Majkelo

Z innej beczki...SKUTER do gospodarstwa.Gdzie kupić Skutery Sprowadzone z Zachodu!

Polecane posty

Majkelo    3

Panowie potrzebuje skuter do ''zwiedzania'' , objeżdżania, kontrolowania pól .

Poszukuje jakiejś firmy lub osoby prywatnej,z okolic Kutna, Łowicza, Zgierza, Uniejowa, która SPROWADZA takie rzeczy z ZACHODU (chińczyk absolutnie nie wchodzi w grę)

 

Załączone zdjęcie dla uwagi.

 

 

peugot.jpg

Edytowano przez Majkelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3216
bierz motorower, masz 4 biegi,zawsze to lepiej bo możesz gdzieś w cięższy teren wjechać , a ten na pasek będzie buczał,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5372

Jedyny ''skuter'' wart polecenia to simson sr50

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mari82    275
17 minut temu, Bartek933 napisał:

Jedyny ''skuter'' wart polecenia to simson sr50

Bartuś bez pszesady,mając na pola po okazyjnej cenie chinola,jeździł jeździł i jeździ,fakt wk troche jakość,ale ważna jest wymiana oleju,regulacja zaworów co rok i to lata,fakt muł ale 2l benzynki to maxs,a jeżeli chodzi o markowe to bierz yamahe aerox,ja miałem aprile sr i tgb ewentualnie peugeot,obydwa dwusówy,fajnie to jeździ ale też i 5 wypali,jakosć bez porównania do china ale trzeba uważać żeby kupić w orginalnym stanie,dużo markowych skuterów jest tuningowana,a części nie są tanie.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5372

Nie jesteś moją mamą żeby mówić do mnie Bartuś..

  • Haha 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Kup coś bardziej męskiego jakieś enduro czy crossa, ostatecznie quada, a nie odkurzacz co do objazdu pól się nie nadaje ;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5372

Silnik i filtr nisko to na drogach gruntowych kurz będzie łapać w skuterze, Także kolega wyżej ma racje 


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majkelo    3

Niby tak tylko ze skuter nawet na wąskiej dróżce nadrzucisz i zawrócisz, oprócz tego mam też trochę jeżdżenia  po drogach asfaltowych wiec nie będę "ryczał" quadem lub enduro.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

Nikt Ci nie karze ludziom pod oknami przeciagac crossa pod 10-12 tys obr. Młody w tamtym roku kupił sb Kawasaki kmx 125 i w tym roku rekreacyjnie sb nim jezdziłem i spoko zabawka do objezdzania pol, 6 biegow, przez wies mozna spokojnie przejechac bez szalenstw a co na polnych drogach to twoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Na pewno enduro będzie mniej ryczał na drodze jak ten wyjec ;) Więcej hałasu robi jak jedzie ;) Kilka motorów już przez swoje życie przerzuciłem, jednego odkurzacza też miałem, także porównanie swoje mam ;) Obecnie Suzuki DRZ 400 i LTZ 400 i to jest sprzęt na pola mega ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik2102    31

Ja jesienią kupiłem enduro do gospodarstwa i na chwilę obecną śmieje się że to najlepszy zakup do gospodarstwa, po każdej nawierzchni takim enduro pojedziesz i jak dla mnie to przyjemność jazdy taką zabawką

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

 Enduro tylko kostka,  dobrze też się jeździ ulicą,tylko ginie w oczach ;)

 

 

Edytowano przez Ursusc385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mari82    275
1 godzinę temu, Bartek933 napisał:

Nie jesteś moją mamą żeby mówić do mnie Bartuś..

Ło ludzie coś Ty taki agresywny,ja tak mam i tak zdrobniale piszę i mówię.chyb,że to Cię uraziło to sorki😉?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kellyq    224

Też polecam enduro na kostce, nie dość że wszędzie wjedzie to i frajda dodatkowo bez porównania do pierdziawki na małych kołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kellyq    224

Co do wygody to bym się spierał, na krosie staniesz na stopkach i płyniesz po drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5372

Twardy, utrudnione wsiadanie,o zabraniu bagażu i często pasażera można zapomnieć


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Gdzie kupić tania a dobra szybę do zetora 5211. Chodzi o boczna górna. Jest dużo w necie za 50zl ale nw jak z trwałością. 
    • Przez Wasyl97
      Witam, wszystkich. Chciał bym kupić nowy ciągnik i zastanawiam się który wybrać mam na oku ciągniki trzech marek i nie wiem na który, się zdecydować. Są tą New Holland T6.145, Steyr 4125 profii clasic , Claas Arion 510. Chciał bym poznać wasze opinie na ich temat. 
    • Przez Mircia26
      Witam!
      Szukam tego elementu ze zdjęcia do łyżki  ładowacza czołowego firmy faucheux. Czy gdzieś ktoś z Panów widział coś podobnego co można kupić. Nie ma tu euroramki a chcemy dorobić widły do ładowacza. Najłatwiej byłoby kupić taki .gotowy element (nie wiem nawet jak go nazwać - zawias?) .
      Pozdrawiam
       
       
       

    • Przez marekkucybala2
      Witam, od kilku lat jestem posiadaczem ładowarki teleskopowej Matbro TS280. Chciałbym w końcu wymienić filtr oleju skrzyni biegów, ale nie mam pojęcia w którym miejscu dokładnie się znajduje. Czy posiada ktoś podobny sprzęt i może mnie mniej więcej nakierować?
      Pozdrawiam. 
    • Przez farmer15555
      Jak znaleźć taki elektrozawór bo szukam szukam i identycznego nie mogę się doszukać bądź podobnego.
      lub taki 
      są takie same lecz ten drugi jest z 2003r i ma inne numery. K KSM 11/03 VR032AA35V03  = 12V pomoże ktoś znaleźć zamiennik? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj