kamil29015

Ładowarka teleskopowa Cat th62 -Usterka czy awaria hydrostatu ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamil29015    0

Witam interesuje mnie ładowarka caterpillar th62 z 2003 roku zadzwoniłem do Pana który ja sprzedaje a on powiedział że jest problem z poruszaniem się do przodu raz się porusza a raz nie , do tyłu porusza się normalnie i chciałbym się dowiedzieć co to by mogło być ccos poważnego czy z grubszej rury  

Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja też jak kupowałem tekeskopa to operatorzy dużych podsiebiernych catow mi odradzali zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159
10 godzin temu, kamil29015 napisał:

Witam interesuje mnie ładowarka caterpillar th62 z 2003 roku zadzwoniłem do Pana który ja sprzedaje a on powiedział że jest problem z poruszaniem się do przodu raz się porusza a raz nie , do tyłu porusza się normalnie i chciałbym się dowiedzieć co to by mogło być ccos poważnego czy z grubszej rury  

Dzieki

Jeżeli jest to hydrostat i nie jedzie na 100 % tylko w jedną stronę to jest to elektrozawór na pompie hydrostatu się zacina. Są 2 jeden od jazdy przód drugi tył jak jest możliwość to ja bym je przełożył odwrotnie i powinna nie jechać do tyłu a do przodu iść. Ten elektrozawór nie powinien być droższy jak 1,5-2 koła. To warto by było ją kupić jak reszta jest ok. Ale jak się zacina w 2 strony to będzie sterownik pompy  hydrostatu i to może kosztować koło 10 tys zł. Ogółem w hydrostacie z elektryki masz 5 rzeczy które mogą się popsuć:

Potencjometr ok 1 tys - nie pojedzie wcale

Czujnik obrotów silnika ok 600 zł - nie pojedzie wcale

2 Elektrozawory hydrostatu - do 2 tys - nie pojedzie w jedną lub w drugą bo 2 od razu nie padną 

Manetka od nieprzełączania rewersu  - ok  1 tys ale można zrobić taniej ( ale to chyba odpada bo to chyba każdy sprawdza w pierwszej kolejności ) , ale też może nie jechać lub się zacinać w jedną stronę

I sterownik ok 7-10 tys - może się zacinać aż w końcu padnie całkowicie 

Z mechaniki to tu raczej nic nie jest bo by nie szła wcale albo słabo  by ciągła w obie strony. Ceny podałem do ładowarki Merlo też są cholernie drogie więc myślę że cat ma podobnie 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez matijas67
      Witam 
      Kupiłem wczoraj ładowarkę teleskopowa New Holland LM 430 rok 2001 
      Sprzedający mówi że olej powinien być zmieniony, Ale on wie tylko ze tam jest jeszcze czerwony olej( ładowarka z Francji sprowadzona) A nie wie jaki dokładnie tam olej jest
       
      Jest to olej do skrzyni i hydrauliki (hydrauliczno-przekladniowy)
      1. Wie ktoś jaki olej mogę tam dolać ? Gość mówił że olej fusche mogę dolać Ale chce się poradzić jeszcze
      2. Może lepiej wylać i zalać nowym ? Tylko jakim
       


    • Przez Tommekpol
      Witamy
      Baza Maszynowa Danex autoryzowany dealer maszyn Case IH i ładowarek Manitou Group na terenie województwa podlaskiego posiada do zaoferowania dla Państwa ładowarkę teleskopową Manitou MLT 735-120 LSU. Ładowarka była serwisowana w autoryzowanym serwisie Manitou.

      Rok produkcji:2007
      Silnik : Perkins Turbo 4 cylindrowy
      Moc: 120 KM
      Udźwig: 3,5 T
      Wysokość podnoszenia: 7 m
      Cena: 119 000 zł (brutto)

      Więcej informacji udzielimy telefonicznie tel. 606 648 578 
      Link do aukcji

      Ładowarka do obejrzenia w firmie DANEX, Rogienice Wielkie, ul. Olszanka 27, 18-516 Mały Płock










    • Przez asus921
      Witam
      Sprzedam ładowarke przegubowa łamana
      Ewentualnie zamiana na ciagnik 4x4 lub inne propozycje, moze akurat cos mi sie przyda. Dopłata w dwie strony.
      https://www.olx.pl/oferta/ladowarka-przegubowa-lamana-4x4-tur-CID757-IDxNsfB.html
    • Przez mario5714
      witam zakupiłem ładowarkę new holland lm 425 rok 2004 i mam taki problem że po odpaleniu czasami nie wysuwa się teleskop a czasem sam się cofa i jeszcze piszczy przy wysuwaniu chociaż jest dobrze nasmarowany miał ktoś może podobny przypadek??????????pomóżcie bo denerwujące
    • Przez matijas67
      Witam
      Mam problem z ładowarką przegubową o&k l6 silnik deutz  f4l1011 
      Problem polega na tym że ładowarka nie odpala bez samostartu i prostownika 
      Zrobiłem kapitalny remont silnika( był do remontu) i po remoncie silnik nie pali bez pomocy, dodam że przed remontem dobrze palił i obroty rozrusznika były niskie a odpaliła zawsze, teraz 2 miesiące palilem na samostarcie i prostowniku. 
      Wczoraj odłaczylem pompę hydrauliki i silnik od razu odpalił.
      Co może tam siedzieć? Macie jakieś pomysły?
      Proszę o pomoc 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj