KrzysztofWyszyski

McCormick MTX 150- Błędy IC

Polecane posty

lexion6    0

Sprzedaj jak najszybciej dobrze Ci radze ja miałem Mc XTX 200 co prawda używany. Miał 4900 mtg jak kupiłem ,a skrzynia poleciała po 100 mtg czyli jak miał 5000 mtg. Naprawa 50 tys z robocizną + niespodzianka, że po 1000 mtg może być to samo więc dziękuje.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo1610    13

To jest mtx a nie xtx. Tutaj sie nie ma co psuc bo skrzynia taka jak w legendarnym case mx. Błąd to jakas pier**la od deski rozdzielczej. moze nie działa Ci jakiś wskażnik np od poziomu paliwa czy cos takiego i wtedy jest bład. W MTX nie ma komputera ani od skrzyni ani od silnika wiec takich błedow jak w xtx nie zobaczysz. I nie sluchaj kolegi wyżej i go nie sprzedawaj bo mtx w odroznieniu od xtx to maszyny nie do zdarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Tadeusz1976
      Witam mam problem w Deutz fahr agrofarm 420 wyskoczył mi błąd M 10 i cały czas piszczy ktoś pomoże??
    • Przez Luki1988
      Witam, panowie można coś kupić w tych pieniądzach? Zależy mi na tym przedziale mocy, może być opcja podstawowa bez bajerów, mechaniczny, jedynie rewers przydałby się. Belarus odpada:)
    • Przez akaku
      Witam. Szukałem ostatnio w internecie bardzo dużo ale nie znalazłem sensownych odpowiedzi na moje pytania dotyczące tego ciagnika. Jakie silniki były montowane w tych modelach? Perkinsa czy Cumminsa? To prawda że silniki Perkinsa bardzo dużo pala i są "mułowate"? Wydaje mi się że jeśli są to silniki 6 cylindrowe to nie powinny dużo palić i być "mułowate" Na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu? Jakie oleje stosowac do silnika, hydrauliki i skrzyni biegów? 
    • Przez McCormickXTX
      Witam. Mam problem ze swoim MC XTX 185 2008r
      . A jest on taki ze jak podnośnik mi podnośi do góry to pokazuje mi odrazu 110% jak opuszczam to raz odrazu na 0% a raz opuśći to jeszcze jest 110%. Podnośnik chodzi a tak na panelu świruje? W innych widziałem że świeci się kontrolka taki jak by radar nie wiem czy on pokazuje położenie wysokośći cz co Takie D))) przewrucone z takimi paseczkami u mnie to nie świeci. I tak nie wiem. Mamy go lepiej jak rok. Niby reszta chodzi wporzadku. Przerobił już z 900mtg. tylko szarpie troche jak przeżucam połuwki z 4-5. Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam:)
    • Przez audi80b4
      mam taki problem w mojej forterze pali mi cały czas bezpiecznik F6 jest on od prawej przedniej i prawego tylnego światła pozycyjnego i lampy pojedynczej tylnej tej na dole, co wsadze nowy bezpiecznik włacze światła i buch pali, jaka może być przyczyna bo nie mam pomysłów
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj