 3060mm
      Proszę o pomoc, jaki można założyć zamiennik.
      Ktoś kiedys pisał, że od DAFa nadaje się ???
       
       
      Do MF 3060
    • Przez drewcio
      Witam, problem z przelaczaniem predkosci womu.
      W moim mtz 82 nie ma sruby na klucz do przestawiania 540 1000 obr/min od spodu jest tylko takie cos jak na foto:   Zdjecia robione od spodu skrzyni reduktora.
      Pytanie co to jest i jak tym sterowac? Jest mozliwosc by przestawiac predkosc womu bez wychodzenia z kabiny?. W srodku nie znalazlem dodatkowych przelacznikow/dzwigni oprocz tych standardowo montowanych i opisanych w instrukcji dostepnych do w/w modelu na necie.
      Dodam iz pacjent to mtz 82 w malej kabinie z 78' przyjechal z niemiec. /Bynajmniej wg. dowodu rejestracyjnego i tabliczek/
    • Przez AgroRolnik22
      Witam. Mam problem z przełączeniem prędkości wałka wom w mf 6120 tzn. niezależnie od położenia dźwigni zmiany prędkości nawet gdy ustawię ją na 540 obrotów to wałek działa na 1000 obrotów to samo przy obrotach eco. Co może być przyczyną? Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez 12145
      Witam, nigdzie nie mogłem znaleźć tego tematu więc postanowiłem utworzyć nowy. Zwracam się do Was z prośbą/ zapytaniem gdzie znajduje się regulacja obrotów prędkości nagarniacza w Claas'ie Mercator'ze 70/75. W katalogu nic nie mogę znaleźć, w internecie też nic nie zobaczyłem. Pozdrawiam, i proszę o w miarę szybkie odpowiedzi.
    • Przez mariusz4321
      Czy ktoś z Was spotkał się z sytuacją, że po zimie czujnik nie działa- wskazówki nie odchylają się. Wszystki przewody i płytki w puszkach są sprawdzone. W poprzednim sezonie układ działał do samego końca żniw. Z góry dziękuję za odpowiedź.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj