Polecane posty

podol21    0

Witam. Sprzedam sadzarke s211. Sadzarka cała odnowiona. Pasy w bardzo dobrym stanie. Redlice talerzowe. Cena 2900 do negocjacji. 513702448. Mazowieckie. Powiat płocki. 

IMG_20190116_130315.jpg

IMG_20190116_130423.jpg

IMG_20190116_130417.jpg

IMG_20190116_130401.jpg

IMG_20190116_130345.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podol21    0

Około 350kg. Rozstaw od 62 do 75cm. Obecnie ustawiona na 75 cm 

Jeżeli zainteresowany kupnem to pisz priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maciek1425
      witam otóż mam taki problem że nie wiem jak ustawić tą sadzarke do Ursusa 2812 ma on rozstaw osi 135 cm będzie również plewione w ziemniakach tym ciągnikiem dlatego prosze was abyście napisali mi jak ustawić w niej puszki (na jaką szerokość) oraz jak ustawić te radła co robią rowki na ziemniaki (na jaką szerokość i głębokość) bardzo prosze o konkretne odpowiedzi :rolleyes:
    • Przez Maciej2468
      Witam mam pytanie do doświadczonych plantatorów z racji tego iż planuje niedługo zasadzić czosnek wiosenny (harnaś) nie moge znaleść odpowiedzi na pytania dotyczące sadzarki.
      Jeżeli sadzimy czosnek sadzarką ciągniętą za ciągnikiem to jak spadają te ząbki bo doszły mnie wieści że jeżeli spadnie w ziemie na bok to nie bedzie się nadawał do sprzedaży (nie bedzie dobrze wykształcony).
      Czy musi upadać "dupką w dół" czy jak ???
      Czy takie sadzarki zdają egzamin ?

      http://allegro.pl/sa...4001400202.html

      czy musi to być inna jakaś specjalna z chwytakami itd ?
      Z góry dziękuje za szybką odpowiedź Maciej.
    • Przez uglibugli
      Witam
      Mam pytanie czy ktoś z was spotkał się przy tej maszynie z tymi pazurkami do rozsady ??? Producent podaję to na swojej stronie jako wyposażenie dodatkowe i jestem ciekawy o co w tym chodzi ??? http://www.krukowiak.com.pl/oferta/maszyny-do-warzyw/sadzarka-do-rozsady-planta-s-240
    • Przez Rolnik70
      słuchajcie mam taki problem iz stanołem przed problemem zakupu sadzarki i niewiem ktora wybrać czeska czy polska
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj