Polecane posty

rafmax    16

Witam,

Doradźcie ....

1. chcę żeby zastąpił C 360 i był od niej chociaż trochę mocniejszy, ale bez przesady, maks 80KM,

2. wykorzystywany będzie głównie do prac zielonkowych (koszenie, prasa, około 20 ha)  czasem orka około 5 ha,

3. dobrze żeby miał napęd przedni ale nie  jest to warunek konieczny,

4. żeby po szosie jechał cn 30km/h

5. ale przede wszystkim żeby był w miarę tani w remoncie i utrzymaniu, mechaniczny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5585

Tyle tego było napisane na forum , że znajdziesz wszystko co chcesz wiedzieć a nawet więcej. Kup zetora 7745 to powinien spełnić Twoje oczekiwania.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafmax    16
1 godzinę temu, Sylwekx25 napisał:

Tyle tego było napisane na forum , że znajdziesz wszystko co chcesz wiedzieć a nawet więcej. Kup zetora 7745 to powinien spełnić Twoje oczekiwania.

ile taki zetor spali w kosiarce na godzine?

aaa i dziekuje za komentarze typu "było już" bo kazdy ma inne priorytety przy wyborze ciagnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5585

Uwierz naprawdę to wszystko się już powtarza. Przeczytaj tematy dotyczące tej serii zetora to się dowiesz wszystkiego. Teoretycznie na godzinę spali więcej od c360 ale praktycznie na hektar zrobionej pracy spalanie wyjdzie mniejsze bo możesz szybciej jechać niż c360 lub kupić większą kosiarkę.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Tematy o wyborze ciągnika według hektarów, według mocy, według kasy. No chyba tylko brakuje kryterium koloru, ale i tak każdy zakłada nowy temat. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johniy861    78

miałem same roller 60. Ciągnik bardzo zwrotny i udany. Części nie za drogie a awaryjność praktycznie zerowa. Przez 8 lat jeździł z opryskiwaczem 2500 litrow w bardzo różnych warunkach i dawał rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafmax    16
4 minuty temu, johniy861 napisał:

miałem same roller 60. Ciągnik bardzo zwrotny i udany. Części nie za drogie a awaryjność praktycznie zerowa. Przez 8 lat jeździł z opryskiwaczem 2500 litrow w bardzo różnych warunkach i dawał rade

Dzieki, konkretna odpowiedz. on był chłodzony powietrzem? nie grzał sie w upały? czesci mozna gdzies było dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek308    35

Ja moge polecić cos z fenda serii 300lsa np 306 albo 307, bardzo dobre ciagniki posiadam 308 z 88r juz z 5 lat zrobilem ok 1000mth. Części do najtańszych nie należą ale te ciagniki sa praktycznie bezawaryjne w swoim wymieniłem parę drobnostek typu pompka sprzegła czy orbitrol. Co do spalania to wychodzi ok 5,5l w siewie qqrydzy z 6 rzędowym gaspardem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1450

Do takich zadań jak napisałeś- MF serii 600- 675 albo 690, do kosiarki idealny, z prasą też da radę, wyciąga 30 km/h, ma oszczędny silnik perkinsa i jest mechaniczny.

Edytowano przez MF675ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johniy861    78

tak chłodzony powietrzem. Zagrzać go to był wyczyn, nawet w 40 stopni w cieniu. Części bez problemu w każdej hurtowni z częściami do zachodnich ciągników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Ale za 40000pln nie kupi. Potwierdzam, super sprzęt. To samo co Lamborghini Lampo czy DF Agroplus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mont    16

Ja 3 lata temu wymieniłem c 360 na zetora 6245  sa to 2 swiaty , naped , kabina duza cicha , ogrzewanie  ,za  30/40 tys kupisz 6245/7245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

MF 675ursus dobrze prawi.Perkins bije na głowę zetora w spalaniu,a wytrzymałość mechaniczna serii trzy cyfrowej będzie na tym samym poziomie,skrzynię cechuje prostota.Wracając do spalania,będzie palił co najmniej 4 litry każdego dnia mniej, i tu przypuścmy 50 dni roboty w sezonie,czyli beczka ropy,piechotą nie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafmax    16

patrzyłem ogłoszenia MF  z serii 600 jak radzicie ale same padliny raczej ewentualnie odpicowane...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario81    120

Fiat ciągniki proste oszczędne i bardzo trwałe. Nie bój sie marki bo z czesciami nie ma problemu. Do 40 tys ładnego kupisz. Mało ich jest w ogłoszeniach ale mozna cos upolowac z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj