mlodykom1

Ursus 11054-Gdzie kupić szybę dachową ?

Polecane posty

mlodykom1    18

Witam wszystkich czy ktoś wie gdzie mogę dostać szybę do dachu? Jest to ursus 11054 niestety  przez nieuwagę zbiła mi się szukam i narazie bez rezultatów może ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zinek8    0

Witam. Wiem że nie w temacie ale mam taki problem zepsuł mi się presostat od klimy w Ursusie 11054 rocznik 2015 i poszukuję użytkowników tego ciągnika którzy mogliby nr tego czujnika mi podać bo na moim się naklejka podczas mycia zerwała i nie ma skąd wziąść nr . Proszę o pomoc. Czujnik wygląda tak jak na zdjęciach 

20210720_120634.jpg

20210720_120631.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Peron
      Jak zaradzić?
    • Przez marek3080
      Jaką długość mają siłowniki tylnej szyby przy ciągniku 3080? Jeśli ktoś ma u siebie oryginalne to czy mógłby zmierzyć i napisać jaką mają długość. Jeśli ktoś wie może pasują tam od czegoś innego? Dzięki za odpowiedzi
    • Przez sznajdik
      mam pytanie odnośnie szyby w drzwiach w mf 3060 dokładnie chodzi o to że mi wypadła bo puściła ta część gumowa która służyła jako zawias i nie mam pojęcia czym ją wkleić żeby działało na tej samej zasadzie kolega lakiernik samochodowy robił różne doświadczenia z klejami, silikonami itp. i nic. m Może ktoś miał taki problem i wie jak go rozwiązać?
    • Przez toros
      witam czym obciac szybe  w ciagniku 
    • Przez wieslawa_olo
      Witam. Potrzebuje instrukcji obsługi do ranault ares 550RZ. Chciałbym poczytać troche o zasadach użytkowania i eksploatacji. Może być wersja papierowa lub pdf. Może ktoś ma do odsprzedania. Tel 726,461,262
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj