Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
seat1Leon    0

Witam ,mam pytanie jaka jest zasada działania hamowania przedniej osi w zetorze Proxima przy skrzyni 40

Wiadomość z agroFakt.pl

ptaszyna    141

Są też wersje gdzie hamulce (mokre) są w przednich zwolnicach. Łatwo je poznać bo idą przewody hamulcowe na przód do zwolnic.

DarekD    62

w Proximie oś jest hamowana w zwolnicach -wał napędowy idzie centralnie

nowy

Risto    20

W Proximie CL skrzynia 40km/h jak się hamuje to włącza się przedni napęd 4x4 i jak kolega ptaszyna wyżej wspomina idą do przednich zwolnic przewody hydrauliczne.

seat1Leon    0

A właśnie że z przodu żadnych przewodów nie widać,a wiem że jak jest skrzynia 40 to przednia oś musi być hamowana ,tylko zastanawia mnie jak

ptaszyna    141

Napisz coś więcej o ciągniku (model/rok), a skąd wiesz że skrzynia 40-ka, może być też tak że ktoś odłączył przednie hamulce(zdemontował przewody) bo puszczały płyn do zwolnic (spotkałem takie coś). Zrób zdjęcia przednich zwolnic to będzie widać bo różnią się od tych bez hamulców.

Risto    20

Kolego Seat1Leon napisz całym zdaniem o jaki model, rocznik i co dokładnie szukasz w tym pytaniu, to będzie prościej ogarnąć temat. 

seat1Leon    0

Już wszystko wiem ,zaglądałem pod traktor przy wale na wyjściu ze skrzyni jest hamulec .

A traktor to Zetor Proxima 90 końcówka roku 2013 ,ogólnie posiadam go od niedawna jakieś wady tego modelu ,na co uważać ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pawel0418
      Witam,od kilku dni jestem posiadaczem zetorka 7745 i mam pytanie do was ile i gdzie trzeba wlać oleju oraz gdzie znajdują się filtry i jaki olej lać najlepiej

• Przez Piotrekk9540
      witam. mam problem z hamulcami w kubocie m9540. otóż ciągnik nie hamuje na przednią oś. dodam że kontrolka od włączonego przedniego napędu która powinna się świecić podczas naciskania pedalu hamulca nie zapala się. tym samym ciągnik hamuje tylko tylną osią. miał ktoś podobny problem ?
    • Przez Natka92
      Witam,
      Drodzy Koledzy, zwracam się z prośbą o pomoc w dopasowaniu kół do Zetora 7245 z przednim napędem.
      Oryginalnie mam przy tym Zetorku laczki:  TYŁ: 16,9 - 28   i   PRZÓD:  11,2 - 24.
      zmieniam na trochę węższe i wyższe i z tyłu pasuje mi mieć rozmiar 13,6 - 36.
      i moje pytanie brzmi jakie powinny być z przodu? 12,4 - 24 czy 11,2 - 28 czy inne?
      Wiem że to jakoś się oblicza jednak powiem może tak, że nie mam głowy do tego obliczenia
      Dlatego może ktoś z Was pomoże mi z tymi wyliczeniami i poda odpowiedni rozmiar przednich kół jeżeli z tyłu będą 13,6-36.
      Pozdrawiam

• Przez Damian1p
      1.Witam mam do kupienia Zetora forterre 140 CL jakie macie opinie o tym ciagniku.
      2.Mam dylemat wyboru między mokrym a suchym sprzęgłem jak sądzicie które lepiej ?
      3. Co sądzicie warto pchać się w Zetora czy skupić się na valtrze ?
      Przykładowy link dooferty https://www.otomoto.pl/oferta/zetor-forterra-140-cl-ciagnik-rolniczy-traktor-zetor-forterra-140-cl-2018r-tuz-premium-ID6AOX40.html
    • Przez MateuszHuc
      Zetor 9540 Problem z Hydrauliką
      Ciągnik jeśli jest zimny trzeba około 10 minut gazować nie chce dźwigać tura ani nie reaguje tylni podnosnik 
      Wałek kręci się na zimnym lecz gdy się zagrzeje wałek traci moc i przestaje się kręcić 
      **Proszę O Pomoc **

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.